Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

Využijte akci

SVATÝ VALENTÝN

Získejte slevu
20% na dárkové poukazy pro páry i jednotlivce.

Akce platí pouze do 28. února. 

Udělejte radost partnerovi
nebo obdarujte sami sebe.

Možnost čerpání dárkových poukazů do 31. října 2019.

CORE TOUCH®
Luxusní masáž

120 min.

Smyslná intimní masáž celého těla, která Vás doslova nabije energií. Zažijte vitalitu a radost ze života. U mužů může masáž na přání zahrnovat také zážitek celotělového orgasmu díky Taoistické technice Velký tah nebo také oblíbenou masáž prostaty a pánevního dna, která dokonale uvolňuje mysl a má blahodárné zdravotní účinky.

Běžná cena:  3.990 Kč
Zvýhodněná cena při nákupu
do 28. února:
3.200 Kč

CORE TOUCH®
Párové masáže

Pro zamilované, manželé, milostné páry, přátele.
Celostní smyslná masáž pro páry, které chtějí objevovat sebe i svého partnera. Pro přátele, kteří si ve společné místnosti či odděleně, chtějí věnovat nezapomenutelný zážitek.
Společný prožitek celostní smyslné masáže je jedinečný a hluboký. Krásný rituál pro páry, které chtějí dát své sexualitě nový, intenzivní impuls. Tento rituál prohloubí Vaši smyslnost a schopnost pocítit rozkoš. Znovu objevíte Vaše tělo a jeho potenciál pro prožívání v oblasti lásky, citu, sexuality a smyslnosti. Celostní smyslná masáž je vše, co jste si kdy přáli zažít. Prožít tuto zkušenost v přítomnosti blízké či milované osoby dává této pečující a blahodárné masáži nový rozměr v prožívání intimity, který si přenesete i do svých životů a na dlouho Vás obohatí. Odcházet budete plně zrelaxovaní, prostoupení láskou, péčí, energií a radostí.

Můžete si zvolit jakoukoliv z nabízených masáží. S intimní masáží či bez. Se dvěma masérkami či masérkou a masérem. Ve společné místnosti či oddělených místnostech. 

Klasická masáž

Běžná cena:  5.990 Kč
Zvýhodněná cena při nákupu
do 28. února: 4.790 Kč

Luxusní masáž

Běžná cena:  7.990 Kč
Zvýhodněná cena při nákupu
do 28. února: 6.390 Kč

Královská masáž

Běžná cena:  11.990 Kč
Zvýhodněná cena při nákupu
do 28. února: 9.590 Kč

CORE TOUCH®
Královská masáž

180 min. DOPORUČUJEME!

Prožijte blaženost v každé buňce Vašeho těla. Zažijte skutečnou hloubku celostní smyslné masáže. Ze zkušenosti klientů víme, že magická transformativní síla masáže, která nás dokáže zavést do zcela nových úrovní prožitku radosti a vědomí, se nejvíce projevuje u masáží v délce kolem 3 hodin a více. Poskytuje dostatek času, což ocení zejména ženy.

Zahrnuje Intimní masáž. Pro muže na přání také možná masáž prostaty a technika Velký tah pro zážitek celotělového orgasmu. 

Běžná cena:  5.990 Kč
Zvýhodněná cena při nákupu
do 28. února:
4.800 Kč

CORE TOUCH®
Základní masáž

90 min.

Ochutnávka celostní smyslné masáže. Zažijte radost a potěšení. Zahrnuje intimní masáž. Neobsahuje masáž prostaty a pánevního dna.

Běžná cena:  2.990 Kč
Zvýhodněná cena při nákupu
do 28. února:
2.392 Kč

DARUJTE NAŠE DALŠÍ SPECIALITY:

MASÁŽE ČTYŘRUČNÍ A ŠESTIRUČNÍ

GLADIÁTOR

Program osobního rozvoje pro opravdové muže.

POTĚŠENÍ A LÉČENÍ

Program vaginálního mapování pro ženy.

Potřebujete poradit? Volejte, pište:

 +420 775 108 888
info@arkaya.cz

Rádi se vám budeme věnovat.