Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

JANI

„Není důležité jací jsme, ale jak se nám s tím žije. Ráda vás podpořím, aby se vám s tím kým jste, jak fyzicky tak duševně, žilo co nejlépe.“

Jani o masáži

Masáže jsou pro mě místem pro nádherné setkání lidí v intimním a bezpečném prostoru, kde se můžou dít i zázraky. Když masíruji, tak se nořím do meditace a nechám se vést přítomností, i energií vašeho těla a odnáším si společně s vámi krásné prožitky.

K práci s tělem jsem se dostala asi po desetileté cestě v tantrických kurzech. Ty jsem začala navštěvovat kvůli tomu, že jsem se potřebovala naučit poznávat a ctít své hranice. Na této cestě jsem poznala nádheru a potěšení, které můžeme zažívat, když jsme v souladu se svým tělem a svými hranicemi, jelikož jedině tak je možné se do prožitku plně uvolnit a cítit tak pro mě do té doby věci nevídané.

Teď jsem díky tomu schopna chápat to, proč nejsme leckdy schopni být ve svých přáních a potřebách zcela autentičtí, co nám blokuje uvolnění a tím i plný prožitek a umím to předávat dále. V setkání s lidmi se hodně zabývám utváření bezpečného prostoru, kde méně bývá často více.

Miluji, když vidím třeba muže, který zažije svůj první energetický orgasmus a pak jen nevěřícně kroutí hlavou, jak mohl cítit něco tak intenzivního v celém těle a ne jen tak jak byl doposud zvyklý.

Sexuální energii považuji za naši životní energii, a proto mi přijde velmi smysluplné a k tomu i příjemné se učit jí rozšiřovat nejen do celého těla, ale i též do celého života

Klienti o Jani říkají

Profesionální výcvik

  • Vaginální mapování, Ing. Richard Vojík a Mgr. Denisa Palečková
  • Desetidenní výcvik "Škola celostní smyslné masáže", EASE, Ing. Richard Vojík a Mgr. Denisa Palečková
  • Tělo, srdce duše ...Alan Loven ...dvouletý výcvik v tantrické cestě
  • Odzbrojování ...Andrew Barnes ... kurzy zaměřené na uvolňování emočních a jiných bloků z těla
  • Energetický orgasmus ...Andrew Barnes ...kurzy zaměřené na probuzení a vnímání energetického těla

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: