Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

AMÉLIE

„Bude mi ctí být Vaší průvodkyní na cestě k sobě. V lásce, čistotě a s respektem.

Amélie o masáži

Moc dobře vím, jak silnou a léčivou moc má vědomý láskyplný dotek a kolik změn může do života přinést.

Naše těla jsou krásná a velmi moudrá a to, co naší hlavě někdy trvá vymyslet týdny, měsíce nebo roky, se najednou díky propojení s naším tělem a vlastním prožíváním dá do pohybu.... a člověk najednou prostě cítí a ví...

Nechte se hýčkat smyslnou masáží a dovolte si otevřít se svému prožívání v kouzelném, bezpečném a láskyplném prostředí v Centru těla ARKAYA.

S úctou

Masáž Stáňa s Amélií: Tak tato masáž vybočovala z mých očekávání a tak jsem jsem si myslel, že by mohl Gladiátor gradovat, tak se také stalo. Moc děkuji za ten úvodní hovor plný porozumění a předrituální dechové cvičení, které bylo silné a úvodní rituál ve trojici už roztočil plynutí. Když na to pomyslím, tak ještě ted mi běží po pažích jemné vibrace jako bych Vás obě držel a energii v horních čakrách. Postupně jsem měl vůbec dojem, že mi už "nestačí" jen ta fialová horní čakra, ale že to běží nejméně do 3-4 dalších "nadhlavových" čaker, jakoby se ten kanál rozšiřoval až výše nad hlavou. Masáž čtyřruč byla úžasná. Nebylo poznat, že spolu masírujete poprvé a bylo to úžasné plynutí, které gradovalo s hadíma očima Stáni. (teď u mne plyne energie po těle ještě více:::))) ) Byl jsem naprosto mimo hlavu, nevnímal čas a naprosto mne překvapilo, že "zbyla" půlhodina času po základu. Závěr byl ale naprosto strhující. Kromě toho, že už předtím jsem cítil "průchozí" kanál, tak hadí pohled Stáni mne hodily do Vesmíru k nějaké bohyni a nechaly rozproudit energie všemi směry. Jako kdybych v tom momentu existoval mimo svoji fyzickou podstatu a prostě byl jako bytost.
Aloiz

Klienti o Amélii říkají

Kdykoli mne Amélie masírovala, tak jsem chtěl, aby to trvalo ještě alespoň o kousek déle. Amélie se na Vás perfektně nacítí a Vaše tělo se Vám odvděčí vlnami rozkoše. Máte naprostý pocit bezpečí, zahodíte starosti za hlavu a můžete se úplně uvolnit a relaxovat. Ruce Amélie Vás budou rozmazlovat, zatímco se její oči a ústa na Vás budou usmívat. Vždy jsem domů odcházel nabitý energií a plný lásky.
Pavel
Masáž byla velice příjemná, Amélie se na mě úžasně napojila, poznala, kdy je potřeba jemnost a kdy naopak potřebuji více uzemnit. Při masáží jsem cítila obrovský respekt k mému tělu, pocit bezpečí a opečování. Po masáži potom lehkost bytí, úlevu a radost ze svého těla, krásně jsem se na sebe napojila.
Zdeňka
Amélie má cit pro energii těla, dovede se na ni naladit. Zajímá se o prožívání klienta. Už dlouho jsem se necítil tak opečovaný.
P.
Masáž byla velmi příjemná, uvolňující. Při masáži jsem cítil moc hezký pocit uvolnění, lehkého napětí a příjemné energie, která působila pozitivním účinkem na každý kousek mého těla a užíval jsem si opravdu každý dotek, techniku a přístup Amélie. Po masáži nastal moment absolutního uspokojení, kdy jsem postupně vstřebával krásný a neskutečný zážitek této masáže. Určitě mohu jen doporučit. Líbil se mi zcela profesionální přístup, vysvětlení a celková harmonie tohoto zážitku.
Honza
Byl jsem u vás poprvé respektive úplně poprvé na podobné masáži. Chtěl bych tímto nevýslovně mnohokrát poděkovat slečně Amélii za její precizní profesionalitu snoubící se s naprosto vřelým lidským přístupem. Byla mi skvělou průvodkyní a já se i díky ní zase jednou rád vrátím, abych si srovnal své tělo a svou duši. Děkuji.
--

Profesionální výcvik

  • CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže - Evropská akademie somatického vzdělávání EASE (Denisa Říha Palečková, Richard Vojík)

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: