Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

AMÉLIE

„Bude mi ctí být Vaší průvodkyní na cestě k sobě. V lásce, čistotě a s respektem.

Amélie o masáži

Moc dobře vím, jak silnou a léčivou moc má vědomý láskyplný dotek a kolik změn může do života přinést.

Naše těla jsou krásná a velmi moudrá a to, co naší hlavě někdy trvá vymyslet týdny, měsíce nebo roky, se najednou díky propojení s naším tělem a vlastním prožíváním dá do pohybu.... a člověk najednou prostě cítí a ví...

Nechte se hýčkat smyslnou masáží a dovolte si otevřít se svému prožívání v kouzelném, bezpečném a láskyplném prostředí v Centru těla ARKAYA.

S úctou

Klienti o Amélii říkají

Kdykoli mne Amélie masírovala, tak jsem chtěl, aby to trvalo ještě alespoň o kousek déle. Amélie se na Vás perfektně nacítí a Vaše tělo se Vám odvděčí vlnami rozkoše. Máte naprostý pocit bezpečí, zahodíte starosti za hlavu a můžete se úplně uvolnit a relaxovat. Ruce Amélie Vás budou rozmazlovat, zatímco se její oči a ústa na Vás budou usmívat. Vždy jsem domů odcházel nabitý energií a plný lásky.
Pavel
Masáž byla velice příjemná, Amélie se na mě úžasně napojila, poznala, kdy je potřeba jemnost a kdy naopak potřebuji více uzemnit. Při masáží jsem cítila obrovský respekt k mému tělu, pocit bezpečí a opečování. Po masáži potom lehkost bytí, úlevu a radost ze svého těla, krásně jsem se na sebe napojila.
Zdeňka
Amélie má cit pro energii těla, dovede se na ni naladit. Zajímá se o prožívání klienta. Už dlouho jsem se necítil tak opečovaný.
P.
Masáž byla velmi příjemná, uvolňující. Při masáži jsem cítil moc hezký pocit uvolnění, lehkého napětí a příjemné energie, která působila pozitivním účinkem na každý kousek mého těla a užíval jsem si opravdu každý dotek, techniku a přístup Amélie. Po masáži nastal moment absolutního uspokojení, kdy jsem postupně vstřebával krásný a neskutečný zážitek této masáže. Určitě mohu jen doporučit. Líbil se mi zcela profesionální přístup, vysvětlení a celková harmonie tohoto zážitku.
Honza

Profesionální výcvik

  • CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže - Evropská akademie somatického vzdělávání EASE (Denisa Říha Palečková, Richard Vojík)

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín na telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: