Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

PATRICIE

Tělo je naším nejlepším rádcem. Je s námi od počátku až do konce. A vždy je na naší straně. A ať už jsme s ním ztratili kontakt z jakéhokoli důvodu, je skvělé, že ho můžeme v krátké době znovu navázat a získat zpět zdroj radosti a spojení se sebou samými.

Patricie o masáži

Je tomu mnoho let, co jsem se vydala na cestu k větší spokojenosti a lehkosti. Prošla jsem mnohé sebe-rozvojové přístupy a všechny mě svým způsobem obohatily. Vědomý dotyk a autentický kontakt s vlastním tělem byly však tou hybnou silou v mém prožívání sebe sama a v otevření se vášni a radosti. Od chvíle, kdy jsem objevila, že cesta za poznáním nemusí být bolestná a zdlouhavá, ale může být zábavná, vyživující a velmi přítomná, mám obrovskou chuť tuto svoji zkušenost sdílet a předávat dál.

Dotyk a práci se sexuální energií skrze masáže vnímám jako skvělé nástroje, jak se setkat se svými ano i ne. Dovolit si být a cítit v daný okamžik právě to, co přichází z nitra. Bezpečný prostor, který pro vás v rámci svých masáží tvořím, je skvělá příležitost být sám/sama sebou tady a teď se všemi vjemy a pocity, které masáž přinese. Je to prostor uvidět a přijmout svoji sílu, která skrze vaše tělo přichází. Mně samotné masáže pomohly objevit hodnotu mého osobního daru, kterým je vysoká senzitivita. Ano, to, co jsem se dříve snažila skrýt, je nyní mým hlavním bohatstvím, které využívám právě při práci s dotykem. Má vnímavost a citlivost mi umožňuje probouzet tu vaši.

„Věřím, že jsme se narodili se všemi smysly, abychom si skrze ně užívali svět kolem nás. Ne proto, abychom skrze ně trpěli.“

Bude mi potěšením provázet vás ke zdroji vašeho potěšení a vitality.

Klienti o Patricii říkají:

Patricie je pro mě ztělesněním klidu a bezpečí. Měla jsem s ní několik mapování a všechna byla velice citlivě vedená a v naprostém napojení na moje potřeby. Pocit bezpečí a důvěry pro mě byl klíčový a dovolil mi se uvolnit. Děkuji za tvoji esenci, kterou do své práce přinášíš. Je jedinečná.
Tereza
S Patricií jsem měl dvě masáže a pokaždé to byl úžasný zážitek. Její sebevědomá hravost mi dala při masáži pocit naprostého bezpečí. Mohl jsem úplně vypnout myšlenky a užít si dotek naplno. Vnímal jsem, že ji masírování baví, což můj prožitek ještě prohloubilo. Rozhodně se těším na další masáž. Děkuji moc.
Radek
Patricii znám již dlouho. Je to skvělá žena nesoucí úžasné kvality, které umí plně využít při práci s lidmi. Její dotyk je uvolňující, přinášející klid a bezpečí. Atmosféra, kterou umí vytvořit, je velmi příjemná. Děkuji a těším se na další setkání.
Šárka
U Patricie jsem byla na terapii jizev s jizvou po císařském řezu po 11 letech od operace. O jizvu jsem se starala a zvenku vypadala hezky. Při terapii jsme se však dostaly k hlubším tkáním, které byly velmi bolestivé. Po dvou setkání byla bolest téměř pryč. Díky velmi citlivému rozhovoru jsem si dokázala dát přijetí – své jizvě, potažmo celému tělu. Že je v pořádku přesně taková jaká je a že i jizva je mojí součástí. Zažila jsem velikou proměnu, kdy jsem pocítila za svoji jizvu velkou vděčnost a lásku.
Kateřina
Masáž od Patricie mě překvapila svoji lehkostí a skvělou kombinací střídání jemnosti a tlaku – jakou si formou hravosti, která mě otevřela intenzivnímu prožitku. Reakce mého těla na konkrétní dotyky mi přinesla úplně nové uvědomění sebe sama a vedla mě hluboko do velmi příjemných tělesných pocitů. Děkuji za tento zážitek. Dnešní masáž od Patricie byla určitě moji první z mnoha.
Pavel
V Arkaya jsem absolvovala sérii čtyř vaginálních mapování. Byla jsem zvědavá, zda se podaří dostat se k uvězněným emocím, protože jsem již dříve jedno vaginální mapování absolvovala a tehdy jsem nedokázala uvolnit myšlenky a dostat se do těla. Zde mě podpořilo příjemné a intimní prostředí a důvěra k masérce Patrícii. Patrície mi poskytla bezpečný prostor, dokázala jsem se uvolnit, byla velice citlivá, v náročnějších chvílích mě dokázala podpořit, přijmout všechny mé projevy, hlídala můj dech a ve správnou chvíli mi pomohla laskavým dotekem. Během mapování se objevily různé bolesti z agrese, kterou jsem v minulosti dovolila svému exmanželovi páchat na své jóni, vůči svému tělu a duši. S každým sezením tato bolest byla méně intenzivní a u posledního jsem se cítila velmi dobře a prožívala jsem odpuštění vůči němu i sobě. Bylo to velice osvobozující a léčivé. Patrície, děkuji z celého srdce.
Klara

Profesionální výcvik

  • CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže – 10 denní výcvik (Denisa Říha Palečková a Richard Vojík)

  • Konstalační výcvik – Akademie Markmaya

  • EFT (emotional freedom techniks) - Institut energetické psychologie Z. Katayama

  • Praktik kvantové léčby - Institut energetické psychologie Z. Katayama

  • Facilitace OSHO meditací – OSHO information Centre

  • Sportovní masáž (EduSpaCollege)

Aktuální výcviky:

  • Biodynamické masáže a práce s dotekem – roční výcvik - Honza Nejedlý
  • CORE TOUCH® II: Škola celostní smyslné masáže – (Denisa Říha Palečková a Richard Vojík)

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: