Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

LARA

„Moje tajemnost a to, že nikdy není znát, co si myslím, mi umožňuje přistupovat ke každému z Vás s abstraktním nadhledem, který mi vyvolává potřebnou něhu, vhled do Vašich duší a hluboké pochopení.

Lara o masáži

„Masáže a terapie jsou mým životem.“

Objektivně se masážemi zabývám od dětství, kdy jsme se navzájem masírovali v bezpečném prostředí mé rodiny. Tato pohlazení na duši i na těle ve mně zakořenilo zájem o zkoumání využití smyslů a prohlubování somatických zkušeností.  Před třemi lety jsem své zkušenosti obohatila o tantrické masáže, které vnímám hlavně jako prostředek pro využití mé obrazotvornosti progresivním směrem a tím je zmírňování lidského trápení.

Lidská mysl se díky nim ponoří do představivosti, která jim šeptá tisíc tajemství, jež jsou tak příjemná a naplněná takovou krásou, že lidé nemohou odolat, aby se je nesnažili oživit ve studeném reálném světě. To hlavní je, že tyto nádherné sny záhy nezahynou ve sterilní vyschlé půdě materialistické společnosti, ale naopak, stanou se trvalými jako hodnoty soucitu, pochopení, krásy, tolerance, imaginace a laskavosti. Dokonce dál a dál hýří tvůrčími nápady.

„Opustila jsem klidný a jistý život a šla jsem za svým snem.“

Studovala jsem sice cizí jazyky na dvou vysokých školách a pracovala v několika firmách, abych zjistila, že tudy moje cesta nevede. I proto umím být neobyčejně pečlivá a mám jedinečný cit pro detaily, což zdánlivě nejde dohromady s mým mystickým založením, na druhou stranu díky těmto vlastnostem umím nahlédnout do duše a tak se mi daří jet s jinými lidmi ,,na stejné vlně“. 

Když se změní Vaše nálada, moje se změní také. Jsem však schopná se odpoutat a znovu pro Vás nalézt sluneční světlo a příjemné emoce. Občas trpím i hypersenzitivitou, nicméně ji umím využívat pro empatii a mohu tak v poskytování masáží excelovat jako vlídná, ohleduplná a vnímavá.

Nejlépe se mi žije bez stabilní denní rutiny, miluji pocit, když nevím, co přinese nový den. Jsem nepolapitelná. Intenzita, s jakou rozjasním Vaši mysl bude záviset na rozmanitosti Vašich přání, které mi přednesete. Díky své vnímavosti přijímám atmosféru svého okolí. Pokud bych měla jeden den jako druhý, moje konverzace bude nezajímavá, myšlenky holé a nudné. Stala bych se fádní bytostí. Jestliže pro mě budou Vaše nesplněná přání a očekávání tak trochu výzvou, budu vtipná, optimistická a plná představivosti, moje konverzace bude bohatá a jiskřivá.

Dobrý večer, rád bych tímto vyjádřil poděkování Laře za dnešní masáž. Necítím se poslední dobou zrovna nejlépe, ale ona mi svým klidným, citlivým a empatickým přístupem jednoduše pootevřela dvířka k obnovení vlastní rovnováhy. Uctivě děkuji,
Tomáš

Klienti o Laře říkají:

Zažil jsem řadu masáží, provedených na mém těle členkou Vašeho týmu Larou, a chtěl bych Vám za její schopnosti velmi poděkovat. Sice už před prvním setkáním s ní jsem věděl, že když se mě dotkne žena, jde o krásný moment, jaký z hlediska povahy, síly prožitku, ani celkové hodnoty nelze s ničím jiným srovnávat.. Ale Lara svým uměním prokazuje, že takový dotyk může vést k ještě slastnější míře příjemna, než jakou jsem dříve považoval za největší možnou. Lara se totiž např. vyznačuje neobyčejně bystrou všímavostí, se kterou u masírovaného vnímá i reakce natolik mžikovité a drobné, o nichž si masírovaný sám vůbec neuvědomuje, že je vnějším způsobem dává najevo. Zásluhou toho, stejně jako svých výjimečných dispozic v oblasti empatie, má Lara naprosto mimořádné předpoklady, aby rozpoložení masírovaného prožívala spolu s ním, a aby je ovlivnila směrem k tomu pocitově nejblahodárnějšímu, co její dotyky mohou masírovanému uštědřit. Sám kupř. po celé dny sedím na invalidním vozíku a vinou toho doplácím na permanentní přetíženost příslušných fyzických partií. Nejen v okolí kostrče často trpím bolestmi i těch míst, o kterých zdraví lidé možná ani nevědí, že je na těle mají. Lařina masáž způsobí, že o těch částech těla, jež jsem si předtím uvědomoval s bolestí a útrpností, buď vědět přestanu, nebo o nich nadále vím, ovšem se zcela protikladnými pocity, plnými úlevy a blaženosti. Když Lara věnuje pozornost mým zádům se sovím perem v ruce, připadá mi to, jako by se můj mozek s tělem dychtivě a vzrušeně dohadovaly, kterým směrem povede další pohyb, jak bude rychlý a kolik příjemného vyvolá. Lara na mne působí dojmem, že kromě mnoha metodik, jejichž studiem se ke svým schopnostem propracovala, do masáží promítá své vlastní reálné zkušenosti s prodělanými tísněmi, se způsoby, jak čelit různým negativům, a s pocity, které člověka mohou z lecčeho špatného vymanit. Vyjadřuji přesvědčení, že v Lařině případě se jedná o skutečnou umělkyni dotyku, a tím hlouběji, milá ARKAYO, za Laru vděčím.
Zdeněk
Chtěl bych touto cestou vyjádřit své zážitky, pocity a také v neposlední řadě velkou pochvalu. Již od vstupu jsem byl velmi mile překvapen milým a vstřícným přístupem, uveden krásnou chodbou do místnosti s Budhou a s velmi pěknými předměty. Slečna Lara na mě již od prvního okamžiku působila krásným klidem, harmonií a nevšedním kouzlem. Také hudba doplňovala krásné prostředí. Masáž probíhala ve stoje krásným hlazením a poté na lehátku probíhali jednotlivé části Tantrické masáže. Bylo to pro mne poprvé a musím vyzvednout ty oblasti, které byly pro mne nové o obzvlášť zážitkem. Krásná masáž, přikládání teplých vlhkých ručníků, poté posouvání hedvábným prostěradlem, což byl balzám na nervové ukončení smyslových bodů na kůži, dále přejetí peříčkem a chlupatou kožešinkou, což způsobilo u mne pocit blaha. Je to zásluha slečny Lary, která toto provádí s láskou, citem, něžně a harmonicky. Žádný pocit spěchu, stresu, nervozity. Tato masáž na mne zanechala hluboký pocit blaha a spokojenosti. Byl jsem nadšen a touto cestou vyjádřete sl. Laře dík a uznání, protože jsem byl tak okouzlen, že jsem ani moc nemluvil, vnitřně prožíval tu krásu a potěchu těla a smyslů. Dokonce uvažuji, zda bych mohl navštívit Váš kurz a toto se naučit. Můžete být spokojeni, že máte takové osobnosti jako Lara ve Vašem kolektivu a jedním slovem si je hýčkat a udělat jim prostor pro jejich další růst. Zaslouží si to. Ještě jednou děkuji sl. Laře za krásné chvíle s ní a Vám za umožnění pobytu v krásném prostředí. Váš příznivec a spokojený zákazník.
Jirka K.
Laru vřele doporučuji. Za poslední roky jsem byl na mnoha tantrických masážích. Nedávno jsem byl poprvé u Lary. Musím říct, že tato masáž předčila všechny mé zkušenosti z masáží, které jsem za poslední léta zažil. Cítil jsem se díky Laře tak, a prožíval tolik, kolik jsem ani netušil, že je možné. Moc nemluvila, ale když už něco řekla, bylo to přesné a výstižné. Bravo!
Filip
Osvobozující, energií nabíjející, uvolňující. Člověk je pln radosti. Lara je dokonalá profesionálka s maximální empatií.
Alena Pechová
Chtěl bych strašně moc poděkovat za skvělou tantrickou masáž. Protože jsem ji dostal darem, přišel jsem bez jakéhokoliv očekávání. A výsledek? SUPER, SUPER, SUPER! Byla mi nabídnuta i masáž prostaty, a protože ani to jsem nikdy nezažil, nechal jsem se vést a díky slečně Laře jsem dosáhl nepoznaného. Určitě Vás budu doporučovat a chválit všude kudy chodím. PS: Třeba se jednou dočkám, ušetřím a vyzkouším i masáž 4ruč. To asi musí být nářez! Přeji mnoho úspěchů a ať se Vám daří.
Karel Spáčil
Po masáži se cítím jako v ráji, jsem vyklidněný a nabitý energií jako bych se vznášel. Moc jsem si užíval Tvou přítomnost a péči a Tvůj pevný a zároveň jemný dotek, jeho přítomnu a láskyplnou kvalitu. Děkuji.
Adam
Cítím se velmi uvolněně, po masáži cítím, jak je tělo hebké, provoněné a krásně odpočaté. Příjemný a povzbuzující pocit.
Stačí dvě slova. NAPROSTO FANTASTICKÉ 🙂
Byla to moje první tantrická zkušenost a bylo to dokonalé. Lara je úžasná, citlivá a zkušená. Má velmi jemný dotek, úžasné ruce. Rozhodně doporučuji. Je to něco, na co se nezapomíná.
Andres
Rád bych poděkoval za minulou masáž s Larou, byla to perfektní masáž.
Vladimír

Profesionální výcvik

  • 2015 - Kurz celostní smyslné masáže včetně joni, lingam, třináctá komnata, 4. dimenze, vaginální a anální mapování
  • 2015 - Sexological Bodywork
  • 2015 - Ayurvédská masáž
  • 2015 - Reiki
  • 2016 - Masáž drahými kameny
  • 2017 - Sportovní masáž
  • 2017 - Zdravotní masér (klasická a regenerační masáž)
  • 2018 - Základní thajská masáž
  • 2018 - Protahovací thajská masáž

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: