Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

MAJKA

„Chci díky vědomému doteku ukázat lidem nové, hlubší prožitky, aby byli maximálně zrelaxovaní a šťastnější.“

Majka o masáži

Celostní smyslné masáže jsem objevila v době, kdy jsem se začala věnovat seberozvoji. Probudily naplno mou osobní transformaci, pomohly mi k vnitřnímu uzdravení a posílení ženské energie. Získala jsem sebelásku, vášeň a radost ze života a nyní dokážu teprve prožívat život naplno. Přijímání masáže si umím užít více než dříve. Doslova jsem rozkvetla.

Nemám ráda rutinu, proto je i každá má masáž jiná. Se mnou zažijete jemnost, vášeň, ale i energičnost a pevné doteky. Využívám techniky shiatzu, lomi-lomi a nově případně i dark tantru (vědomé BDSM). Svým vědomým, láskyplným a pečujícím dotekem vás odpojím od starostí, přenesu do říše slastí a zažijete malé znovuzrození.

Zvu vás k tomu, abyste si mou masáží podpořili svůj záměr, který zrovna ve svém životě potřebujete podpořit. Dovolte si v bezpečném a důvěrném prostředí vyslovit svá přání a užít si masáž naplno, dopřejte si vyživení sexuální energií v celém těle.

Důležitou součástí mého života je tanec, který miluju. Celostní smyslnou masáž ve spojení s relaxační hudbou vnímám podobně jako tanec. Při tanci i masáží se mi vyplavují hormony štěstí a to je má životní radost. Pojďte tuto radost sdílet se mnou.

Bude mi potěšením být vaší průvodkyní krásnými a nezapomenutelnými zážitky při masáži 🙂

 

Ze srdce

Klienti o Majce říkají

... Neskutočne skvelá masáž, ušitá na mieru, plná pohody, relaxu, duchovna a fyzického uvoľnenia. Bol to neopísaťelný, nádherný a úžasný zážitok! Po tejto masáži sa naozaj človek cíti oddýchnutý, zrelaxovaný a plný energie. Možem hovoriť len v superlatívoch. Vrelo odporúčam každému ...
Andrej
... S Majkou jsem absolvoval několik tipů masáží. Pod jejími doteky se člověk uvolní, ať chce nebo ne 🙂 Rozplyne se, rozteče, krásně se odpojí z hlavy a dostane se do těla. Ta nádherná energie se pak rozlije a nabíjí každou buňku, až to brní ...
Petr
... Dlouhé roky jsem dávala lásku a péči všem okolo a na sebe dost často zapomínala. Byla jsem v jednom velkém kolotoči povinností, a co všechno bych ještě měla. Jít na masáž bylo pro mne téměř nepředstavitelné.
Dnes už si ji umím nejen dopřát, ale i užít. Dovolit si ji do svého života a jsem za to nesmírně vděčná. S Majkou jsem zažila dvě hodiny naprosté relaxace a uvolnění. Majčiny ruce a energie mě přivedla do naprostého klidu. Prostě jsem si dovolila vypnout a jen být. Vše přišlo v pravou chvíli. ...
Jana
" Přijetí, hýčkání a láskyplná péče. Dotyky, které dokážou otevřít a probudit tělo, které je ztuhlé a vyprahlé. Vědomá pozornost, která jemně vede ke vzrušivému mrazení. Iniciace uvědomění si potenciálu svého těla a zároveň své hodnoty. To všechno jsem zažil při masáži od Majky. Možná tvoje masáž bude úplně jiná a dá ti něco jiného. Rozhodně doporučuji ji vyzkoušet."
Petr
Masáž s Majkou byla naplňující i relaxační. Byla to moje první zkušenost s celostní masáží a byla to nádherná iniciace. Celou dobu jsem vnímala Majčinu laskavou podporu a pozornost. Měla jsem v ni a v její dotyky od počátku důvěru a  moje tělo zažilo 3 hodiny naplněné radostí. Byl to pro mě zážitek na pomezí duchovního a tělesného. Cítila jsem opakovaně silný pocit sebepřijetí, sebelásky a vděčnosti. Děkuji a doporučuji!
Hana Krejčí
Chtěla bych ji touto cestou moc poděkovat za nezapomenutelný zážitek a lehký krok, který mě od té doby provází. Vaše studio jsem navštívila před pár dny. Bez očekávání a jakýkoliv představ jsem si domluvila 2hodinové setkání. Nikdy před tím jsem v Arkayi nebyla, neměla jsem žádnou oblíbenou masérku, ujala se mě Majka-maličká ale velice milá slečna. Nejprve jsme se potkaly nad šálkem čaje v místnosti, kde potom probíhala masáž. Povídaly jsme si o tom, co pro mě může udělat, jak masáž probíhá i o tom co já sama můžu udělat pro hlubší prožitek a větší uvolnění… Když jsem zvažovala návštěvu Arkaya, nechtěla jsem dostat jen masáž, doufala jsem i v něco víc. V životě se cítím šťastná a spokojená a přesto jsem vnímala někde v hloubi něco, co jsem chtěla pustit a poslat dál. Majka byla skvělou průvodkyní, terapeutkou, drápkem, který umí šťourat, zkrátka profíkem na svém místě. Pomohla mi nasměrovat pozornost do sebe a díky trefně položeným otázkám jsem se dokázala potkat se svými skrytými strachy a boly a dokázala jsem je pustit ven. Díky Majce za podporu. Bylo to tak uvolňující! Cítila jsem ohromný příval tepla do celého těla. Začalo to u nohou a postupovalo výše. Následná masáž byla už jen pomyslnou třešničkou na dortu. Radost, která přicházela z toho velkého uvolnění, mi rozvlnila celé tělo. Málem jsem spadla z lehátka dolů🙂 Pohyb, dech a zvuk-však to je to tajemství, které vás roztančí, rozesměje, někdy i rozpláče, každopádně vždy uvolní a nakopne! A když k tomu máte skvělou, empatickou průvodkyni, tak jako já, máte příležitost prožít si dosud nepoznané a zažít životní proměnu. Majko DĚKUJU!!!
Bára

Profesionální výcvik

  • sociálně psychologický výcvik zaměřený na sebepoznání, terapeutickou intervenci, psychohygienu, syndrom vyhoření, emoční vzorce a vedení skupin ve Stráži pod Ralskem
  • rekvalifikační kurz kouč v Koučovací škole Neuroleadership v Praze
  • rekvalifikační kurz sportovní masáž v Masérské a kosmetické škole v Ořechu
  • CORE TOUCH® – intenzivní profesionální výcvik (Evropská akademie somatického vzdělání EASE, Denisa Říha Palečková a Richard Vojík)
  • Akademie doteku
  • Transformace stínu do životní síly a osobní svobody (vědomé BDSM) u Jana Komedy
  • CORE TOUCH II. - terapeutická práce (triprocesy, core cry, mapování, léčení jizev)

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: