Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

KRISTINA

„Láska, radost ani extáze se nedají zažít v hlavě. Ukrývají se v našem těle a všichni k nim máme přístup. Když se díky vědomému doteku propojíme s naším tělem, otevře se naše srdce. A začnou vzkvétat naše nadání a dary.

Kristina o masáži

Míváte někdy pocit, jako byste nežili svůj život? Jako byste byli odpojení sami od sebe? Jste často v hlavě a nedaří se vám vypnout koloběh myšlenek? Cítíte někdy, že vám v životě něco chybí a je vám z toho smutno? A už si ani nepamatujete, kdy jste naposledy zažili skutečnou radost, hlubokou lásku, intenzivní pocit štěstí a naplnění nebo dokonce extázi?

Sama jsem takhle žila dlouhé roky. Připadala jsem si za sklem. Necítila jsem sebe ani své tělo. Nežila jsem život, který by mne bavil. Neměla jsem naplňující vztahy. Nevěděla jsem, jak z toho ven.

Tehdy jsem jen tak ze zvědavosti absolvovala základní masérský kurz. A tam začala cesta, která mne postupně zavedla k vědomé práci s tělem a k celostním smyslným masážím. A hlavně zpátky k sobě. A k mému poslání.

Práce s tělem mi pomalu a v jemnosti pomohla přijmout sebe sama. Pocítit, kým vlastně jsem. Oprostit se od starých vzorců a traumat. Rozbít sklo, za kterým jsem dlouhé roky žila. A vykročit v radosti, lehkosti a celistvosti do nové životní fáze.

„Láska, radost ani extáze se nedají zažít v hlavě. Ukrývají se v našem těle a všichni k nim máme přístup. Když se díky vědomému doteku propojíme s naším tělem, otevře se naše srdce. A začnou vzkvétat naše nadání a dary.

Svět nevnímáme takový jaký je, ale takový, jací jsme my. Když jsme uvnitř vyhaslí a prázdní, je takový i svět kolem nás. Často takhle prožijeme dlouhé roky. Čekáme, že se něco stane, doufáme, že to jednou bude jinak. Zapomínáme, že my sami jsme tvůrci svého života. A ke změně stačí tak málo!

Dovolte láskyplnému dotyku, aby vás proměnil v tu nejzářivější bytost. Aby vás dovedl k pocitům radosti a naplnění, se kterými jste na tenhle svět přišli a které jsou vaší pravou podstatou. Aby s něhou a pochopením opečoval všechna zranění a šrámy na duši, které jste v životě utrpěli. A zahnal strach, stud a nejistotu, které vám brání žít naplno.

„Dovolte, aby se díky vědomému doteku probudila síla, vášeň a vyživující energie, která uvnitř vašeho těla dřímá. Nechte jím naplno proudit lásku a potěšení. Dovolte si rozkvést.

Těším se na vás,

Klienti o Kristině říkají

Jakožto textař z povolání mám vždycky velkou radost, když mohu napsat reklamu, se kterou opravdu souzním. A tady mohu na 200 000 %. Díky andělským dotykům Kristinky jsem mohla bez nadsázky roztáhnout křídla své duše a zapálit vnitřní oheň svojí síly. Jako by oceán slasti smýval veškeré strasti a já odcházela znovuzrozená, plná života a odhodlání... Jakkoliv ezo a otřepaně to zní, je to tak. Kdo se u ní nenechá nerozplynout blahem, nepochopí.
Klára
VAROVÁNÍ: Masáž od Kristinky je silně návyková! Ke Kristince zajdu vždy, když se potřebuji nechat „zhýčkat“ jejím pečujícím a laskavým dotekem. Její masáž mě vede k uvolnění a napojení na sebe. Velmi doporučuji!
Filip
Ráda bych poděkovala Kristince za krásné masáže. Oceňuji její velmi ženský přístup, nacítění a jemnost. Při masáži se cítím bezpečně a díky jejímu přístupu se mohu uvolnit, odpočinout si, propojit se se svým tělem, emocemi, načerpat novou energii a ženskou esenci. Vždy se ráda vracím.
Bára
Byla jsem na celotělové masáži u Kristiny a moc se mi to líbilo. Kristina je úžasně vnímavá, citlivá a pozorná. Masáž jsem si moc užila a určitě k ní půjdu znovu. Je to krásný zážitek! Doporučuji všem!
Jana
Masáž od Kristinky mi ukázala, že mě má ve světě masáží pořád co překvapovat. Jednoduše řečeno: má to v sobě! Po žádné masáži jsem se necítila tolik opečovaná, "pomazlená", a uvolněná. Dát dobrou masáž je dar a Kristinka tento dar opravdu má.
Romana
Kromě masérských schopností má Kristina také dar komunikace a velkou dávku empatie, což jsou podlé mého pro masérku také velmi důležité kvality. Celkově za mě skvělá masáž!
Eva
Na mou první smyslnou masáž jsem si vybrala Kristinu, a byla to má nejlepší volba. Ještě dnes se nesu na vlně smyslnosti. Jak již napsal jeden spokojený zákazník, masáž je silně návyková, dávám mu za pravdu. Již při odchodu jsem věděla, že tady nejsem naposledy. Tuto radost jsme si nadělily s kamarádkou. A je zajímavé, když jsme to pak spolu probíraly, každá masáž přináší něco jiného ( krásného). Moc děkuji za krásné dvě hodiny, které se mi nadále násobí. Ti kdo jsou na vážkách zda vyzkoušet tuto masáž, má rada zní 100 % vyzkoušet. Také jsem se pár let rozhodovala. A není nad vlastní zkušenost. To musíte zažít !!!!! Kristinko moooooooc děkuji.
Eva

Profesionální výcvik

 • CORE TOUCH® II - Profesionální výcvik pro pokročilé (Denisa Říha Palečková a Richard Vojík)
 • CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže – 10 denní výcvik (Denisa Říha Palečková a Richard Vojík)

 • Asistence a tlumočení na 10denním transformačním výcviku CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže (Denisa Říha Palečková a Richard Vojík)

 • Asistence na kurzu VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ: Potěšení a léčení (Denisa Říha Palečková)

 • Přepis limbického otisku (Denisa Říha Palečková a Richard Vojík) - účast a asistence

 • Radost a potěšení (Denisa Říha Palečková) – účast a asistence

 • Reiki I (Usui Shiki Ryoho) – Blanka Heltová

 • Rekvalifikační kurz Sportovní masáž (Dexter Academy)

 • Ájurvédská masáž (Dexter Academy)

 • Bali masáž (Dexter Academy)

 • Indická masáž hlavy + antistresová masáž (Dexter Academy)

 • Spoušťové body – Trigger points (Dexter Academy)

 • Mindset Coach (Mindset Academy Praha)

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: