Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

JANI

„Není důležité jací jsme, ale jak se nám s tím žije. Ráda vás podpořím, aby se vám s tím kým jste, jak fyzicky tak duševně, žilo co nejlépe.“

Jani o masáži

Masáže jsou pro mě místem pro nádherné setkání lidí v intimním a bezpečném prostoru, kde se můžou dít i zázraky. Když masíruji, tak se nořím do meditace a nechám se vést přítomností, i energií vašeho těla a odnáším si společně s vámi krásné prožitky.

K práci s tělem jsem se dostala asi po desetileté cestě v tantrických kurzech. Ty jsem začala navštěvovat kvůli tomu, že jsem se potřebovala naučit poznávat a ctít své hranice. Na této cestě jsem poznala nádheru a potěšení, které můžeme zažívat, když jsme v souladu se svým tělem a svými hranicemi, jelikož jedině tak je možné se do prožitku plně uvolnit a cítit tak pro mě do té doby věci nevídané.

Teď jsem díky tomu schopna chápat to, proč nejsme leckdy schopni být ve svých přáních a potřebách zcela autentičtí, co nám blokuje uvolnění a tím i plný prožitek a umím to předávat dále. V setkání s lidmi se hodně zabývám utváření bezpečného prostoru, kde méně bývá často více.

Miluji, když vidím třeba muže, který zažije svůj první energetický orgasmus a pak jen nevěřícně kroutí hlavou, jak mohl cítit něco tak intenzivního v celém těle a ne jen tak jak byl doposud zvyklý.

Sexuální energii považuji za naši životní energii, a proto mi přijde velmi smysluplné a k tomu i příjemné se učit jí rozšiřovat nejen do celého těla, ale i též do celého života

Klienti o Jani říkají

Setkání s Jani pro mě bylo velmi vyživující a plné péče a něhy. Jani se podařilo pro mne vytvořit velmi bezpečný prostor. Zejména tím jak si se mnou povídala o tom, co vše se může v masáži odehrávat a jakým způsobem se do ní mohu uvolnit, aby tak mohlo přijít vše co v tu chvíli potřebuji. Pak jsem prožila pro mě překvapivý, dalo by se to nazvat, že téměř mystický zážitek. Zažila neuvěřitelný pocit rozšíření svého těla Po nějaké době jsem méla pocit, že zaplňuji prostor celé místnosti, Cítila jsem velké blaho a tento pocit si odnesla sebou do svého života. Teď mám větší chuť zkoumat jak si mohu sama takové bezpečí pro sebe tvořit a tím si tyto zážitky plné lásky a energie dopřávat i doma. Děkuji za laskavé vedení
Monika
Byl jsem u Jani na programu gladiátor s problémem, který mi muži neradi sdílíme a tím je předčasná ejakulace. Vzhledem k tomu, že mi však setkání s Jani dalo velmi mnoho, tak jsem se rozhodl se o zkušenost podělit, že by se to mohlo hodit i jiným mužům, kteří se s tímto delikátním problémem potýkají. Hned v úvodním rozhovoru jsem byl velmi uklidněn tím, že tento problém není ojedinělý a potěšila mě informace, že se s tím dá reálné něco dělat a pomocí práce s vlastním tělem se mohu postupně uvolnit do sexuálního spojení ve kterém zmizí stres jestli podám dobrý výkon a nahradí ho daleko větší hravost a radost z kontaktu. Už mezi prvními dvéma setkáním jsem se naučil pracovat s velkým tahem a prodloužil tak dobu své výdrže nékolikanásobně. Po půl roce se moje prožitky stále zkvalitňují a dostal jsem se do fáze, že proživám mnohem více, než jsem si vůbec předtím uměl představit.. Děkuji Jani za vedení i praktické ukázky co a jak mohu trénovat a jak se do sebe uvolňovat.
Vladimír
Masáž u Jani pro mě byla velkým zážitkem. Vysvětlila mi co vše mohu zkusit pro to, abych cítil více své tělo a tím pádem měl i větší prožitek. U masáže jsem tak prožil pocit hlubokého uvolnění a relaxace. Bývám velmi pracovně vytížený a jsem tak dost v permanentním stresu a tak mi hodně dalo to, že jsem díky přítomnosti v masáži uměl úplně vypnout hlavu a být jen tady a teď se všemi příjemnými dotyky na těle. Ten pocit klidu a uvolnění a takového nabití jsem si odnesl i do dalších dní a za to děkuji.
Libor

Profesionální výcvik

  • Vaginální mapování, Ing. Richard Vojík a Mgr. Denisa Palečková
  • Desetidenní výcvik "Škola celostní smyslné masáže", EASE, Ing. Richard Vojík a Mgr. Denisa Palečková
  • Tělo, srdce duše ...Alan Loven ...dvouletý výcvik v tantrické cestě
  • Odzbrojování ...Andrew Barnes ... kurzy zaměřené na uvolňování emočních a jiných bloků z těla
  • Energetický orgasmus ...Andrew Barnes ...kurzy zaměřené na probuzení a vnímání energetického těla
  • Systemický psychoterapeutický výcvik. 750 hodin výcviku umění vedení terapie
  • Koučovací výcvik. 100 hodin výcviku systemického koučování.
  • Výcvik telefonické krizové intervence. Pět let praxe na Lince bezpečí

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: