Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

MONIKA

„Nevěřila bych, že dokážeme ve svém životě otevřít dveře do oblastí, které nám zůstávaly uzavřené, a změnit to, o čem jsme si mysleli, že změnit nelze.

Monika o masáži

„Každá žena, aby mohla naplno prožívat svůj život, potřebuje objetí, péči, něhu, pozornost a pochopení.“ 

Nevěřila bych, že skrze dotyk dokážeme ve svém životě otevřít dveře do oblastí, které nám zůstávaly uzavřené, a změnit to, o čem jsme si mysleli, že změnit nelze. Jsem moc vděčná všem, kteří mě na mě cestě podporují a provází a velmi ráda bych i já svou zkušenost předávala dalším ženám.

„Největší přínosy práce s tělem jsou pro mě osobně krásný pocit „navrácení“ se do svého vlastního těla, díky čemuž si dokážu nejen více užívat dotyky, ale také opravdověji prožívat vše, co se právě okolo mě děje.“ 

Díky napojení se na své tělo se mi otevřela cesta i do mnoha dalších oblastí života, které jsou nyní pro mě mnohem smysluplnější. Umím teď lépe poznat, co chci a co nechci, a díky tomu jít svou cestou a mít ze života radost.

Nevěřila bych, že ne přes hlavu, ale přes tělo půjde můj rozvoj tak rychle. Konečně si užívám potěšení v těle a moc ráda povedu další ženy touto cestou, aby si i ony mohly příjemné pocity z dotyků vychutnávat naplno a beze studu a aby dokázaly vypnout myšlenky v hlavě, které jim v tom brání.

„Při práci s klientkou je pro mě důležité vytvořit prostředí, ve kterém se bude cítit bezpečně a bude vědět, že má nad probíhající masáží či mapováním naprostou kontrolu.“ 

Klientka si může vše řídit, aniž by pasivně přijímala cokoliv, co přichází z masérovy strany. Kladu důraz na to, abych klientce věnovala plnou pozornost a aby mohla reagovat podle toho, jak potřebuje. Aby věděla, že jí nikdo nebude říkat, jak by se měla cítit, co je dobře a co špatně. Že jakákoliv reakce, i třeba žádná, je naprosto v pořádku.

Ráda bych předala svou zkušenost s tím, že každý má v sobě přístup k porozumění vlastnímu tělu a může ho objevit. I když otevřeme tyto dveře z počátku třeba jen na chvilku, víme už, že „to tam je“ a máme tak možnost na sobě pracovat dále.

Díky vlastní zkušenosti s uměním doteku, smyslnou masáží, vaginálním mapování i dalšími technikami bych ráda tyto poznatky sdílela s dalšími ženami.

Klienti o Monice říkají

Sebrat v sobě odvahu a vydat se na vaginální mapování je jedním z nejtěžších, ale zároveň i nejlepších rozhodnutí, která můžete v životě udělat. A pokud váháte, s kým se na cestu sama k sobě vydat, tak se bez obav obraťte na Moniku, která vás svou jemností, laskavosti a něžnou péčí provede všemi zákoutími vašeho nitra a pomůže vám se stát tou ženou, kterou ve skutečnosti tam uvnitř už dávno jste. Pocit naprostého bezpečí a důvěry, který Monika umí během sezení vytvořit, mi pomohl se vypořádat i s těmi nejbolavějšími vzpomínkami a klid, který od té doby uvnitř sebe cítím, je nepopsatelný a přála bych ho zažít alespoň na chvilku všem ženám. Moni, ještě jednou děkuju!
Kristina K. (Vaginální mapování)

Profesionální výcvik

  • CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže – 10 denní výcvik (Denisa Říha Palečková a Richard Vojík)
  • Asistence na 10 denním transformačním výcviku CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže (Denisa Říha Palečková a Richard Vojík)
  • Asistence na kurzu VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ: Potěšení a léčení (Denisa Říha Palečková)
  • Přepis limbického otisku - účast a asistence
  • Otevři své srdce (Denisa Říha Palečková)

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín na telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: