Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

IREN

„Smyslnost a hluboká studnice poznání zralé ženy ať jsou vnímány jako dar pro všechny, kteří přijdou okusit.
Žít v harmonii a ve svém těle, to je to co chci. Umožňuje mi to žít každodenní život v radosti a mít ho ve svých rukou.

Iren o masáži

Práce s tělem mě doslova osvobodila a změnila můj dosavadní život. Pomohla mi pochopit staré vzorce, které mi neumožňovaly žít život naplno.

V praxi to znamená naučit se pracovat se svým tělem a plně využít dotyk, dech, pohyb a zvuk. Toto jsou největší pomocníci na cestě k hlubšímu kontaktu se sebou samým, hlouběji prožívat a více cítit. Když pracujeme se svoji intimitou, otevíráme v sobě zranitelnost, které se často i obáváme. 

Bodywork a vědomý dotek pomáhají scelovat tělesnou schránku a uvolňovat vzpomínky a události, které jsme prožili a ty se otiskly do buněčné paměti těla. Tam, kde je tělo zamrzlé, stažené, bez života...tam bodywork vrací citlivost a energii. Dává průchod novému životu.

Jednoduché je potom uvidět svou vnitřní krásu. Odhodit otěže, které spoutávají naši vnitřní sílu. Dovolit si uskutečnit a žít svoje sny, přeměnit je v realitu, po které tolik toužíme.

„Smyslnost a hluboká studnice poznání zralé ženy ať jsou vnímány jako dar pro všechny, kteří přijdou okusit.“ 

Žít v harmonii a ve svém těle, to je to co chci. Umožňuje mi to žít každodenní život v radosti a mít ho ve svých rukou.“  

Jsem plně uzemněná a ve svém středu, proto mohu bezpečně, objektivně a citlivě zůstat se vším, co se v daný okamžik děje. 

Péče o Tvé projevené zranění nebo podpora Tvého potěšení, práce se sexuální energií, otevření Tvého srdce….

Klienti o Iren říkají

Vítám Vás, krásná ženo ... Jak se cítíte ... Co pro Vás mohu udělat? Přijetí. Láskyplná péče. Žena ve své síle. Inspirace. Bohyně s hřejivým úsměvem. Láska. Tak takhle vypadá nespoutaná a osvobozená Žena Irba ... Cítím její jméno jako spojení tajemné runy "Yr" a názvu léčivého stromu "vr-ba". Žena s velkými dary a laskavým srdcem, která léčí dotykem. Každá žena, která k ní přijde, má vlastní příběh ..... Můj příběh byl příběh duše bez těla, která touží po dítěti .... Duše, která svému tělu nerozuměla, a proto se uzavřela Lásce, přijetí i tvoření nového života. Laskavé a rezolutní vedení k pravdě, mou průvodkyní Yr-bou, přimělo mou duši začít tělu více naslouchat, začít ctít jeho hranice, dovolit mu tvořit, uvolnit jeho utlačovanou paměť a probudit jeho svobodnou vůli ... Za ty první kroky na své cestě Yr-bě ze srdce děkuji. Kéž by se jí splnil sen, že bude všem ženám, které hledají svou cestu, pomáhat, katalyzovat jejich léčení, spokojenost a naplněnost v životě .... Dnes je začátek mého Nového Života, ke kterému jsem našla svůj klíč…
Veronika
Už delší dobu jsem věděla, že potřebuju zpracovat a uvolňovat svoje traumata přes tělo – je to pro mě to nejúčinnější a nejpřesnější. Žádné omáčky kolem. Cením si toho, že je Irena vnímavá, naslouchá nejen tělu, ale i slovům „za slovy“. Dokáže vycítit jemné nuance a staré jizvy na duši. Během práce s tělem jsem vypustila spoustu hluboké bolesti, kterou jsem si dlouho nosila jako těžké závaží. Irena mě dokázala uzemňovat a vracet do těla a naučila mě přijímat zodpovědnost za „tady a teď“. Uměla mě hlídat i směrovat. Člověk se opravdu cítí bezpečně v její blízkosti. Jsem ráda, že už necítím tak zničující bolest ze ztráty otce. Je to velká úleva, když to člověk dostane z těla ven. Ještě mám kus práce před sebou, ale jsem moc ráda, že jsem vůbec začala! Děkuji za Tu možnost, Irbo!
Bára
Nádherná dvouhodinová masáž, při které jsem úplně vypnul hlavu a nechal se rozplynout. Ztratil jsem pojem o čase a další dny moje tělo sálalo úplně novou energií.
Luděk
Však to znáte, ženy... Každý den je uvnitř jiný, je to jako na kolotoči. Jasně, všechny tušíme, že to k tomu našemu životnímu CYKLU tak nějak patří. Ale stejně si připadám někdy hodně nepatřičně. Uzlíček všemožných pochodů, procesů...které netuším, kde se vzaly a proč se dějí právě teď. A pátrám po tom! Abych se na sebe dokázala lépe ladit. Abych si nic nezazlívala. Abych byla sama se sebou šťastná a měla se ráda taková, jaká jsem. A to je fuška. A někdy, když mám pocit, že na to sama nestačím, hledám pomoc zvenčí. A život mi přivál do cesty Irbu. Tuhle milou dámu, tohle slunce. Jo, je střelená. V mých očích určitě 🙂 Ale tím nejsprávnějším a nejinspirativnějším způsobem. Přesně takhle na mě působí. A když jsem se chci někomu otevřít, přijmout pomoc, tohle potřebuju ucítit. Že se svěřuju (někdy až odevzdávám a to je pro mě sakra těžký) do rukou někomu, kdo mě do těch mých vnitřních zranění zavede laskavě, s něhou a pochopením. Kdo se naladí a v danou chvíli vyšle ten správný impuls, který nastartuje cestu k hojení. A kdo mi po celou dobu dává jasně najevo, že jsem v bezpečí a můžu si dovolit pustit cokoliv. Pustit...vypustit...odpustit... A to je pro mě Irba. Ženy, držím nám palce! Uvnitř nás je tolik krásy, síly, a lásky....Objevujte!
Simona
Před několika měsíci jsem se kontaktoval s Irbou, terapeutkou v oblasti bodyworku. Již několik let trpím poruchou erekce a pln obav a nervozity jsem se tedy rozhodl pro sezení bodyworku. Vše jsem pečlivě na internetu nastudoval a dostavil se k prvnímu sezení. Po několika minutách se mé obavy rozplynuly, najednou jsem sám sebe slyšel vyprávět o mých nejhlubších tajemstvích, velmi intimních, celé sezení začalo běžet a Irba mě citlivě vedla a klidným hlasem kladla otázky. Poté mi vysvětlila, co to je sexological bodywork, co vlastně budeme dělat. Zpočátku to pro mě nebylo úplně příjemné a první sezení jsem končil úplně unavený. Celý týden se mi chtělo spát, reakce těla. Potom se ale začalo probouzet něco, na co jsem vlastně už zapomněl, jak funguje. Byla to energie. Nebudu tvrdit, že jsme po jednom sezení hotoví a ze mě je alfa-samec.....krůček po krůčku. Vyžaduje to odvahu. Musíte chtít se sebou něco dělat. Pochopíte, že sex není jen sekundová záležitost. Objevil jsem toho mnoho, začal jsem cítit a pochopil jsem, co může cítit moje partnerka...to bylo pro mě velmi silné. Děkuji, děkuji, děkuji.
Martin

Je mi vlastní dynamická ženská síla a tah na branku, současně však využívám i jemnosti a laskavosti, tolik potřebných pro práci s intimitou. V tichu dát prostor, počkat….aby tělo dostalo šanci pracovat, měnit a uvolnit to, co je třeba.

„Moje ženská intuice mi dovoluje nasměrovat pozornost potřebným směrem.“ 

Právě v tomto věku úročím svoje životní zkušenosti.
Nikdy není pozdě.
Vše se děje v bezpečném a láskyplném rytmu bodyworkera a klienta.

Profesionální výcvik

 • Sexological Bodywork - Sexuologická práce s tělem – profesionální výcvik, Joseph Kramer
 • Škola celostní smyslné masáže

 • Léčení jizev

 • Vaginální mapování

 • Těhotenská masáž

 • Kraniosakrální terapie

 • RUŠ – Karel Nejedlý

 • Vědomé BDSM

 • Relaxační a sportovní masáž - akreditace

 • a další: masáž obličeje, masáž hlavy a rukou, thajská masáž nohou, masáž pěti elementů

 • Celoživotní vzdělávání a osobní rozvoj (koučink, práce se záměrem)

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: