Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

STÁŇA

„Pod každým dotekem se mi skrývá tolik lásky a porozumění, kterými se potřebuje každá bytost dosytit. Nenaplněnost svých citů a potřeb na sebe nabalujeme od samého zrození a na ně potom navazují psychické potíže a nemoci. Dotek je něco, co nás doprovází od kolébky až po hrob. Teprve, až je člověk nasycen, zázraky se mohou začít dít.

Stáňa o masáži

Vnímám své poslání posouvat lidstvo směrem k vyšším principům bytí v jejich prožitcích i myšlení. Úžasným prostředkem k této komunikaci je práce s lidským tělem. Pod každým dotekem se mi skrývá tolik lásky a porozumění, kterými se potřebuje každá bytost dosytit. Nenaplněnost svých citů a potřeb na sebe nabalujeme od samého zrození a na ně potom navazují psychické potíže a nemoci. Dotek je něco, co nás doprovází od kolébky až po hrob. Teprve, až je člověk nasycen, zázraky se mohou začít dít.

Asi před desíti lety mě začal zajímat neviditelný svět energií. Touha po jeho poznání mě přivedla do výcviku Sebeléčení vlastní energií. S tímto mechanismem pracuji dodnes a vnímám, že zatímco se lidé nechávají zasvěcovat do různých forem energií, můj organismus se dokáže automaticky v hlubokém napojení naladit na konkrétní bytost a namíchat léčivý koktejl přesně na míru, ve kterém plujeme po dobu celé masáže. Tyhle zkušenosti mě přivedly k tantrickému učení, jelikož tantra je nejvyšší forma energie.

Po absolvování řady skvělých kurzů Denisy Říhy Palečkové a Richarda Vojíka jsme měli spolu s partnerem touhu růst v těchto energiích dále, protože jsme procítili, jak nevyčerpatelná studnice energií naše těla jsou a v jaké energetické kazajce žijeme. Vydali jsme se na dlouhou cestu čtyřletého partnerského tantrického výcviku s Mahasatva Ma Ananda Saritou. Byl to ten nejcennější dar, který jsme si mohli s partnerem dát. Praktikováním cca 500 hodin milostných setkání v meditaci, jsme pomalu, každý sám ze sebe, odloupávali slupky nánosu ega, které nám bránilo přiblížit se k sobě v čisté lásce a úctě. Neustále jsme propojovali to božské s tím zvířecím v každém z nás. Dokázali jsme přijmout a obejmout všechny naše temné (potlačené) části nás a tím jsme objevili naše největší dary.

Tím, že jsme si na vlastní kůži odžili všechna svá traumata a to v kondenzované hustotě a důkladně prozkoumali vlastní sexualitu, nyní dokážeme s láskou a úctou ke každému navnímat, v jaké fázi se nachází vaše sexualita, váš vztah i vaše zdraví a dokážeme vám pomoci rozmotat klubíčko problémů, kterým si každá bytost prochází.

Rádi vás spolu se svým partnerem provedeme i partnerskou masáží, kdy můžete procítit vzájemné naladění a jako přijímající se ponořit do hloubky bezpečí partnerského vztahu.
Připravený člověk může při masáži zažít až magické zážitky. Bude mi ctí, se s Vámi o ně podělit .... “

S láskou a úctou

Klienti o Stáně říkají:

... hluboký, radostný zážitek, o kterém jsem přesvědčený, že už nezapomenu. Upřímná, nepodmíněná, radostná energie proudila mým tělem (a dokonce i kolem konečků prstů) ještě několik hodin po masáži. To, co přetrvává i do dalších dnů, je potom příjemný, až nezvyklý pocit, že jsem rád ve svém těle. Také mi přijde, že když se nyní dotknu svého těla, je dotyk příjemnější a něžnější než kdy předtím, a že z něj mám jistým způsobem radost... Především bych chtěl Stáně poděkovat za to, jak mi s plnou důvěrou otevřela srdce a dovolila mi tak během masáže navázat s ní silné vnitřní spojení, které umožnilo, abych v co největší míře přijal pomoc, kterou nabízela. To jakou oporou a jak stabilní dokázala být v mých (pro mě naprosto nečekaně) silných uvolnění nahromaděných vnitřních bolestí, mě zpětně velice fascinuje a inspiruje, abych se snažil o zdokonalení takové schopnosti vůči druhým i u sebe samého. V těch chvílích jsem od Stáni cítil podporu, která se mi těžko popisuje jinak než, že překračovala hranice místa a času. Něco takového ve mně opravdu zanechalo hluboký dojem a k jejím schopnostem cítím veliký obdiv. Hodně mě také překvapilo, jak přirozená celá masáž od začátku až do poslední chvíle byla; jakým způsobem Stáňa dokázala v průběhu plynule připravovat tělo na to, co má následovat. Procházet masáží mi přišlo stejně přirozené, jako mít radost z něčeho pěkného, nebo jako trávit příjemný čas s blízkými přáteli. Nejvíce jsem ale ohromený tím, k čemu došlo, když jsem Stáňou vybudovanou energii v těle nechal procházet tak, jak energie sama chtěla, nebo tam, kam ji Stáňa s laskavostí vpouštěla. Naprosto spontánní pohyby těla a zvuky z mých úst, u kterých, když jsem se jim plně oddal (což jsem se odhodlal jen díky tomu, že jsem od Stáni cítil, že ať se stane cokoliv bude mě v tom plně podporovat... Zvlášť pak Stáňo děkuji za provedení velkým tahem. Z duchovního hlediska to pro mě byl prožitek, kterému bylo ve chvíli, kdy se odehrával, velice obtížné uvěřit, že se děje; a že prožívání toho, je stejně přirozené, jako pro člověka běžně dýchat.
Michal
... povídáme si o tantře, mužích a ženách o mých očekáváních, Stáňa vysvětluje, jak bude masáž probíhat, možná vás budou brnět ruce, možná budete plakat ("proč bych jako měla brečet, říkám si v duchu skepticky") ..... Ležím na břiše a nechávám si laskat celé tělo peříčky, horkými žínkami, kožešinkami a nahřátým olejem. Mám pocit, že ve mě něco roztává, celé tělo se až po prsty u nohou sytí slastí. Stáňa se občas slyšitelně nadechne, abych mohla dýchat v rytmu masáže společně s ní. Otáčím se na záda, každý dotyk na mých prsou, břiše a stehnech jako by usměrňoval silný proud energie. Začínají mě velmi silně brnět ruce a rty, je to tak podivný a intenzivní pocit, že bych se asi vyplašila, nebýt varována předem. Masérka se mě dotykem ptá, zda přijmu i intimní masáž. Ó jistě, odpovídá tělo, jako by v tu chvíli nebylo nic přirozenějšího. Vždyť kde vlastně končí a začíná intimita? Zaplavuje mě vlna orgasmu, masáž pokračuje a já si při tom uvědomuji, že se mi z očí koulejí slzy a stékají mi do uší. "Teď pusťte pryč všechno, co vám nepatří." Stáňa mě přikryje a nechá samotnou, abych se vzpamatovala, osprchovala a oblékla. Od mého příchodu uplynuly asi tři hodiny. Chvíli se snažím vyznat ve svých dojmech, ale vzdávám to, jsem dokonale v těle a zpátky do hlavy se mi ještě nechce. Jako by při masáži ve mně něco povolilo, probudilo se. Zdroj, ze kterého se mi daří čerpat ještě mnoho dní po masáži energii. A kupodivu, nejen tu sexuální.
Redaktorka časopisu Žena a život
...rád bych z celého srdce poděkoval Stáně za krásný zážitek, za rozšíření mých obzorů, za jemné vedení při tantrické masáži. Ať je toto poděkování zároveň inspirací pro ty, kteří si stejně jako já mysleli, že prožít velmi dlouhé orgasmy v celém těle je záležitost pro běžného smrtelníka nedosažitelná. Není to tak. Stáňa mě jednoduše a jemně provedla Velkým tahem a já v průběhu masáže jen s úžasem pozoroval svou vlastní energii plně proudící celým tělem, bez touhy po "klasickém" orgasmu, ale s o to větší touhou užívat si dál tu sílu v rukou, hrudníku a nohou. Dechem jsem korigoval ty magické vlny energie a Stáňa perfektně vycítila, co v daných okamžicích právě potřebuji. Kdyby mi někdo dříve tvrdil, že jeden z nejlepších orgasmů procítím v hrudníku a pažích, umocněný protitlakem dlaní s Průvodkyní-masérkou? - Nevěřil bych. A že plná slast nakonec jen tančí na konečcích prstů? Dnes už můžu s vděkem a radostí říci, že díky Stáně je to pro mě realita, z níž čerpám i několik dnů poté a bez pochyby budu čerpat mnohem déle do budoucna. Probuzená energie má pro mě ještě další přesah do osobního života a do sebeléčení. Ale o tom se těžko píše, je to lepší prožít, každý po svém...
Jiří K.
Byl to opravdu nádherný zážitek . Se Stáňou jsem se cítil uvolněně hned od samého začátku masáže, vše jsem nechal jít a dovolil jsem si přijímat a být plně přítomen s jejím úžasným dotekem. Chvílemi jsem se ztrácel ve vesmíru a jindy zase vnímal nárůst nádherně vibrující energie...
David
Stačí 5 minut a rozplynou se úvodní obavy a nervozita. Stačí 2 hodiny a ze dveří vycházím jiný, než jsem do nich vešel. Úžasný a hlavně hluboký, intenzivní zážitek...
Vojtěch
Děkujeme za včerejší nádherné dopoledne, Stáňa i Peter byli úžasní. Včera večer i dnes ráno jsme s manželkou "čerpali" z poznatků nabytých u vás. Cítím, že naše milování postoupilo do "vyššího patra".
Jirka a Lenka
Milá Stáňo, rád bych se s Tebou podělil o svůj příběh, který mě zavedl až k našemu setkání. Cítím, že jsem se až v posledním roce vydal na cestu hluboké vnitřní změny. Impulzem nebylo nic menšího, než rozpad mého manželství a partnerství - po 15 letech manželství a se 4 dětmi. Má krásná žena mě ve svém duchovním vývoji tak předstihla, že jsem i přes svoji snahu být tím nejlepším partnerem nezaregistroval, že se něco děje a hlavně jsem vůbec netušil co se děje. Dnes už vím, že to bylo dané především tím, že jsem vůbec nedokázal vnímat polaritu ženské a mužské energie a vnímat v tom krásu a život. Ač jsem celou dobu usiloval o naplněné partnerství, netušil jsem, co to znamená a co je k tomu potřeba. Jen intuice mě vždy hnala dál, bohužel má urputná snaha spíš hluboká zranění mé ženy ještě prohlubovala… Až ten silný impulz mě donutil vydat se na cestu - na cestu sebepoznání, abych se mohl stát skutečným a vědomým mužem. Na této cestě jsem potkal i Tebe. Byl a doposud je to pro mě jeden z velmi silných momentů na mé cestě. Do našeho setkání jsem si nikdy nedokázal přestavit, že budu schopen se tak otevřít a začít vnímat sexualitu takto otevřeně, s respektem a láskou. Už při první masáži jsem objevil, kolik bloků týkajících se mého těla a sexuality v sobě mám. Vlastně ihned jsem se rozhodl pro “výcvik” Gladiátor. Nastal doposud nejintenzivnější měsíc v mém osobním rozvoji, jaký jsem zažil - každým sezením a masáží jsem se dostával díky Tobě hlouběji a hlouběji k sobě. Srdce se mi začalo otevírat a já zažil, že je to bezpečné a krásné. Že dokážu se svojí energií pracovat a to bylo velmi osvobozující a zároveň posilující. Zažil jsem proud své energie, cítil jsem proud Tvé energie a vzájemné propojení. Dnes už cítím sebe a svojí energii zřetelně a jasně, nebojím se jí a každý den si jí uvědomuji, cítím a pracuji s ní. Stejně tak vnímám energii ostatních lidí a s velkým respektem a úctou k nim přistupuji. Můj příběh nekončí zatím žádným happy-endem ve vztahu - tento měsíc se s ženou rozvádíme. Končí ale happy-endem v mém vztahu ke mně. Nacházím a objevuji sebe, své vize, své touhy, své dary, svá poslání a nacházím skutečné vnitřní štěstí. Jsem vděčný za tuhle lekci, jsem vděčný ženě za ten impuls, který mě probudil, jsem vděčný všem mým průvodcům na mé cestě, jem vděčný sobě, že jsem sebral odvahu se na cestu vydat. Stáňo, děkuju Ti za to, že jsi mě provedla údolím mých strachů a bloků a dovedla zpátky domů - k sobě - otevřela jsi mi dveře k poznání mých temných stránek i poznání mých darů. Cesta nekončí, jdu krok za krokem dál a těším se, kam mě nohy zavedou...
Š.
Milá Stáňo a milý Míro, chtěla bych Vám touto cestou velmi moc poděkovat, že jste mi umožnili setkat se s Vámi oběma najednou, fyzicky a zcela … Ráda bych Vám napsala, kde všude jste mi pomohli a co všechno jste umožnili, abych mohla jít zas ve svém životě o kus dál a hlouběji. A jak člověk člověka může léčit ... Začala jsem se cítit jako v novém těle, vrátila jsem se zpátky na Zem a začalo mi být na ní dobře, cítím se být součástí života, který je i pro mě a který mohu sdílet s ostatními. Mohu volně dýchat, volně a lehce chodit, zmizel mi pocit velké tíhy na ramenou (jako bych shodila metrák) a hrudník se mi volně hýbe, a také se mi při chůzi hýbou boky tak nějak volně … Můj hlas je jasnější, pevnější, jde z hloubky mě samotné, má jinou sytost … Ve svém slovním projevu cítím větší přímost, nebojím se vyjádřit, mohu komunikovat … A dále, mohu se plně vyjadřovat svým tělem, používat ho ke komunikaci … Je to až legrační a neobyčejně „obyčejně“ radostné … A to je jen zlomek všeho dění, to vnitřní hýbání ve mně se nedá slovy přesně popsat a vyjádřit.
Žaneta (Uzdrav svůj vztah k mužům)

Profesionální výcvik

  • Josef Červienka - podprahový specialista a jeho škola "Sebeléčení vlastní energií"

  • Škola celostních tantra masáži - Denisa Říha Palečková a Richard Vojík

  • Kašmírská tantrická masáž - Mahasatva Ma Ananda Sarita (Tantra Essence)

  • Taoistická erotická masáž - Mahasatva Ma Ananda Sarita (Tantra Essence)

  • Čtyřletý párový tantrický výcvik Soulmate training – (Mahasatvaa Ma Ananda Sarita – Tantra Essence)

  • Kurzy reflexologie

  • Certifikovaný výcvik sportovních a relaxačních masáží

  • Vědomé BDSM - (Jana Goetzová)

  • Škola umění milování - ( Kateřina a Honza Komedovi) - Umění masáže intimních partií a vaginální mapování

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: