Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

SÁRA

„Sexuální energie je životní síla, která v člověku probouzí svobodné žití a rozvíjí jeho potenciál. Tělo nám bylo dáno a my máme možnost naplňovat jej radostí. Máme možnost milovat své tělo, sebe, svůj život, budovat v sobě pocit pospolitosti a harmonie.“

Sára o masáži

Práci na sobě se věnuji již devátým rokem, zkoušela jsem a zkouším různé techniky sloužící k poznání sebe samé: holotropní dýchání, hlas, feldenkraisovu metodu, rodinné konstelace, regresi, cestu, kineziologii, psychoterapii, psychoterapeutický výcvik.

Všechny mají své místo, ale pocítit na vlastní kůži umění vědomého doteku, bylo pro mě jeden z životních přelomových okamžiků. Cítit absolutní svobodu a sebepřijetí se pro mě stalo zázrakem. Jakmile toto člověk zažije, vydá se na cestu s mnohem jasnějším životním kompasem v sobě.

Klienti o Sáře říkají

Chci Sáře moc poděkovat. První masáž a způsob, jakým mne seznámila s vědomým dotekem byl až magický zážitek. V mihotavém svitu svíčky a za doprovodu podmanivé hudby jsem cítil, jak do mě skrze její ženskost proudí síla. Sára mi opět připomněla, jaká může mezi mužem a ženou rezonovat energie, která dobíjí oba dva. A to vše pomocí správného doteku.
Vojtěch
Když se řekne masáž zpravidla si představíme uvolnění těla, ale při masáží od Sáry jsem uvolnil i svoji mysl. Prožitek byl velmi hluboký, na mnoha úrovních a dozvěděl jsem se mnohé o sobě. Tímto ještě jednou moc děkuji za vše.
Martin
Vzácní a milí! Ráda bych se s vámi podělila o úžasné zážitky a moc poděkovala Sáře a Mírovi za nádhernou péči. Už během kurzu Šťastné ženství s Denisou jsem začala cítit proměnu ve svém životě - mého chování, vztahů s okolím, zvědomění si svého krásného ženství a v kombinaci s novým pracovním směrem to vše do sebe volně zapadalo. Za odměnu jsem se rozhodla pro první masáž Umění doteku a nechala se opečovat Sárou. Poprvé ve svém životě jsem zažila láskyplnou dotykovou masáž, při které jsem se dostala mimo mé vědomí a do jedinečného rozpoložení a bezpečí. Bylo to jako navštívit nebeské království - srdečné přijetí, teplo, vůně, svíčky, relaxační hudba. Po úvodním rozhovoru jsem se jí oddala a jen co mě pohladila po vlasech, začínala jsem se rozplývat blahem. Další její doteky konečkami prstů a celými dlaněmi mě přiváděly do jiného světa a nechávaly za mnou vše nepotřebné. Po skončení jsem ještě dlouho ležela naplněna radostí, vzrušením, novou energií, chutí do nového začátku a neuvěřitelně uvolněná a lehká. Loučily jsme se krásným měkkým objetím a už jsem se těšila na další návštěvu. Při dalších návštěvách jsem se svěřila do péče Míry, který ve mně probudil dlouho dřímající vlčici. 🙂 Při úvodním rozhovoru jsme podpořili moji touhu dovolit si být více ženou pro silného muže. A potom jsem se už soustředila na svůj dech, nechala jsem rozeznít hlas při výdechu a zároveň se nechala opečovávat jemnými i pevnými doteky, až jsem úplně oddělila hlavu od těla. Míra doplňoval svoji masáž povzbudivými slovy a tím doslova startoval vnitřní očistu mého těla a probuzení mého skutečného já… Neuvěřitelný pocit, když jsem své tělo nepoznávala, jak se dokázalo poddat energickým pochodům a najednou jsem byla na čtyřech a cítila se jako vlčice, která vyráží do světa a všechno staré, špatné nechává za sebou. Wow! Prožívala jsem probuzení nové síly v sobě a ohromný přísun energie a propojení celého těla v jeden zářivý celek! Po skončení masáže jsem se cítila krásně uvolněná, blažená a zářivá. V rohu pokoje hrála písnička Wonderful tonight a právě taková jsem byla a zůstávám i v dalších dnech. Moje oči svítí, můj úsměv nehasne, jakoby nešel “vypnout”. 🙂 Přirozeně mě to vede k úsměvu, protože jsem spokojená uvnitř sebe a se sebou. 😀 Vždy když si vzpomenu na průběh masáže a naše rozhovory, zavalí mě pocit tepla a bezpečí. Dokonce i v deštivých dnech je mi krásně vlídně, zářím celým tělem, nejen očima a úsměvem, a cítím se sama sebou. Tento neuvěřitelně krásný pocit se promítl do všech událostí následujících dnů a všem ženám vřele doporučuji. 🙂 Se srdečnými pozdravy všem do Arkaya,
Ivča

Profesionální výcvik

  • CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže – 10 denní výcvik (Denisa Říha Palečková a Richard Vojík)
  • Sportovní masáž (Jitka Nagyová, Dis.)

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: