Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

HONZA

„Tantra jako taková je pro mě cosi posvátného a magického. Tantrickou masáž proto vnímám jako cestu sama k sobě, k podstatě svého vnímání a cítění.

Honza o masáži

Tantra jako taková je pro mě cosi posvátného a magického. Tantrickou masáž proto vnímám jako cestu sama k sobě, k podstatě svého vnímání a cítění. Prostřednictvím dotyku a práce s energií se pokusím vás touto cestou provézt a být vám vaším průvodcem do míst o kterých ani nemusíte vědět že se ve vás skrývají.

Klienti o Honzovi říkají:

Masáž od Honzy pro mně byla magickým zážitkem. V překrásném prostředí TantraSpa jsem se cítila příjemně a uvolněně, Honza si pře masáží se mnou otevřeně povídal a tím se rozplynuly moje pochybnosti a obavy. Jeho doteky byly krásné a pečující, používal různé typy doteků, od jemňoučkého hlazení peříčky až po zemité a pevné doteky. Z intimní masáže jsem měla trošku obavy, ale jeho doteky byly tak příjemné, že jsem se vezla na vlně blaženosti a mé tělo se vlnilo v rytmu mé probuzené energie. Ještě několik dní po masáži jsem cítila onu čistou a probuzenou energii v celém těle. Honzovi z celého srdce děkuji.
Moc ráda bych vyjádřila vděčnost za úžasnou tantrickou masáž od Honzy a touto cestou ráda poskytla reference na Honzu lidem, kteří přemýšlí zda na tantrickou masáž jít. Je to naprosto nádherný zážitek, kdy se můžete s důvěrou nechat hýčkat a rozmazlovat dotyky jemného a laskavého muže, který se na Vás dokáže nacítit a vnímat vaše tělo... Dovolíte si být jen příjímající a vnímat všemi smysly co ve Vás dotyky probouzejí... Nádhera a vřele doporučuji každému!
Eva
Krásný den Honzo, chci vám ještě jednou moc poděkovat za úžasný prožitek s tantrickou masáží. Vážím si vaší profesionality a vytvoření prostředí plné důvěry a citlivosti, se kterou jsem se mohla setkat. Mé tělo a smysly zažívaly krásný příval energie a přestože jsem v současné době hodně vyčerpaná a bez dávky sexuální chuti, byla jsem překvapěná s jakým citem jste ve mně vše probouzel. Dostala jsem od vás přesně to, co mé tělo potřebovalo a po čem toužilo: dotek, respekt a úctu. Vše ostatní,co mi tělo poskytlo, pro mne bylo bonus. Ještě jednou děkuji a s radostí si vše znovu zopakuji!!!
Michaela
Naprosté vtělení jsem prožila při masážích s Honzou. Jeho ruce a tahy jsou kouzelné. Vstoupila jsem do nádherné místnosti, která mne přijala, obklopila svojí vůní s nádechem tajemna… To mrazení a nervozita z toho, co mě čeká, mě přešly hned při prvním doteku od Honzy. Cítila jsem se rázem tak klidná, uvolněná, v bezpečí. Honza mne provedl nádhernou krajinou mého těla. Vlastně doposud to bylo " jen mé tělo". Po masáži s Honzou se změnilo v mé krásné ženské tělo. Byla jsme to zase já. Celistvá a šťastná. A ten pocit trváááá…
Světla

Profesionální výcvik

  • profesionální výcvik Škola celostní smyslné masáže – EASE + asistence (Denisa Říha Palečková, Richard Vojík)
  • Tantrický výcvik + asistence (John Hawken)
  • Šamanský výcvik (John Hawken)
  • Cesta duše (Petr Málek)
  • Cesta doteku I-III (Petr Málek)
  • Výcvik Tělo, srdce, duše (Alan Lowen)

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: