Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

MIREK

„Věříte v sílu vědomého doteku? Já věřím! Dovolte si v bezpečném prostředí navázat hlubší spojení s vlastním tělem. S láskou a úctou otevřít své srdce a objevovat ztracené, zapomenuté nebo ignorované poklady.

Mirek o masáži

Má cesta započala tancem. V roce 2012 jsem se rozhodl navštěvovat kurzy salsy a bachaty. Tehdy jsem si poprvé začal uvědomovat kouzlo přítomného okamžiku. Uvědomil jsem si hluboké spojení mezi mnou a taneční partnerkou, které při tanci vznikalo. Pocítil jsem mužskou a ženskou energii a důležitost polarity mezi nimi. Pomocí tance jsem rozvíjel sebe a své vnímání.

Skutečnost, že jsem extrovert, přispívala k tomu, že jsem se čím dál více zajímal o okolí. Jak a proč konáme. Jak a proč cítíme. Co se v nás skrývá. Poklady, které máme hluboko skryté, se mi dařilo poodkrývat. Tanec a později i improvizační divadlo mi ukázaly novou perspektivu života. Nemáme se bát rozvíjet, hledat odpovědi a konat rozhodnutí. Příležitosti se nachází kolem nás. Začal jsem přistupovat ke všemu s otevřenou myslí a srdcem. Moje cesta mě postupně zavedla do mého nitra. Na pole vědomých doteků a dále k masážím.

„Masírování se pro mě stalo stejným rituálem jako tancování. Zjistil jsem, jakou sílu má vědomý dotek a důvěra. Díky nim jsme schopni nalézt sami sebe. Naučit se používat nejenom hlavu, ale i srdce.

Co všechno lze nalézt, když otevřeme své srdce?

Postupně jsem nacházel smysl života a své poslání. Pomáhat sobě i druhým k růstu a ke štěstí.

Mým záměrem je nyní předávat svoji lásku, otevřenost a zkušenosti druhým. Být prostředníkem mezi naší lidskou schránkou a vnitřní podstatou, naší duší. Objevit v každém z vás, co jsem objevil v sobě – nové obzory.“

Pojďme se vydat na cestu poznání těla a duše.

Chtěla bych touto cestou poděkovat Mirkovi za intuitivní a laskavý přístup. Objednala jsem si MYSTICKOU masáž pro opravdové labužníky. Mirek byl tím nejlepším průvodcem na mé cestě k objevování vnitřní energie BOHYNĚ. Jsem žena, dobře za 50 věku, která o životě něco ví. Mirek mi svou čistou a zároveň smyslnou energiì, pomohl objevit uvnitř mého chramu , ty nejtajnějšì komnaty a zároveň mi byl průvodcem v uvědomování si mé vlastní vnitřní sexuální energie, jakožto nejsilnější tvořivé energie uvnitř každého z nás. Cítila jsem se v jeho doteku naprosto v bezpečí, odevzdána a otevřená vyjádřit jakýkoli svůj POCIT či TOUHU. Byli jsme v ten okamžik, jeden druhému DAREM. Průběh masáže měl ohromnou hloubku a lidský přesah na úrovni TVOŘIVÉHO DUCHA, nás obou. Vřele všem doporučuji, stačí si to jen sám sobě dovolit. Ať ŽENY jsou BOHYNĚ a MUŽI SEXY se srdcem na dlani. Děkuji ti Mirku.
Mirka

Klienti o Mirkovi říkají:

Drahý Mirku, děkuji Ti za neobyčejnou péči, pozornost, citlivý přístup a kouzelnou atmosféru, kterou jsi pro mě připravil. Během masáže nebylo pochyb, že jsi tu se mnou, tady a teď a soustředěně vnímáš a zpracováváš každý můj pohyb a emoci. Z reakcí na Tvé doteky jsi bez váhání vycítil co potřebuji a co se mi líbí. Cítila jsem se s Tebou v bezpečí, vyzařoval z Tebe klid a mír, v hlubokých očích se zrcadlila bezpodmínečná láska a pokora. Dopřál jsi mi prožít pocit důležitosti, výjimečnosti a dokázal jsi něco, co nikdo jiný před Tebou. Za to vše Ti patří mé obrovské poděkování a respekt... s láskou
Jana
Ráda bych Mirkovi poděkovala za dnešní nádherný zážitek. Cítila jsem se velice příjemně, Mirkův přístup byl nacítěný, citlivý a zároveň velice profesionální. Díky tomu jsem se mohla uvolnit, vychutnat si skvělou masáž a opět se propojit se svým tělem i emocemi. Díky
Barbora
Mirku, děkuji Ti za úchvatnou masáž. Díky Tobě jsem v sobě opět probudila svoji spící sílu a vášeň, o kterých jsem už ani nevěděla. Celé mé tělo opět ožilo a já se mohla radovat z proudící energie. Pomohl jsi mě odbourat některé zábrany a posunout mé vnímání do prostorů o nich jsem dříve neměla ani tušení. Děkuji. Na Tvou masáž jen tak nezapomenu.
Martina
Mirku, na masáž stále vzpomínám s velkou vděčností, současně vnímám obrovský respekt k Tvému profesionálnímu přístupu, a do toho se začínám červenat, když se ve vzpomínce vrátím do těch okamžiků... 🙂 S Tebou jsem si dovolila se opravdu uvolnit, naladit se na to, po čem touží moje tělo a dokonce jsem překonala i obavy a řekla si o to. A Tys mi to splnil 🙂 Možná poprvé v životě jsem tak měla možnost ochutnat jaké to je, opravdu odhodit stud a dovolit si otevřít své tělo a naplnit ho tou jiskřivou energií, životní energií, která se mnou zůstala ještě pár dní poté. Velmi důležitý pro mě byl i pocit naprostého bezpečí, který jsem s Tebou zažila. Pustit si muže tak blízko k tělu (doslova, ale i obrazně - blízko k sobě) není pro mě vůbec snadné, někdy tam nedokážu pustit ani svého muže. A s Tebou jsem se cítila opravdu bezpečně, doslova v dobrých rukách, opečovaná a plně respektovaná. Závěrem jen jedno velké děkuji - a těším se na příští setkání 😉
Tereza
Milý týme Arkaya, ráda bych poslala zpětnou vazbu k prožité masáži Core touch s masérem Mirkem. Před masáží jsem se snažila nemít příliš očekávání, ale vnitřně jsem je měla a vlastně jsem se bála, že selžu nebo že vše neprožiju, tak jak bych měla či chtěla? Masáž byla krásná, vědomá, dávající. Pomalu se rozpouštěly obavy, strach a vlastně i ta očekávání, která nahradila prožívání toho krásného okamžiku. Mirek naprosto skvěle vycítil, co potřebuji. Jeho pevný a milující dotek uzdravoval moji bolavou duši a předával něhu mému žíznivému tělu. Vše jsme zakončili krásným tancem a otevřeným rozhovorem. Člověk odchází trochu zmatený tím, co prožil. Až doma jsem si všimla, že se vlastně musím stále usmívat. 🙂 Děkuji a přeji mnoho pracovních i životních úspěchů.
Míša
Mirku, moc děkuji za vřelé a láskyplné přijetí, rozpouštění bolesti a smutku a rozdmýchávání radosti a vášně, vrcholy plné energického jiskření a lehkosti 🙂
Hanka
Milý Mirku, velice děkuji za laskavou péči při otevírání mého srdce. 💕 Nejen že jste mě krásně uvolnil a znovu ve mě rozproudil energii, ale posunul jste mě na mé cestě poznávání sama sebe. Nevěděla jsem, jak může dotek a tanec spolu souviset, dokud jsem to nezažila. Po láskyplné masáži už vím (nebo alespoň tuším). 😊 Měla jsem touhu tančit s jemnými tahy Vašich doteků. Komunikace těla i dechu udávaly rytmus a mně otevíraly nové obzory. Nejen že jsem se po masáži cítila uvolněná a zářivá několik dalších dnů, ale také naplněná láskou a svobodná! Přeji si, aby se tahle svoboda už nikdy nespoutala. Mám chuť dělat věci, které jsem nikdy nezkoušela. První týden po masáži už takový byl. Mám radost! 😊 A to díky Vašim dotekům, rozhovoru a otevření mého srdce... Moc děkuji za další kamínek štěstí na mé cestě.
Ivana

Profesionální výcvik

 • CORE TOUCH I: Škola celostní smyslné masáže (škola EASE, Denisa Říha Palečková a Richard Vojík) zahrnující:
  - rituál celostní smyslné neboli tantrické masáže
  - masáž a reflexologie pohlavních orgánů
  - vaginální mapování
  - masáž pánevního dna
  - anální masáž
  - práce s dechem a technika velkého tahu
  - léčivé aspekty celostní smyslné masáže
  - masáž úst, nosu a uší
  - rituál smyslů
  - masáž podle elementů
 • CORE TOUCH II: Profesionální výcvik (škola EASE, Denisa Říha Palečková a Richard
  Vojík) zahrnující například:
  - pokročilé vaginální mapování
  - léčení jizev
  - core cry (pláč z jádra - technika Eleny Tonetti)
  - léčení po operacích prostaty, ženských operacích
  - pomoc ženám po porodu, léčení porodních jizev, nástřihy, císařské řezy
  - léčení v oblasti sexuality u mužů a žen
  - orgasmická jóga
  - práce s emocemi
  - práce s traumatem
  - práce s hranicemi
  - sex po porodu
  - závislost na pornu
 • Kouzlo vědomého doteku a výuka tantrické masáže (M1) - Škola umění milování
 • Šamanské kolo sexuality – Škola umění milování
 • Umění intimní masáže muže a ženy - Škola intimního splynutí
 • Masér pro sportovní a rekondiční masáže (EduSpa College)

 • Breussova masáž (EduSpa College)

 • Medová masáž (EduSpa College)

 • Havajská masáž (Lomi lomi) - EduSpa College
 • Kraniosakrální terapie I. - EduSpa College
 • Ayurvédská masáž - EduSpa College

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: