Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

MÍRA

„Tantra mě naučila přijímat každého člověka jako úžasnou božskou bytost. Neřeším, jak kdo vypadá, ale vnímám, co potřebuje. Po vzájemném naladění pak intuitivně vedu masáž, aby každý odcházel naplněný a naladěný přesně tím, čeho se mu nedostávalo nebo co by mu pomohlo rozkvést do krásy a radosti.

Míra o masáži

Od malička jsem vnímal ve svých rukou úžasné teplo. Snad nikdy jsem ani v zimě nepotřeboval rukavice. Pořád jsem nechápal proč to tak mám. Až před asi 10 lety jsme s partnerkou vstoupili na cestu práce s energií a hlavně na cestu tantry. A toto mi změnilo život. Nyní již jen přijímám ten dar a vždy, když přiložím své ruce k masírovanému, s úžasem vnímám kolik energie, tepla a lásky může proudit skrze ruce. Často slýchám "vy máte tak teplé ruce" a pak jen odpovídám "užívejte si to".

Také vnímám, jak málo doteku a hlavně láskyplného doteku v běžném životě máme. A přitom naše těla podvědomě po tomto touží. Ale dokážeme i láskyplný dotek přijmout? Odpovídám "ano", ale jen ve stavu úplného uvolnění a odevzdání se. Přesně tam směřují mé masáže. Uvolnit každého člověka, pak rozproudit jeho energii a dát mu ochutnat pocit odevzdání se, radosti a lásky k sobě samotnému.

„Pokud chcete zažít něco podobného, pokud toužíte po uvolnění, pokud se Vám nedostává doteku nebo Vás něco tíží, bude mi ctí Vás přivítat a podělit se s Vámi o vše, co mě naplňuje láskou k životu.“

S úctou, 

„Rádi vás provedeme i partnerskou masáží, kdy můžete procítit vzájemné naladění a jako přijímající se ponořit do hloubky a bezpečí partnerského vztahu.“

Klienti o Mírovi říkají:

Milí Míro a Stáňo, ráda bych s vámi oběma sdílela malou zpětnou reakci na včerejší párovou masáž. Bylo to VELKOLEPÉ. Dostalo se mi daru vskutku královského, o kterém se mi ani nesnilo. Už netahám s sebou balvan, o kterém jsem si myslela, že je snad mojí součástí. Nemám ho, opravdu.... celý den to zkoumám. Dá se říct, že mám lehkost motýla, jak se mi ulevilo. Velké díky Mirečkovi i Vám. 🙂
Martina
Milý Míro, při masáži i po ní jsem se cítila úžasně. Byl to krásný zážitek. Energie se nám krásně propojily. Nikdy mě vlastně takhle intimně nemasíroval muž a musím říct, že to bylo moc příjemné a krásné. Určitě se ještě uvidíme na masáži.
Petra
Milý Míro, chtěla bych ti poděkovat za včerejší nevšední zážitek. Je to strašně těžké popsat slovy, jak jsem se cítila. Vlastně jediné co mě napadá je božsky jako královna. Tolik bych toho chtěla napsat, ale nemám slova. Děkuji za krásnou zasněženou neděli.
Hanka
Míro, moc děkuji za naše společné skoro 6hodinové setkání. Původně jsem chtěla napsat hned poté, ale něco ve mně tuto zpětnou vazbu stále odkládalo. A teď už vím, proč. Vše má svůj čas. A během minulého měsíce jsem měla velkou možnost se opakovaně utvrdit v Tvém velice správném vhledu: "Pokud mám pocit bezpečí, dokážu své srdce otevřít a nechat vše plynout". A pak už se děje vše tak, jak má být. Děkuji za krásný zážitek a za tak pravdivé poznání. Těším se na další setkání,
Jana
Ahoj Míro, ještě jednou děkuji za úžasný zážitek který jsi mi umožnil prožít. To co se v mém těle od té doby děje je nepopsatelné a to co jsme včera večer prožili s partnerem bylo naprosto nečekané a dechberoucí - prostě nádhera. Díky a krásný den přeji
Jana
Milý Míro, děkuji Ti za 3hodinovou královskou CORE TOUCH masáž.

Přišla jsem si pro péči, uvolnění napětí v těle a vědomý dotek. Odnesla jsem si mnohem víc. Díky naprosté důvěře a pocitu bezpečí jsem se po mnoha měsících dokázala skutečně uvolnit a odevzdat doteku muže, který byl dávám s plnou pozorností, vědomě a s láskou. Bez pocitu, že skončí dříve, než bych si přála a mé tělo potřebuje, bez tlaku, že ho musím druhé straně oplatit. Mohla jsem se opět napojit na energii, kterou v sobě mám, a dovolit si ji projevit.

Než jsem masáž absolvovala, měla jsem pocit nedostatku na úrovni tělesného prožitku a vzrušení. Teď vím, že to skutečné místo, které potřebuje vyživit a dosytit je moje srdce, které je (pro nás ženy) primárním zdrojem lásky a radosti.

Díky Tobě jsem si také uvědomila, jak v partnerském životě nerespektuji své hranice, a to nejen v intimní oblasti. Že jsem pro partnera často nečitelná, nedokážu a nechci před ním vyjadřovat své emoce, protože se pak cítím zranitelná. A že mé dlouhodobé vyčerpání pramení z potlačování sebe sama.

Jsem neskutečně vděčná, že jsem měla možnost absolvovat péči v délce 3hodiny. Vnímala jsem, že první dvě hodiny se prožitek odehrával především na úrovni těla (a to doslova v každé buňce) a poslední hodinu se přesunul ještě hlouběji – na úroveň duše. Děkuji.
Lucie
Tříhodinová masáž s Mírou byla pro mě jako výlet za hranice časoprostoru. Výlet na němž jsem byla plně ve svém těle... v rozpoložení, o němž jsem do té doby jen snila (a mnoho mužů mi tvrdilo, že je to jen moje iluze :)). Poprvé v životě bylo o mě mužem pečováno s takovou pozorností, laskavostí a napojením na moje tělo. Poprvé v životě jsem byla tak uvolněná, že myšlenky ani nezkoušely přijít 😀 ... a ještě dlouho po masáži taky ne. Ze srdce děkuji za tento zážitek a brzo přijdu na pokračování.
Petra
Milá Stáňo a milý Míro, chtěla bych Vám touto cestou velmi moc poděkovat, že jste mi umožnili setkat se s Vámi oběma najednou, fyzicky a zcela … Ráda bych Vám napsala, kde všude jste mi pomohli a co všechno jste umožnili, abych mohla jít zas ve svém životě o kus dál a hlouběji. A jak člověk člověka může léčit ... Začala jsem se cítit jako v novém těle, vrátila jsem se zpátky na Zem a začalo mi být na ní dobře, cítím se být součástí života, který je i pro mě a který mohu sdílet s ostatními. Mohu volně dýchat, volně a lehce chodit, zmizel mi pocit velké tíhy na ramenou (jako bych shodila metrák) a hrudník se mi volně hýbe, a také se mi při chůzi hýbou boky tak nějak volně … Můj hlas je jasnější, pevnější, jde z hloubky mě samotné, má jinou sytost … Ve svém slovním projevu cítím větší přímost, nebojím se vyjádřit, mohu komunikovat … A dále, mohu se plně vyjadřovat svým tělem, používat ho ke komunikaci … Je to až legrační a neobyčejně „obyčejně“ radostné … A to je jen zlomek všeho dění, to vnitřní hýbání ve mně se nedá slovy přesně popsat a vyjádřit.
Žaneta (Uzdrav svůj vztah k mužům)

Profesionální výcvik

  • Škola celostních tantra masáži - Denisa Říha Palečková a Richard Vojík
  • Kašmírská tantrická masáž - Mahasatva Ma Ananda Sarita (Tantra Essence)
  • Taoistická erotická masáž - Mahasatva Ma Ananda Sarita (Tantra Essence)
  • Čtyřletý párový tantrický výcvik Soulmate training – Mahasatvaa Ma Ananda Sarita (Tantra Essence)
  • Kurzy reflexologie
  • Certifikovaný výcvik sportovních a relaxačních masáží
  • Vědomé BDSM - Jana Goetzová
  • Škola umění milování - Kateřina a Honza Komedovi
  • Umění masáže intimních partií a vaginální mapování - Kateřina a Honza Komedovi

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín na telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: