Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

Co řekli klienti o Stáně ...

Posílám ještě jedno poděkování Stáně za sobotní provedení masáží, za hluboký, radostný zážitek, o kterém jsem přesvědčený, že už nezapomenu. Upřímná, nepodmíněná, radostná energie proudila mým tělem (a dokonce i kolem konečků prstů) ještě několik hodin po masáži. To, co přetrvává i do dalších dnů, je potom příjemný, až nezvyklý pocit, že jsem rád ve svém těle. Také mi přijde, že když se nyní dotknu svého těla, je dotyk příjemnější a něžnější než kdy předtím, a že z něj mám jistým způsobem radost. Jde o něco, co bych si přál, aby mohl prožívat každý. Především bych chtěl Stáně poděkovat za to, jak mi s plnou důvěrou otevřela srdce a dovolila mi tak během masáže navázat s ní silné vnitřní spojení, které umožnilo, abych v co největší míře přijal pomoc, kterou nabízela. To jakou oporou a jak stabilní dokázala být v mých (pro mě naprosto nečekaně) silných uvolnění nahromaděných vnitřních bolestí, mě zpětně velice fascinuje a inspiruje, abych se snažil o zdokonalení takové schopnosti vůči druhým i u sebe samého. V těch chvílích jsem od Stáni cítil podporu, která se mi těžko popisuje jinak než, že překračovala hranice místa a času. Něco takového ve mně opravdu zanechalo hluboký dojem a k jejím schopnostem cítím veliký obdiv. Hodně mě také překvapilo, jak přirozená celá masáž od začátku až do poslední chvíle byla; jakým způsobem Stáňa dokázala v průběhu plynule připravovat tělo na to, co má následovat. Procházet masáží mi přišlo stejně přirozené, jako mít radost z něčeho pěkného, nebo jako trávit příjemný čas s blízkými přáteli. Nejvíce jsem ale ohromený tím, k čemu došlo, když jsem Stáňou vybudovanou energii v těle nechal procházet tak, jak energie sama chtěla, nebo tam, kam ji Stáňa s laskavostí vpouštěla. Naprosto spontánní pohyby těla a zvuky z mých úst, u kterých, když jsem se jim plně oddal (což jsem se odhodlal jen díky tomu, že jsem od Stáni cítil, že ať se stane cokoliv bude mě v tom plně podporovat, a že dokáže zasáhnout, bude-li to potřeba), nebyly řízeny hlavou a jejich prožitím mi začalo dávat smysl a došlo k prohloubení toho mála, co jsem o tantře četl, nebo slyšel. Všechno odpovídalo a bylo s tím v naprostém souladu. Zvlášť pak Stáňo děkuji za provedení velkým tahem. Z duchovního hlediska to pro mě byl prožitek, kterému bylo ve chvíli, kdy se odehrával, velice obtížné uvěřit, že se děje; a že prožívání toho, je stejně přirozené, jako pro člověka běžně dýchat.
Michal
Milá Stáňo, rád bych se s Tebou podělil o svůj příběh, který mě zavedl až k našemu setkání. Cítím, že jsem se až v posledním roce vydal na cestu hluboké vnitřní změny. Impulzem nebylo nic menšího, než rozpad mého manželství a partnerství - po 15 letech manželství a se 4 dětmi. Má krásná žena mě ve svém duchovním vývoji tak předstihla, že jsem i přes svoji snahu být tím nejlepším partnerem nezaregistroval, že se něco děje a hlavně jsem vůbec netušil co se děje. Dnes už vím, že to bylo dané především tím, že jsem vůbec nedokázal vnímat polaritu ženské a mužské energie a vnímat v tom krásu a život. Ač jsem celou dobu usiloval o naplněné partnerství, netušil jsem, co to znamená a co je k tomu potřeba. Jen intuice mě vždy hnala dál, bohužel má urputná snaha spíš hluboká zranění mé ženy ještě prohlubovala… Až ten silný impulz mě donutil vydat se na cestu - na cestu sebepoznání, abych se mohl stát skutečným a vědomým mužem. Na této cestě jsem potkal i Tebe. Byl a doposud je to pro mě jeden z velmi silných momentů na mé cestě. Do našeho setkání jsem si nikdy nedokázal přestavit, že budu schopen se tak otevřít a začít vnímat sexualitu takto otevřeně, s respektem a láskou. Už při první masáži jsem objevil, kolik bloků týkajících se mého těla a sexuality v sobě mám. Vlastně ihned jsem se rozhodl pro “výcvik” Gladiátor. Nastal doposud nejintenzivnější měsíc v mém osobním rozvoji, jaký jsem zažil - každým sezením a masáží jsem se dostával díky Tobě hlouběji a hlouběji k sobě. Srdce se mi začalo otevírat a já zažil, že je to bezpečné a krásné. Že dokážu se svojí energií pracovat a to bylo velmi osvobozující a zároveň posilující. Zažil jsem proud své energie, cítil jsem proud Tvé energie a vzájemné propojení. Dnes už cítím sebe a svojí energii zřetelně a jasně, nebojím se jí a každý den si jí uvědomuji, cítím a pracuji s ní. Stejně tak vnímám energii ostatních lidí a s velkým respektem a úctou k nim přistupuji. Můj příběh nekončí zatím žádným happy-endem ve vztahu - tento měsíc se s ženou rozvádíme. Končí ale happy-endem v mém vztahu ke mně. Nacházím a objevuji sebe, své vize, své touhy, své dary, svá poslání a nacházím skutečné vnitřní štěstí. Jsem vděčný za tuhle lekci, jsem vděčný ženě za ten impuls, který mě probudil, jsem vděčný všem mým průvodcům na mé cestě, jem vděčný sobě, že jsem sebral odvahu se na cestu vydat. Stáňo, děkuju Ti za to, že jsi mě provedla údolím mých strachů a bloků a dovedla zpátky domů - k sobě - otevřela jsi mi dveře k poznání mých temných stránek i poznání mých darů. Cesta nekončí, jdu krok za krokem dál a těším se, kam mě nohy zavedou. Přeju Ti krásné dny a těším se zase někdy na shledání.
Š.
..... povídáme si o tantře, mužích a ženách o mých očekáváních, Stáňa vysvětluje, jak bude masáž probíhat, možná vás budou brnět ruce, možná budete plakat ("proč bych jako měla brečet, říkám si v duchu skepticky") ..... Ležím na břiše a nechávám si laskat celé tělo peříčky, horkými žínkami, kožešinkami a nahřátým olejem. Mám pocit, že ve mě něco roztává, celé tělo se až po prsty u nohou sytí slastí. Stáňa se občas slyšitelně nadechne, abych mohla dýchat v rytmu masáže společně s ní. Otáčím se na záda, každý dotyk na mých prsou, břiše a stehnech jako by usměrňoval silný proud energie. Začínají mě velmi silně brnět ruce a rty, je to tak podivný a intenzivní pocit, že bych se asi vyplašila, nebýt varována předem. Masérka se mě dotykem ptá, zda přijmu i intimní masáž. Ó jistě, odpovídá tělo, jako by v tu chvíli nebylo nic přirozenějšího. Vždyť kde vlastně končí a začíná intimita? Zaplavuje mě vlna orgasmu, masáž pokračuje a já si při tom uvědomuji, že se mi z očí koulejí slzy a stékají mi do uší. "Teď pusťte pryč všechno, co vám nepatří." Stáňa mě přikryje a nechá samotnou, abych se vzpamatovala, osprchovala a oblékla. Od mého příchodu uplynuly asi tři hodiny. Chvíli se snažím vyznat ve svých dojmech, ale vzdávám to, jsem dokonale v těle a zpátky do hlavy se mi ještě nechce. Jako by při masáži ve mně něco povolilo, probudilo se. Zdroj, ze kterého se mi daří čerpat ještě mnoho dní po masáži energii. A kupodivu, nejen tu sexuální.
Redaktorka časopisu Žena a život
Dobrý den, rád bych z celého srdce poděkoval Stáně za krásný zážitek, za rozšíření mých obzorů, za jemné vedení při tantrické masáži. Ať je toto poděkování zároveň inspirací pro ty, kteří si stejně jako já mysleli, že prožít velmi dlouhé orgasmy v celém těle je záležitost pro běžného smrtelníka nedosažitelná. Není to tak. Stáňa mě jednoduše a jemně provedla Velkým tahem a já v průběhu masáže jen s úžasem pozoroval svou vlastní energii plně proudící celým tělem, bez touhy po "klasickém" orgasmu, ale s o to větší touhou užívat si dál tu sílu v rukou, hrudníku a nohou. Dechem jsem korigoval ty magické vlny energie a Stáňa perfektně vycítila, co v daných okamžicích právě potřebuji. Kdyby mi někdo dříve tvrdil, že jeden z nejlepších orgasmů procítím v hrudníku a pažích, umocněný protitlakem dlaní s Průvodkyní-masérkou? - Nevěřil bych. A že plná slast nakonec jen tančí na konečcích prstů? Dnes už můžu s vděkem a radostí říci, že díky Stáně je to pro mě realita, z níž čerpám i několik dnů poté a bez pochyby budu čerpat mnohem déle do budoucna. Probuzená energie má pro mě ještě další přesah do osobního života a do sebeléčení. Ale o tom se těžko píše, je to lepší prožít, každý po svém....... Děkuji mnohokrát
Jiří K.
Byl to opravdu nádherný zážitek . Se Stáňou jsem se cítil uvolněně hned od samého začátku masáže, vše jsem nechal jít a dovolil jsem si přijímat a být plně přítomen s jejím úžasným dotekem. Chvílemi jsem se ztrácel ve vesmíru a jindy zase vnímal nárůst nádherně vibrující energie. Můžu vřele doporučit.
David
Stačí 5 minut a rozplynou se úvodní obavy a nervozita. Stačí 2 hodiny a ze dveří vycházím jiný, než jsem do nich vešel. Úžasný a hlavně hluboký, intenzivní zážitek. Děkuji Stáně. S úctou
Vojtěch
Chtěl bych velmi poděkovat za nezapomenutelnou návštěvu. Stáňa byla neuvěřitelná. Byla velmi milá, soucitná, profesionální. Můžu říct, že opravdu miluje to, co dělá. Prosím vyřiďte jí, že na ni budu vždy vzpomínat. Vždy bude mít v mém srdci místo. Přeju jí jen to nejlepší. Mnohonásobné díky.
John Holloway
Cítil jsem se naprosto skvěle po takovém zážitku a jsem opět plný klidu a míru. Děkuji a Bůh Ti žehnej.
Peter
Krásný zážitek, skvělá energie - budu si velmi dlouho pamatovat. Mockrát děkuji
Tomáš
Děkuji za úžasný a silný zážitek.
Petr
Musím se přiznat, že jsem se s obavou objednala na masáž, včetně masáže zadečku. Díky tomu, že jsem masérky poznala již dříve při masáži i mapování, jsem se odhodlala a objednala. Nejlepší bylo, že jsem si dovolila nechat ošetřit zadeček zlatýma rukama masérky Stáni. Žádná bolest, jen jemnost, něžnost a pochopení. Efekt mne velice překvapil, dva týdny se mi hodně ulevilo a vylepšilo vyprazdňování. Žádné léky to ještě nedokázaly. Mohu vřele doporučit. Děkuji Stáňo, nejen úžasná relaxace, ale i zdravotní pomoc, úleva od potíží. Může se to zdát jako banalita, ale pro spoustu lidí, kteří mají zdravotní potíže s konečníkem, je to hodně citlivé a bolavé téma. Ještě jednou díky. ..
Zdeňka
Před pár dny jsem měl možnost setkat se při masáži se Stáňou, která mi představila svět tantry, který byl pro mě doposud úplně neznámý. Stáňa byla velmi profesionální, okamžitě pochopila mé pochybnosti vzhledem k mé první zkušenosti z této masáže, takže mě opatrně doprovázela krok za krokem. Na několik okamžiků jsem měl pocit, že jsem byl rozpuštěn Stáninou duší a energií. Byl to úžasný zážitek, který budu chtít zopakovat při další návštěvě Prahy. Děkuji moc,
Alfredo
Milá Stáňo, ráda bych Vám poděkovala za to, že jste mi byla průvodkyni v tantrické pro mne nyní již popsatelné sféře. Návštěvě u vás v Tantra Spa předcházela myšlenka, zda zvolit ženu či muže napříč cestou "tajů" tantry, ač by muž z titulu polarity přicházel v úvahu první, avšak má pocitová volba byla žena, možná pravděpodobně z důvodu, že i na standardní relaxační masáž mám masérku, byť je to jiný druh masáže. Jsem velice ráda, že jsem zvolila správně a vybrala právě Vás. Důvody jsou nasnadě, neb už při prvním rozhovoru s Vámi, kdy jsme si povídaly z Vás vyzařovala příjemná energie a profesionalita. Fáze, kdy jsem v pozitivním slova smyslu neměla slov, nastala při samotné masáži, přes správnou techniku dýchání, která je a tímto potvrzuji, opravdu velmi důležitá po celou dobu "cesty", dále intenzivní, smyslné doteky peří, horkých osušek, avšak primárně Vašich horkých dlaní jejichž energie mne opravdu přivedla do příjemné fáze brnění rukou a taktéž "ztuhnutí" úst, na což jste mne v rámci úvodního rozhovoru připravila, že je mj. smyslem tantrické "cesty". Absolutním vrcholem pro mne byl závěrečný přechod skutečně do jiné dimenze, kdy jsem hodně vteřin netušila, kde se nacházím, cítila jsem se opravdu v tu chvíli jako na jiné "planetě". Po odchodu ze studia s partnerem, jsme si ještě dlouho vyprávěli pocity a zážitky z této neskutečně pěkné, pro mne prvotní mise a která není pro nás určitě poslední. Ještě jednou moc děkuji za nádherný zážitek.
Svatava
Dobrý den. Děkujeme za včerejší nádherné dopoledne, Stáňa i Peter byli úžasní. Včera večer i dnes ráno jsme s manželkou "čerpali" z poznatků nabytých u vás. Cítím, že naše milování postoupilo do "vyššího patra". Hezký den.
Jirka a Lenka
Posílám ještě jedno poděkování Stáně za sobotní provedení masáží, za hluboký, radostný zážitek, o kterém jsem přesvědčený, že už nezapomenu. Upřímná, nepodmíněná, radostná energie proudila mým tělem (a dokonce i kolem konečků prstů) ještě několik hodin po masáži. To, co přetrvává i do dalších dnů, je potom příjemný, až nezvyklý pocit, že jsem rád ve svém těle. Také mi přijde, že když se nyní dotknu svého těla, je dotyk příjemnější a něžnější než kdy předtím, a že z něj mám jistým způsobem radost. Jde o něco, co bych si přál, aby mohl prožívat každý. Především bych chtěl Stáně poděkovat za to, jak mi s plnou důvěrou otevřela srdce a dovolila mi tak během masáže navázat s ní silné vnitřní spojení, které umožnilo, abych v co největší míře přijal pomoc, kterou nabízela. To jakou oporou a jak stabilní dokázala být v mých (pro mě naprosto nečekaně) silných uvolnění nahromaděných vnitřních bolestí, mě zpětně velice fascinuje a inspiruje, abych se snažil o zdokonalení takové schopnosti vůči druhým i u sebe samého. V těch chvílích jsem od Stáni cítil podporu, která se mi těžko popisuje jinak než, že překračovala hranice místa a času. Něco takového ve mně opravdu zanechalo hluboký dojem a k jejím schopnostem cítím veliký obdiv. Hodně mě také překvapilo, jak přirozená celá masáž od začátku až do poslední chvíle byla; jakým způsobem Stáňa dokázala v průběhu plynule připravovat tělo na to, co má následovat. Procházet masáží mi přišlo stejně přirozené, jako mít radost z něčeho pěkného, nebo jako trávit příjemný čas s blízkými přáteli. Nejvíce jsem ale ohromený tím, k čemu došlo, když jsem Stáňou vybudovanou energii v těle nechal procházet tak, jak energie sama chtěla, nebo tam, kam ji Stáňa s laskavostí vpouštěla. Naprosto spontánní pohyby těla a zvuky z mých úst, u kterých, když jsem se jim plně oddal (což jsem se odhodlal jen díky tomu, že jsem od Stáni cítil, že ať se stane cokoliv bude mě v tom plně podporovat, a že dokáže zasáhnout, bude-li to potřeba), nebyly řízeny hlavou a jejich prožitím mi začalo dávat smysl a došlo k prohloubení toho mála, co jsem o tantře četl, nebo slyšel. Všechno odpovídalo a bylo s tím v naprostém souladu. Zvlášť pak Stáňo děkuji za provedení velkým tahem. Z duchovního hlediska to pro mě byl prožitek, kterému bylo ve chvíli, kdy se odehrával, velice obtížné uvěřit, že se děje; a že prožívání toho, je stejně přirozené, jako pro člověka běžně dýchat. Michal ..... povídáme si o tantře, mužích a ženách o mých očekáváních, Stáňa vysvětluje, jak bude masáž probíhat, možná vás budou brnět ruce, možná budete plakat ("proč bych jako měla brečet, říkám si v duchu skepticky") ..... Ležím na břiše a nechávám si laskat celé tělo peříčky, horkými žínkami, kožešinkami a nahřátým olejem. Mám pocit, že ve mě něco roztává, celé tělo se až po prsty u nohou sytí slastí. Stáňa se občas slyšitelně nadechne, abych mohla dýchat v rytmu masáže společně s ní. Otáčím se na záda, každý dotyk na mých prsou, břiše a stehnech jako by usměrňoval silný proud energie. Začínají mě velmi silně brnět ruce a rty, je to tak podivný a intenzivní pocit, že bych se asi vyplašila, nebýt varována předem. Masérka se mě dotykem ptá, zda přijmu i intimní masáž. Ó jistě, odpovídá tělo, jako by v tu chvíli nebylo nic přirozenějšího. Vždyť kde vlastně končí a začíná intimita? Zaplavuje mě vlna orgasmu, masáž pokračuje a já si při tom uvědomuji, že se mi z očí koulejí slzy a stékají mi do uší. "Teď pusťte pryč všechno, co vám nepatří." Stáňa mě přikryje a nechá samotnou, abych se vzpamatovala, osprchovala a oblékla. Od mého příchodu uplynuly asi tři hodiny. Chvíli se snažím vyznat ve svých dojmech, ale vzdávám to, jsem dokonale v těle a zpátky do hlavy se mi ještě nechce. Jako by při masáži ve mně něco povolilo, probudilo se. Zdroj, ze kterého se mi daří čerpat ještě mnoho dní po masáži energii. A kupodivu, nejen tu sexuální. Redaktorka časopisu Žena a život Dobrý den, rád bych z celého srdce poděkoval Stáně za krásný zážitek, za rozšíření mých obzorů, za jemné vedení při tantrické masáži. Ať je toto poděkování zároveň inspirací pro ty, kteří si stejně jako já mysleli, že prožít velmi dlouhé orgasmy v celém těle je záležitost pro běžného smrtelníka nedosažitelná. Není to tak. Stáňa mě jednoduše a jemně provedla Velkým tahem a já v průběhu masáže jen s úžasem pozoroval svou vlastní energii plně proudící celým tělem, bez touhy po "klasickém" orgasmu, ale s o to větší touhou užívat si dál tu sílu v rukou, hrudníku a nohou. Dechem jsem korigoval ty magické vlny energie a Stáňa perfektně vycítila, co v daných okamžicích právě potřebuji. Kdyby mi někdo dříve tvrdil, že jeden z nejlepších orgasmů procítím v hrudníku a pažích, umocněný protitlakem dlaní s Průvodkyní-masérkou? - Nevěřil bych. A že plná slast nakonec jen tančí na konečcích prstů? Dnes už můžu s vděkem a radostí říci, že díky Stáně je to pro mě realita, z níž čerpám i několik dnů poté a bez pochyby budu čerpat mnohem déle do budoucna. Probuzená energie má pro mě ještě další přesah do osobního života a do sebeléčení. Ale o tom se těžko píše, je to lepší prožít, každý po svém....... Děkuji mnohokrát Jiří K. Byl to opravdu nádherný zážitek . Se Stáňou jsem se cítil uvolněně hned od samého začátku masáže, vše jsem nechal jít a dovolil jsem si přijímat a být plně přítomen s jejím úžasným dotekem. Chvílemi jsem se ztrácel ve vesmíru a jindy zase vnímal nárůst nádherně vibrující energie. Můžu vřele doporučit. David Stačí 5 minut a rozplynou se úvodní obavy a nervozita. Stačí 2 hodiny a ze dveří vycházím jiný, než jsem do nich vešel. Úžasný a hlavně hluboký, intenzivní zážitek. Děkuji Stáně. S úctou Vojtěch Chtěl bych velmi poděkovat za nezapomenutelnou návštěvu. Stáňa byla neuvěřitelná. Byla velmi milá, soucitná, profesionální. Můžu říct, že opravdu miluje to, co dělá. Prosím vyřiďte jí, že na ni budu vždy vzpomínat. Vždy bude mít v mém srdci místo. Přeju jí jen to nejlepší. Mnohonásobné díky. John Holloway Cítil jsem se naprosto skvěle po takovém zážitku a jsem opět plný klidu a míru. Děkuji a Bůh Ti žehnej. Peter Krásný zážitek, skvělá energie - budu si velmi dlouho pamatovat. Mockrát děkuji Tomáš Děkuji za úžasný a silný zážitek. Petr Dobrý den, Stáňo. Ještě jednou Vám i Sylvě chceme poděkovat za krásný nedělní zážitek 🙂 Oba jsme byli nadšeni. Mějte se krásně a někdy naviděnou i s Velkým tahem pro nás pro oba 🙂
Mirka a Jirka
Masáž Stáňa s Amélií: Tak tato masáž vybočovala z mých očekávání a tak jsem jsem si myslel, že by mohl Gladiátor gradovat, tak se také stalo. Moc děkuji za ten úvodní hovor plný porozumění a předrituální dechové cvičení, které bylo silné a úvodní rituál ve trojici už roztočil plynutí. Když na to pomyslím, tak ještě ted mi běží po pažích jemné vibrace jako bych Vás obě držel a energii v horních čakrách. Postupně jsem měl vůbec dojem, že mi už "nestačí" jen ta fialová horní čakra, ale že to běží nejméně do 3-4 dalších "nadhlavových" čaker, jakoby se ten kanál rozšiřoval až výše nad hlavou. Masáž čtyřruč byla úžasná. Nebylo poznat, že spolu masírujete poprvé a bylo to úžasné plynutí, které gradovalo s hadíma očima Stáni. (teď u mne plyne energie po těle ještě více:::))) ) Byl jsem naprosto mimo hlavu, nevnímal čas a naprosto mne překvapilo, že "zbyla" půlhodina času po základu. Závěr byl ale naprosto strhující. Kromě toho, že už předtím jsem cítil "průchozí" kanál, tak hadí pohled Stáni mne hodily do Vesmíru k nějaké bohyni a nechaly rozproudit energie všemi směry. Jako kdybych v tom momentu existoval mimo svoji fyzickou podstatu a prostě byl jako bytost.
Aloiz