Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

VIVA

„Pojďme se společně navrátit k našemu zdroji radosti, proměnit  bolesti v potěšení a najít, kudy proudí vaše vášeň.

Viva o masáži

Mým hlubokým přáním je zprostředkovat Vám krásnou masáž, díky níž se budete moci propojit se svým tělem, s radostí v něm proudící a s nádhernou živoucí sexuální silou ve Vás, která Vás vyživí a ozdraví. 

Ke každému z Vás přistupuji zcela individuálně, ladím se na Vaše energie a hledám Vaši podstatu. 

Všichni jsme stvořeni k radosti a lásce k životu. Pojďme se společně v masážích Core touch dotknout své dokonalé čisté esence oproštěné od nástrah mysli a dovolit si zažít extázi z vlastní existence. 

Budu šťastná, pokud si mne na  cestě ke svému  znovuzrození vyberete jako průvodkyni. 

S láskou 

Myšlenka na tantrickou masáž neměla až do loňského roku v mé hlavě žádný prostor. Pak mi Viva vyprávěla o tom, jak pracuje a já věděla, že to budu chtít jednou zkusit. Celý rok ve mě zrála odvaha a postupně jsem se loučila i s pochybnostmi. Poslední střípky nervozity ze mě spadly už ve dveřích, kdy jsem na svou první tantrickou masáž dorazila. Viva má velký dar vytvořit příjemnou atmosféru a celá masáž probíhala velmi laskavě, jako by to byla ta nejpřirozenější záležitost na světě. A nejspíš to tak i je, potěšení těla, které jsem zažila se nedá popsat slovy. Díky Vivě jsem znovu objevila rozkoš, kterou moje tělo dokáže prožít. Moc jí děkuji a doporučuji Vivu všem, kteří mají ještě nějaké zábrany.
Vanesa

Klienti o Vivě říkají:

Dobrý den, chtěla bych poděkovat vašemu salonu a hlavně masérce Vivě za úžasnou zkušenost vaginálního mapování. Viva je skvělá něžná žena s obrovským srdcem, která se dokáže empaticky nacítit na druhé ženy a v její intimní přítomnosti jsem se cítila bezpečně a velmi komfortně.Moc jsem si vaginální mapování užila, ačkoliv to byla záležitost místy i bolavá, vyplavovaly se zážitky a emoce, které nebyly příjemné, ale po jemných dotycích Vivy vše zase odeznělo. Celý život jsem se snažila být spíše v mužské energii a po mapování se cítím více ve své ženské síle, kterou stále více a více rozkrývám a vytahuji napovrch. Moje vagína se stala mou kamarádkou, se kterou něžně rozmlouvám:-). Původně jsem si od vaginálního mapování slibovala hlavně obnovení menstruačního cyklu, k čemuž zatím nedošlo, ale překvapilo mě jak silná a účinná je tato metoda. Bezprostředně po mapování jsem se cítila vždy jako znovuzrozená s chutí na sex a plně ve své ženské síle. Od té doby si užívám naplno každý jednotlivý den:-)
Eva K.
V Tvých rukou se cítím naprosto přijímaná, cítím, jak se probouzí každá buňka v mém těle. Děkuji Ti za krásný prožitek.
Lenka
Děkuji Ti za Tvoji vášeň a otevřenost, díky Tobě jsem mohl objevit své skryté touhy a přání, poznat svoji pravou podstatu.
Mirek
Tvoje masáž byla úžasná. Konečně jsem se mohla cítit sama sebou, mohla jsem prožít všechny svoje emoce a přijmou se taková jaka jsem. Díky za každý okamžik, cítím se plná energie, přijímaná a milovaná. Děkuji
Bára
Milá Vivo, chtěla jsem Vám poděkovat za úžasný zážitek.Jste kouzelnice 😊 Vaše doteky mě rozpálily a navodily neskutečné pocity doposud nepoznané 😊 Báječné...měla jsem nutkání Vám vše oplatit...Díky
Gabri
Viva je vášnivá žena s velkým srdcem. Masáž byla moc příjemná, léčivá, cítila jsem se opečovaná a v bezpečí. Rozvibrovala celé moje tělo a přivedla do stavu blaženosti.
Jana
Dnes jsem byl u Vivy a měl jsem úžasnou masáž. Po 90 minutách jsem byl zcela uvolněný a plný energie. Přijdu zase!
Peter
Kromě toho, že je Viva velmi milá a sexy žena, dokáže klienta uklidnit. Mě čekala masáž prostaty, která mi je i přes veškeré zkušenosti s Tantrou stále nepříjemná, i když je velmi léčivá. S Vivou jsem tuto proceduru absolvoval dvakrát a naprosto v pohodě. Vivo, děkuji 🙂
Martin
Dear Viva a Lara, 5 hours of just being! Your tenderness and sensitivity was a bliss, and you worked as one! If you enjojyed it 1% of what I enjoyed, you are lucky! Thank you so much!
Christen
Profesionální maséři・Vynikající práce・Luxusní zážitek We had our first Tantric massage here tonight. It was incredible. Jana and Viva were amazing. They were perfect. They guided the process perfectly and even though we don't speak a word of Czech, their English was good enough combined with body language to ensure a perfect experience. They were very professional and experienced. We can't imagine having a better experience elsewhere. -- The place was very high-end, clean, perfect spa.
Melissa & Mac
Když jsem s Vivou před masáží mluvila, napadlo mě jediné. Tato masáž bude jako dort Pavlova. S kamarádkou mu říkáme "Nebe v puse" a přesně taková byla i masáž s Vivou. Jako dort Pavlova. Smyslná, slastná a lahodná.
Klára
Důvodem, proč tak ráda chodím na masáže k Vivě, je její obrovská schopnost vcítit se - naladit se na člověka, který přichází, na jeho aktuální potřeby a na jeho tělo, se kterým pak po celou dobu masáže jemně a trpělivě komunikuje a na základě toho o něj pečuje. S Vivou mám vždycky pocit, že se vracím domů... sama k sobě, do svého srdce, na místo, kde jsem viděná, pochopená a přijatá. Ruce Vivy nesou velký dar hřejivé laskavosti, která hladí, sytí a vyživuje... nejen tělo, ale skrze něj i mnohé části duše. Děkuji, Vivo, za jemnost, hřejivost a péči.
Petra
Masáž „Umění doteku“ jsem měla to potěšení si užít minulý týden. Bylo to pro mě poprvé, poukaz jsem si nadělila pod stromeček a byl to jeden z nejkrásnějších dárků. Ve skutečnosti jsem si nadělila svobodu a rozkoš. Bonusem byl příval velké energie, ze které stále čerpám. To všechno do sebe zapadlo a vyšlo díky Vivě, která mě celým rituálem provedla s něhou, laskavostí a s láskou. Vše bylo velmi příjemné a obohacující, už od prvního okamžiku. Posílám jedno velké DĚKUJI!
Romana

Profesionální výcvik

  • Core Touch II – profesní výcvik pro pokročilé – Evropská akademie somatického vzdělávání EASE - Denisa Říha Palečková a Richard Vojík
  • Škola Celostní smyslné masáže - Evropská akademie somatického vzdělávání EASE, Mgr. Denisa Palečková a Ing. Richard Vojík
  • Vaginální mapování - Evropská akademie somatického vzdělávání EASE, Mgr. Denisa Palečková a Ing. Richard Vojík
  • Certifikovaný výcvik sportovních a relaxačních masáží
  • Kurz masáže lávovými kameny
  • Kurz reflexní masáže chodidel
  • Vedení ženských skupin
  • Šamanské meditace
  • Havajská masáž Lomi Lomi 
  • Mé studium je celoživotní, pravidelně se účastním tantrických setkávání, konstelací, zabývám se výkladem karet i astrologií, celý svůj život vnímám jako jedno dlouhé, krásné a naplňující studium.

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: