Reservations: +420 775 108 888  | info@arkaya.cz

BRONISLAVA

“Discover what you really lack in life, fill your inner vessel with the elixir of life and approach your own entireness, because there is no other way to happiness.”

Bronislava about the massage:

Welcome,
... I know how long the journey was that took you to me ... I am aware of how many obstacles, miseries, distress, pains and misunderstandings there have been and perhaps still are part of your reality. Now it is time to move on. The time has come to look inside.

“Right now it is the moment to allow yourself to open the mysterious chambers of Your True Self and finally bring to the surface everything that has been hidden under heavy layers of prejudice, expectations, pressure and misconceptions.”

I am here for You ... I am your guide, your muse, your friend on the journey, your confidante, I am part of your life path, so right now you are reading these lines and all you need to do is to ALLOW yourself to receive!

Your life is in your hands!

With love

What do clients say about Bronislava:

Krasný den Broňo, jste žena, která ve mě probudila dávno zapomenuté emoce a naplnila mne touhou po dalším rozvíjení směrem, který jsem si již nedokázal představit ani dovolit. Vaše doteky, pohledy, intonace a hladina dechu... Zkrátka jste ztělesněním Venušiny vášně, zemské přitažlivosti a nekonečné vesmírné lásky... Jste pro mne nesmírnou inspirací, protože ve své síle dokážete se svým charismatickým kouzlem otevírat srdce zbloudilců. Pro mne je Vaše existence ikonou pravé nespoutané ženy. Již si nepamatuji, kdy jsem mohl být naposledy tak svobodně otevřený a upřímný. Za to Vám moc děkuji, to mi totiž scházelo nejvíce... Když usínám, vzpomenu si jak Vaše duše vědomě promlouvá skrze Váš pohled s láskou a přítomností. Nemohu jinak, než s pokorou naslouchat a nechat se s důvěrou vést na novou cestu k transformaci, po které léta prahnu. Děkuji!
Josef
Včera jsem s Broňou zažila 3 hodinovou tantrickou masáž. Byl to zážitek, na který nikdy nezapomenu... Upřímně bych chtěla poděkovat Broně za to, že mne na této cestě provázela... Před masáží mé tělo svíralo silné vnitřní napětí, avšak díky otevřenému a vědomému doteku jsem se dokázala plně uvolnit a zcela se oddat léčivému procesu. Cítila jsem se opečovávaná bez jakéhokoliv posuzování a to bylo nádherné... Díky této zkušenosti jsem více začala přemýšlet o pozitivním způsobu života. Broňa mi poskytla informace o vaginálním mapování, což vnímám jako další důležitý krok na mé cestě, protože jsem podstoupila dvě závažné operace v intimní oblasti. Jakmile budu vnitřně připravena, velmi ráda se do Vašeho důvěryhodného a bezpečného prostředí vrátím. Přeji Vám jen to nejlepší a ještě jednou děkuji za skvělou práci, kterou děláte!
Helene
Dobrý den Broňo, byla jsem u Vás na masáži den před odchodem do tmy. Původně to měla být tantra masáž, ale vše se nakonec odehrálo jinak. Jsem za ten zážitek stále vděčná, měl pro mě veliký význam a sílu, vůbec jsem nečekala co se ve mně odehraje a bylo to přesně to co jsem potřebovala a mnohem více, něco co bylo ve mně hodně hluboko neprožité, po čem jsem toužila.. Během masáže jsem se vyplakala (po hlazení na hlavě) ze svých asi dětských tužeb být přijata maminkou taková jaká jsem, s láskou a klidem a pak se mohlo odehrát co jsem chtěla. Toužila jsem po sdílení, sblížení, chtěla jsem vědět více, přiblížit se a současně poznávat i svoje (zasunuté) ženství. Během Vaší masáže, která byla tajemná, magická, hluboká jsem si prožila (asi to byla vize ? bylo to tak skutečné !!) přijetí mezi ženy – přírodní – sedící v kruhu v týpí a toto zasvěcení vedla indiánka s vlčí hlavou a kožešinou přes hlavu a ramena. Venku byla noc, studené modré světlo Luny a dokola tam běhaly vlci (asi vlčice). Bylo to tak silné, dokonalé, přesně takové jaké jsme si to přála, hluboko ve svojí duši. Od vždycky jsem se cítila jako indiánka, vlčice, je to obraz mého vnitřního světa. Je to neuvěřitelné, že se to tak stalo. Moc Vám Broňo děkuji, bylo to úžasné. Až si vše doprožiji a tohle období uzavřu, moc ráda bych zase přišla a vydala se na další cestu..... Máte úžasnou práci, myslím, že potřebujeme v životě magii, tajemno, kouzla, létání, oheň, bubny, vůně, hudbu.... Hodně moji představivost podpořilo Vaše dýchání při masáži, bylo jako vítr a přitom mělo ženskou energii. Děkuji Vám !!!!
Bára

My education and training courses:

  • Šamanská cesta (2015 - 2016) - Ivo Musil
  • Medicine Wheel I. - II. (2016 - 2017) - Ivo Musil
  • Šamanské léčení, extrakční léčba (2017) - Ivo Musil
  • Certifikovaný výcvik sportovních, relaxačních a rekondičních masáží (2017) - Dexter Academy
  • Certifikovaný výcvik celostních smyslných masáží (2017) - Evropská akademie somatického vzdělávání EASE
  • Vaginální mapování, léčení jizev (2017)
  • Indická masáž hlavy (2018) - Dexter Academy
  • Profesionální výcvik práce s tělem CORE TOUCH (2018) - Evropská akademie somatického vzdělávání EASE
  • Tradiční výcvik tantrické masáže (2018)  - John Hawken
  • Retreat pro páry - Vědomé milování (2018)

Book your massage today

on +420 775 108 888

or e-mail info@arkaya.cz