Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

MONIKA

„Miluji život, miluji tělesné, duševní i duchovní prožitky a při celostních smyslných masáží se vše nádherně propojuje.

Monika o masáži

Vědomý dotek v plné přítomnosti je pro mě jednou z nejkrásnějších věcí v životě. Stejně tak ráda jak dotek přijímám, tak ho i dávám. Při masážích se nechávám vést svou intuicí, po napojení se na klienta či klientku spolu na nějaké vyšší úrovni začnou těla komunikovat a rozehraje se naprostá symfonie.

„Přijďte se zrelaxovat, zpřítomnit a užít si naplno své tělo. Je toho tolik, co nás může naučit.“ 

Skrze vědomou práci s tělem jsem dokázala přijmout sebe sama a v masážích se to stejné snažím zprostředkovat klientům. Sexuální energie je pro mě zcela přirozenou součástí života, jeho hybnou silou.

„Největší přínosy práce s tělem jsou pro mě osobně krásný pocit „navrácení“ se do svého vlastního těla, díky čemuž si dokážu nejen více užívat dotyky, ale také opravdověji prožívat vše, co se právě okolo mě děje.“ 

Nevěřila bych, že skrze dotyk dokážeme ve svém životě otevřít dveře do oblastí, které nám zůstávaly uzavřené, a změnit to, o čem jsme si mysleli, že změnit nelze. Jsem moc vděčná všem, kteří mě na mé cestě podporují a provází a velmi ráda bych i já svou zkušenost předávala dál.

„Největší přínosy práce s tělem jsou pro mě osobně krásný pocit „navrácení“ se do svého vlastního těla, díky čemuž si dokážu nejen více užívat doteky, ale také opravdověji prožívat vše, co se právě okolo mě děje.“ 

Díky napojení se na své tělo se mi otevřela cesta i do mnoha dalších oblastí života, které jsou nyní pro mě mnohem smysluplnější. Umím teď lépe poznat, co chci a co nechci, a díky tomu jít svou cestou a mít ze života radost. 

Ráda bych předala svou zkušenost s tím, že každý má v sobě přístup k porozumění vlastnímu tělu a může ho objevit. I když otevřeme tyto dveře z počátku třeba jen na chvilku, víme už, že „to tam je“ a máme tak možnost na sobě pracovat dále.

Klienti o Monice říkají

Sebrat v sobě odvahu a vydat se na vaginální mapování je jedním z nejtěžších, ale zároveň i nejlepších rozhodnutí, která můžete v životě udělat. A pokud váháte, s kým se na cestu sama k sobě vydat, tak se bez obav obraťte na Moniku, která vás svou jemností, laskavosti a něžnou péčí provede všemi zákoutími vašeho nitra a pomůže vám se stát tou ženou, kterou ve skutečnosti tam uvnitř už dávno jste. Pocit naprostého bezpečí a důvěry, který Monika umí během sezení vytvořit, mi pomohl se vypořádat i s těmi nejbolavějšími vzpomínkami a klid, který od té doby uvnitř sebe cítím, je nepopsatelný a přála bych ho zažít alespoň na chvilku všem ženám. Moni, ještě jednou děkuju!
Kristina K. (Vaginální mapování)
Děkuji za tvou péči, jemný dotek a celkovou atmosféru našeho setkání. Po masáži u tebe jsem měla krásnou energii, kterou se mi dnes podařilo využít při tvoření. Běžně mi v této fázi cyklu už věci "přestávají dávat smysl" a vše se zahaluje, ale teď mám pocit velké jasnosti a motivaci k tvorbě... Děkuji za tebe.
Karolína
Milá Moniko, moc děkujeme za krásnou masáž. Byl to pro nás hluboký zážitek, moc jsme si to užili. Moc děkujeme za Váš přístup, cítili jsme se oba bezpečně. Oba moc zdravíme.
Jana a Pavel
Velmi důležitý pro mě byl úvodní rozhovor, kdy jsme se s Monikou dost dlouho bavily o tom, co bych chtěla a nechtěla, díky tomu jsem vnímala pocit bezpečí. Moc se mi líbilo, jak byla Monika hodně jemná a citlivá. Celá ta jemnost a něžnost se na mě přenesla. Po masáži jsem cítila totální zpomalení, jako bych vklouzla do svého opravdového rytmu a tempa. Díky tomu mi došlo, jak často se někomu jinému přizpůsobuju a jak mi v tom vlastně ve výsledku není dobře. Kolikrát za den překračuju své hranice, abych vyhověla druhým a zapomínám na sebe. To bylo při masáži taky velké tèma, co se vynořilo, že na mě záleží a jsem důležitá. Tohle všechno jsem měla možnost zavnímat díky velejemnému a citlivému doteku, moc děkuji Moni!
Eva

Profesionální výcvik

  • CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže – 10 denní výcvik (Denisa Říha Palečková a Richard Vojík)
  • Asistence na 10 denním transformačním výcviku CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže (Denisa Říha Palečková a Richard Vojík)
  • Asistence na kurzu VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ: Potěšení a léčení (Denisa Říha Palečková)
  • Přepis limbického otisku - účast a asistence
  • Otevři své srdce (Denisa Říha Palečková)
  • Transformace stínu do životní síly a osobní svobody, vědomé BDSM I. a II. - Škola Umění milování pod vedením Jana Komedy a Marie Koudelkové
  • Pravka Romb Makoš - masáž břicha dle slovanských tradic (harmonizační masáž podporující ženské zdraví a menstruační cyklus)

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: