Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

Bára

„Mou vizí je sdílet radost. Radost ze života, přítomného okamžiku, uvolnění. Věřím, že klienty za mnou přivádí právě touha po tomto sdílení.

Bára o masáži

Jsem žena, která miluje život. Ráda objevuji v lidech jejich krásu, harmonii, jedinečnost. Snažím se rozumět beze slov. Mou vizí je sdílet radost. Radost ze života, přítomného okamžiku, uvolnění. Věřím, že klienty za mnou přivádí právě touha po tomto sdílení.

Každý z nás má svůj osobní příběh, vlastní nastavení a optiku, přes kterou vnímá okolní svět. Přesto se každý z nás může cítit šťastný.
Co znamená být šťastný? Pro někoho to je být bohatý a dovolit si koupit všechno, co chci, pro jiného je to spokojený rodinný život či úspěch v práci. Pro mě je to trvalá vnitřní spokojenost. Když nebudu spokojená JÁ, jak mohu chtít, aby bylo spokojené mé okolí??? Pokud je člověk spokojený je to vidět z jeho postoje, z jeho vyzařování, ukazuje to svými činy, svými vztahy...

V životě není nic důležitějšího než naše vnitřní psychická vyrovnanost a spokojenost.
A jak na to? Je důležité vědět, co chci, co potřebuji a především umět si své potřeby plnit.

Život je nádherná hra, tak si začněte hrát! 🙂

Těším se na naše setkání

Další reference:

Obvykle jsem vstával v 10hodin a to jsem se ještě přemáhal. Po první celostní smyslné masáži CORE TOUCH jsem následující den už v 8 doslova vyskočil z postele a těšil se, co za ten den udělám. Těšil jsem se na nepříjemné jednání s dodavatelem o nedodržení termínu a každý večer se manželka ptala, co to se mnou je. Vydrželo mi to týden a byl jsem se sebou spokojen. Rozhodl jsem se tedy masáž zopakovat. Pasivitu při první masáži jsem vystřídal aktivnějším pohybem v bocích a za podpory masérky Báry jsem se rozdýchal tak hluboko, že jsem funěl jak lokomotiva. Tušil jsem, že zapojit aktivně své tělo při masáži je důležité. Najednou pociťuji více kreativity ve svých rozhodnutích, napadají mě nové řešení složitých problémů, manželka prožívá návaly rozkoše a diví se (nevím čemu), máma se diví, proč při návštěvě u ní nepadám na pohovku, ale jdu něco dělat a s pubertálním synem je se najednou o čem bavit. Zbývá mi ještě při masáži zapojit hlas, ale vůbec nevím, co mám křičet. Děkuji za tu energii.
Ráďa
Celý život jenom následuji, kopíruji, přejímám, jako když jsem zhypnotizovaný. Plním vše jak se očekává a nedávám nic ze sebe. V tom jsem vyrostl a to předávám dál. Hledal jsem místo, kde bych mohl tuto zátěž odložit. Zbavit se toho batohu, veškeré této zátěže. Vážně už jsem ji nezvládal vláčet. Až jsem objevil Arkaya a celostní smyslné masáže. Místo, kde vám masérka neříká co máte dělat a co máte cítit. Nechám se pouze masírovat a vést. Hodně mi pomáhá, když se přestanu soustředit na fyzično masérky a její přítomnost. Plně se oddám jejím dotekům a všechnu energii obrátím do sebe, do svého nitra. Asi úplně přesně neumím popsat, co se se mnou děje, a už vůbec ne, co prožívám. Následující dny po masáži jsou však vždy plné osvobození. Postupně se tak s každou novou masáží osvobozuji od těch svazujících pocitů z dětství, mládí i dospělosti. Cítím jak po masáži dělám rozhodnutí svobodněji, v klidu a bez stresu. Občas si říkám, nebude mi ten stres chybět? Za to vše vděčím své průvodkyni v Arkaya - masérce Báře.
Radko
Setkání s Bárou bylo pro mne úžasné. Hned na začátku jsem zjistil, že se mi čas strávený v její přítomnosti bude líbit. Její pozornost v pohledu, ve slovech a v dotecích na mě krásně působila. Během masáže zkušeně střídala aktivní a klidné techniky, a rozproudění a následné uklidnění. Bylo to krásné uvolnění těla i mysli. Ještě několik dní po té jsem si vybavoval jednotlivé okamžiky a uvědomoval si jejich pozitivní účinek na mne.
Michal

Klienti o Báře říkají:

Dobrý den, chtěl bych dodatečně poděkovat Báře za uvedení do světa tantry 🙂 Před první zkušeností jsem byl dost nervózní, no vaše prostředí a následný rozhovor s Bárou před masáží mě dostatečně uklidnil. Pak už jsem si mohl masáž užít od první chvíle a prožívat vše nové co se objevovalo. Bára byla velice milá a citlivá a já se moc rád oddal jejím příjemným dotekům. Celé jsem si to moc užil a odcházel jako nový člověk. Báru mohu jedině doporučit, určitě si to v budoucnu zopakuji.
Martin S.
Dobrý den, byl jsem u Vás na masáži a byl jsem velmi spokojen! Jednak s krásným prostředím a dále s velmi výbornou péčí a masáží masérky Báry. Určitě se k Vám a k této masérce ještě vrátím. Ještě jednou děkuji.
Pepa
Dobrý den. rád bych tímto v krátkosti poděkoval za páteční masáží zpříjemněnou chvilku v přítomnosti slečny Báry a poslal jí tak slibovaný vzkaz: Dlouho jsem přemýšlel co napsat, protože to byl opravdu intenzivní a nezapomenutelný zážitek, z něhož mě energie vydržela až do teď. Nikdy v minulosti nevydržel účinek z tantrické masáže tak dlouho jako nyní, za což děkuji a rozhodně už teď vím, že znovu velmi rád přijdu a mé pocity můžeme zpětně rozebrat dopodrobna. Děkuji a přeji pěkný den.
Honza
Zdravím tým Tantra Spa, byli jsme u vás s mou ženou Ivanou koncem května užít si voucher na tantra masáž pro dva a odcházeli jsme oba jako vyměnění. Chtěl bych Báře znovu poděkovat za krásné setkání s čistou duší, za její opravdovost a nasazení - ten pocit ve mně dlouho přetrvává a doufám, že nezmizí nikdy. Rád si to přijdu zopakovat :o) Ještě jednou díky, Báro!
Jaromír
Dobry den, vo Vasom nadhernom Spa som absolvoval iba kratku 90min masaz. Univerzum chcelo aby mojou sprievodkynou bola Bára. Napriek tomu, ze som na masaz prisiel s konkretnou predstavou co asi potrebujem, po uvodnom rozhovore s Bárou ma jej energia uchvatila a ja som vedel, ze sa jej musim uplne oddat a nechal som priebeh masaze plne na nej intuicii. Bolo to najlepsie rozhodnutie ake som mohol urobit. Masaz pre mna bola transformacnym zazitkom. Mal som pocit ako keby tuzby mojho podvedomia boli v milisekundach naplnane a moja bytost bola hyckana doteraz nepoznanym sposobom. Napriek tomu v akom stave som na masaz prisiel, po masazi som odchadzal plne nabity energiou, v dobrej nalade a v sile. Báře posielam uprimne DAKUJEM a s pokorou a oddanostou sa sklanam pred jej uzasnymi schopnostami! Bol to zazitok na hraniciach reality na ktory budem velmi dlho spominat. Este raz z hlbky srdca dakujem Báro!
Štefan
Dobry den, Len som vam chcel v rychlosti dat vediet ze som vcera absolvoval prvu masaz s Bárou a bol som velmi velmi spokojny. Po masazi som sa citil skvele, to Vas ale asi neprekvapi :-). Co ma prekvapilo bolo, ako prirodzene som sa citil pocas masaze so zenou, ktoru vlastne vobec nepoznam. A to si myslim na zaciatok uplne staci :-). Asi si viete predstavit aky je to zlom pre pomerne ostychaveho chlapa. Beriem to ako prvu lekciu a som zvedavy na tie dalsie... Urcite sa coskoro ozvem aby som si dohodol dalsiu masaz, pochopil som ze 2h su fakt potrebne :-). Dakuem a zelam krasny den, Bára
Milá Bára, Tantrou ste mi otvorila bránu do nového sveta, ktorú nikdy nezavriem. Svojou vnímavosťou a dotykmi ste mi ukázala, aký silný môže byť prežitok potešenia. Za všetko čo ste ma naučila a za prekrásny zmyselný zážitok Vám patrí všetok môj obdiv a veľké ďakujem . Veľmi sa teším na ďalšie stretnutie.
Lucia
Dobrý den, Báro, ještě jednou Vám děkuji za naše setkání v neděli. Nečekala jsem, že se dostaneme tak daleko hned při prvním meetingu a že je vůbec možné se dostat dál v mém případě. Prosila jste mě, abych Vám poslala feedback po rituálu. V neděli žádná neobvyklá reakce kromě únavy nebyla, ale v pondělí jsem byla hodně unavená (jako po cvičení) a večer na mě padl smutek. Nicméně mám horší období, rok 2018 byl pro mě, co se vztahů týče, velmi negativní, takže moje náladovost pochází spíš z toho. Děkuji moc za projevenou podporu během mé slabé chvilky, netušila jsem, jak moc to potřebuji. Mám ještě o čem přemýšlet 🙂 A na čem pracovat. Přeji Vám krásné Vánoce, skvělý vstup do nového roku 2019 a ještě jednou Vám děkuji za velmi zajímavý zážitek. V lednu se budu těšit na naše další setkání!
Petra Cabadajová
... Závěrem mi však dovolte se na malou chvilku vrátit v čase, abych vám opětovně poděkoval za vaši úžasnou péči, za vaše doteky, a to zejména za ty, kterými jste sáhly do mého nitra. Marně hledám dostatečně silná slova, kterými bych vyjádřil, jak neskutečně ozdravné účinky na mě měl čas strávený s každou z vás. Když jsem totiž přicházel na svou první masáž, byl jsem prázdný. Plně jsem si uvědomoval, že pokud něco neudělám, přijde podzim. Takový podzim, jaký zažívám pravidelně, někdy i po celý rok. Sychravý, depresivní, temný. Nekonečné dny až měsíce, kdy by člověk nejradši nebyl. A protože jsem takových podzimů v životě již zažil bezpočet a moc dobře jsem věděl, jak strašně to bolí nejen mě, ale i mé okolí, rozhodl jsem se, že další prostě přijít nesmí. Na tom by nebylo nic překvapivého. Takových rozhodnutí jsem již učinil bezpočet. Nicméně tentokrát jsem si řekl, že v tom nezůstanu sám. Jak to pokračovalo, to obě víte velmi dobře. Proto vám chci ještě jednou poděkovat. Děkuji za vaši lásku, kterou mě pokaždé dovedete zaplavit. Děkuji za vaši něhu, se kterou mě rozmazlujete. Děkuji za vaši vášeň, které mi dáváte, kolik unesu. Děkuji za vaši blízkost a za dar vědomí, že když jsem s vámi, tak rozhodně nejsem sám. Díky
Karel
Dobrý den, rád bych Vám a především Báře moc, moc a moc poděkoval za úžasný zážitek, který vnímám ještě několik dní po Královské masáži 😊 Přestože se jednalo o moji první zkušenost s Tantrickou masáží, díky přístupu Báry jsem se mohl zcela uvolnit, odložit předsudky a plně s důvěrou se odevzdat do její moci. Energie, která z Báry vyzařovala, je slovy nepopsatelná, jako by zaplnila celý prostor, rozpohybovala mou životní energii a vtahovala mě do přítomného okamžiku a já pocitově vnímal neskutečně krásný pocit „tady a teď“. Několik dní po masáži, kdy píši tento feedback, mám stále pocit větší vnitřní harmonie a síly, častěji si uvědomuji přítomný okamžik a jako by došlo k zrychlení „zákona přitažlivosti“. Vše jde lehce a samo. Báro, těším se na naše další brzké shledání a přeji Tobě i celému týmu Tantra Spa klidné, pohodové a veselé Vánoce plné pozitivní energie, spokojenosti a lásky.
František Šefl
Děkuji Bářě za překrásnou masáž. Celé tělo mi vibrovalo po většinu času. Nejhezčí doteky v mém životě, dokonce i na intimních místech.
Dáša
Už dávno nejsem mladej kluk, ale to co jsem dnes s Bárou zažil, zažil jsem poprvé v životě.... 😊
V.
Bylo to úžasné, nádherné s Bárou. Děkuji, přeji pěkný večer a brzy se vrátím na 2 hodiny. 🙂
Michal

Profesionální výcvik

  • Traumatreatment, Institute of Psychosomatic Relations

  • Core Touch I , Mgr.Denisa Říha Palečková a Ing.Richard Vojík

  • Terapeutická práce s dotekem, RNDr. Květa Palusková

  • Profesionální kurz tantrických masáží technika Inner Wave, Bc.Michaela L. Torstenová
  • Těhotenská masáž, Miroslav Málek
  • Masáž lávovými kameny, Dexter academ

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: