Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

PETRA

„S lehkostí peříčka, dotknu se Vašeho srdíčka. Rozplynou se strachy, šrámy, bolesti …. Začnete žít v lásce k sobě, potěšení, radosti a hojnosti.“

Petra o masáži

„Vědomý dotek je pro mne léčivým světlem, které prostupuje tělem a mění naše životy, a my pomocí něho vcházíme do chrámu sebepřijetí a sebepoznání.“

S láskou a radostí Vám pomohu

 • Otevřít Vaši třináctou komnatu
 • Objevit Vaše dary
 • Rozpouštět bolesti
 • Poznávat posvátnost Vašeho těla
 • Zkoumat Vaši sexualitu
 • Stanovit své hranice
 • Léčit vztahy
 • Přepisovat staré vzorce, zapsané hluboko ve Vašem podvědomí
 • Posilovat sebe hodnotu
 • A hlavně rozvíjet potěšení a radost v těle

„A jako bonus na této cestě vyměníte NE MOC za MOC nad svým životem a naplníte svá přání, která toužíte žít a prožívat.“

Bude mi ctí provést Vás touto proměnou.

S úctou

"Moje zkušenost s vaginálním mapováním pro mě byla o to příjemnější, protože Petruška si umí získat důvěru svých klientů, je velmi profesionální, klidná a vyrovnaná. Přesně se umí nacítit, co kdo potřebuje, navodit příjemnou atmosféru a nenásilně vést celým procesem. Já jsem nyní opravdu jiný člověk, cítím se štastnější, samozřejmě není nic zadarmo a musíme každý chtít a kdo chce, ten šťastný bude. Myšlenka je matkou činu. Mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale nastartovala jsem ji tím nejlepším možným zpúsobem a to mapováním s Petruškou. Byla to vážně trefa do černého. Mapování doporučuji každé ženě a děkuji, že tato možnost vůbec existuje. Přišlo mi do cesty v pravý čas. Ještě jednou děkuji a rozhodně, kdo váháte, jdětě do toho, ani po padesátce nám přeci život nekončí."
A.

Klienti o Petře říkají:

Mapování s Petrou bylo pro mne jedním z nejdůležitějších okamžiků na cestě sama k sobě. Uvědomila jsem si, jak moc jsem závislá na svém starším synovi, že jsem vlastně nepřestřihla pupeční šňůru a snažila se vkládat do něj to, co jsem sama v dětství nezvládla.
Stále jsem měla nějaké očekávání, radila mu, co má dělat a kontrolovala, co skutečně udělal. Ve výsledku se děl pravý opak a nebyl spokojen on ani já. Během mapování se mi podařilo prožít znovu celý porod a pomyslně přestřihnout pupeční šňůru.

Petra je nesmírně citlivá a vnímavá. Vytvořila pro mne bezpečný prostor a naprosto respektovala moje hranice. Byl to pro mne krásný zážitek a s láskou na toto mapování vzpomínám. Děkuji.
Katka (Vaginální mapování)
Když jsem dnes přišla do práce, tak mi kolegyně povídá: „Ty jsi dneska nějaká hezčí, rozzářenější, vyžehlenější 😊“, musela jsem se začít smát, protože přesně takhle jsem si už sama připadala doma v zrcadle. Potěšilo mě, že to není jen můj subjektivní názor.
Myslím si, že včerejší masáž, kterou mne s jemností ji vlastní, provedla masérka Petra, ve mně probudila více ženu. Poslední dobou jsem v sobě hodně posilovala svého vnitřního muže a na tu moji holku zlatou, jsem nějak pozapomínala, protože jsem si myslela, že je už silná dost!
Ale včera jsem si uvědomila, že ona potřebuje také stále péči a hýčkání, a to se ji také od Petry konečně dostalo. Děkuji.
Olina
Rituál a masáž, kterou jste nás provedli, byla nezapomenutelným časem zastavení se v jemnosti a laskavé pozornosti Vás obou. Moc jsme si to užili a rádi se opět vrátíme pro Váš příjemný dotek.
M. a T.
Děkuji Petře za překrásný zážitek a za předanou pozitivní energii. Rád se budu vracet.
M.
Nedávno jsem měla tantrickou masáž s Petrou a byl to pro mě hluboký zážitek. Tantrická masáž pro mě byla silným až posvátným zážitkem. Petřina laskavost a citlivost byla léčivá. Měla jsem pocit, že mám veškerý čas na světě a veškerou pozornost a už jen toto vědomí mi dělalo fyzické potěšení.
Vždycky jsem si myslela, že vaginálního orgasmu nejsem schopná dosáhnout a už vím, že to tak není. Zažila jsem hluboký pocit uspokojení a přijetí sama sebe a svého těla.
Lenka
... chci moc poděkovat za něžný, láskyplný a bezpečný prostor při vaginálním mapování. Cítím se, jsem více sama v sobě, cítím vnitřní klid a odvahu přijímat vše, co s mapováním přišlo, přichází a ještě třeba přijde.
Poznala jsem všechny aspekty ženství a přijala za své. Divokost a rozvernost, i tyto kvality ke mně patří a já je s láskou přijímám. A mám z nich velkou radost. 😘 Poslouchám teď více svoji intuici a jsem více citlivá k tomu, co mi říkají druzí mezi řádky... Milování s mým mužem získalo další kvalitu. 😍 Moc děkuji.
Monika (Vaginální mapování)
S Petrou jsem absolvovala program Otevři své srdce. Skrze její něžnost, jemné ruce a nacítění jsem se dostala do úžasného stavu relaxace. Petra se o mě starala jako o princeznu a já se nemusela soustředit na nic jiného, než na sebe a svoje tělo. Zmatek a uspěchanost vnějšího světa pro mě přestaly existovat.
Jana
V minulých dnech jsem ve vašem centru absolvovala kurzy tantrické masáže. Patřím do kategorie zralých žen, k ideálu krásy se přibližuji jen zlehka. Ve svém životě čelím poměrně velkým tlakům. S vaší lektorkou Petrou a modelem Peterem jsem prožila návrat ke svému vnitřnímu ženskému ohni a taky jsem nahlédla do mužského světa. Bylo to krásné a fascinující. Petře i Peterovi ze srdce děkuji. Jsou výborní, svou práci dělají skvěle a jsou to krásné bytosti.
Ludmila
Ještě roztřesenou rukou musím napsat, že Petra je úžasná.
Jiří
... byl jsem u Vás na své první tantrické masáži u paní Petry a byla opravdu úžasná. Zážitek to byl natolik silný, že jsem se ho rozhodl opakovat. Znova jsem masáž prožil u paní Petry a prožitek nebyl o nic menší.
Její přístup je výjimečný. Cítil jsem se v naprostém bezpečí a přijatý. Chtěl bych pí.Petře ještě jednou moc poděkovat a zároveň i Vám pogratulovat, neboť máte v týmu masérek tantrického anděla :-). Přeji Vám krásný den a hodně podobně spokojených klientů jako jsem byl já.
Milan
Musím říci, že opravdu šlo o jedinečný zážitek a volba Petry byla opravdu skvělá. Celé studio ARKAYA na mne dýchlo krásnou atmosférou, jak vybavením, tak i přístupem všech k zákazníkům. Člověk se opravdu cítí v těchto prostorách výjimečně a svátečně. Velmi krásné a vkusné.
Paní Petra je obdivuhodná žena a v jejich rukou jsem se opravdu cítila bezpečně a její přístup byl velmi vlídný a příjemný, jemný i citlivý. Po třech sezení mapování se opravdu začaly věci dít a dějí se dodnes. Děkuji moc za to. Ráda se k Vám do studia opět vrátím a objednám na masáž, na kterou se už teď moc těším.
Kristýna (Vaginální mapování)
Blíží se konec roku a s ním i hodnocení, co nám přinesl dobrého a na co je možné vzpomínat. Tento rok mne obohatil o nové zážitky, kterých se mi dostalo při návštěvách ARKAYA, konkrétně u u masérky Petry.
Absolvoval jsem před tím několik tantrických masáží, které se tam nazývaly, a které využili současnou, poněkud módní vlnu tohoto druhu masáží, aniž by naplňovaly smysl a poslání tantrických masáží.
V salonu ARKAYA jsem se setkal s přístupem a provedením, který podle mého názoru odpovídá myšlence a principu tantry, a to jak prostředím, tak zejména pojetím, které prezentuje masérka Petra. Z její masáže si vždy odnáším předanou pozitivní energii a krásný pocit jedinečnosti. Její masáž vykazuje vysokou míru empatie, která vyvěrá i z rozhovoru s klientem, na něž je sice málo času (i v jeho zájmu), ale které si ukládá do své paměti, aby na ně navázala při následných návštěvách.
Chci Petře za prožité chvíle moc poděkovat a přát si, abych je mohl zažívat i v příštím roce. Rád bych též ARKAYA salonu vyslovil poděkování ze jeho aktivity a přání hodně zdaru v roce 2020, aby se mu dařilo těšit i nadále své věrné i nové klienty.
M. (Celostní smyslná masáž CORE TOUCH®)
...chtěl bych poděkovat paní Petře, u které jsem před nedávnem prožil svou první tantrickou masáž. Jsem rád, že právě Petra byla mojí zasvěcenou průvodkyní. Přiznávám, že jsem o masáži dlouho jen přemýšlel, a tak jsem měl před její realizací trochu obavy, které Petra hned při úvodním povídání rozptýlila. Její laskavý a citlivý přístup byl přesně to, co jsem potřeboval.

Vytvořila pro mne bezpečné prostředí a navodila pocit důvěry. Díky ní jsem si následně dovolil odevzdat se a přijmout masáž. Byla opravdu neskutečná, inspirující a osvobozující. Myslím, že se dotkla mého nitra. Ještě jednou děkuji.
M. (Celostní smyslná masáž CORE TOUCH®)
Absolvoval jsem v ARKAYA dvouhodinovou masáž u Petry. Skvělá péče, prostě úžasný zážitek. Rád si u ní masáž zopakuji. Prostě ona je bohyně.
Karel (Celostní smyslná masáž CORE TOUCH®)
Je to už několik měsíců, od mých sezení s Petrou a pozitivní dopad vnímám dodnes. Čas s Petrou pro mne byl doslova léčivý. Poslední roky jsem fungovala ve vysokém stresu. Až po sezeni s Petrou jsem poznala, jak dobře je možné se cítit! Začal měnit můj vztah k sobě, k rodičům, partnerům a lidem kolem. Uvolnila jsem se, dokázala se napojit zpět na sebe. Petra mi poskytla porozumění i rady. Pokaždé jsem v Arkaya něco velkého a těžkého nechala a s sebou si odnesla lehkost na těle, čistou hlavu a klid na duši. Od té doby vnímám sebe mnohem více. Bez přehánění mi masáže a mapovaní s Petrou výrazně zlepšily vztahy a kvalitu života. Mohu jen doporučit!
Kamila (Vaginální mapování a Celostní smyslná masáž CORE TOUCH®) )
U paní Petry jsem absolvovala několik mapování v průběhu několika měsíců. Pokaždé se ve mně uvolnilo jakési břemeno, které jsem si s sebou nesla. Po každém sezení jsem se cítila více svobodná a sebevědomá.
Petra je velmi chápající, empatická a přijímající žena, která mě pokaždé svojí energií inspiruje a uklidňuje. Pomáhá mi rozumět sama sobě a probouzí ve mně zdravou sebedůvěru. Mapování bych doporučila každé ženě.
Darina (Vaginální mapování)

Profesionální výcvik

 • Profesní výcvik „Škola celostní smyslné masáže“ – Evropská akademie somatického vzdělávání EASE - Denisa Říha Palečková a Richard Vojík
 • Core Touch – profesní výcvik pro pokročilé – Evropská akademie somatického vzdělávání EASE - Denisa Říha Palečková a Richard Vojík
 • Opakovaná asistence na 10denním transformačním výcviku „Školy celostní smyslné masáže“ – Denisa Říha Palečková a Richard Vojík
 • Vaginální Mapování – Denisa Říha Palečková a Richard Vojík
 • Léčení Jizev – Denisa Říha Palečková a Richard Vojík
 • Sportovní masáže – EduSpa College
 • Indická masáž hlavy – EduSpa College
 • Medová masáž – EduSpa College
 • MISP Instructor – MISA International

Má cesta seberozvoje tímto nekončí, je mým životním naplněním a radostí.

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: