Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

LARA

„Moje tajemnost a to, že nikdy není znát, co si myslím, mi umožňuje přistupovat ke každému z Vás s abstraktním nadhledem, který mi vyvolává potřebnou něhu, vhled do Vašich duší a hluboké pochopení.

Lara o masáži

„Masáže a terapie jsou mým životem.“

Objektivně se masážemi zabývám od dětství, kdy jsme se navzájem masírovali v bezpečném prostředí mé rodiny. Tato pohlazení na duši i na těle ve mně zakořenilo zájem o zkoumání využití smyslů a prohlubování somatických zkušeností.  Před třemi lety jsem své zkušenosti obohatila o tantrické masáže, které vnímám hlavně jako prostředek pro využití mé obrazotvornosti progresivním směrem a tím je zmírňování lidského trápení.

Lidská mysl se díky nim ponoří do představivosti, která jim šeptá tisíc tajemství, jež jsou tak příjemná a naplněná takovou krásou, že lidé nemohou odolat, aby se je nesnažili oživit ve studeném reálném světě. To hlavní je, že tyto nádherné sny záhy nezahynou ve sterilní vyschlé půdě materialistické společnosti, ale naopak, stanou se trvalými jako hodnoty soucitu, pochopení, krásy, tolerance, imaginace a laskavosti. Dokonce dál a dál hýří tvůrčími nápady.

„Opustila jsem klidný a jistý život a šla jsem za svým snem.“

Studovala jsem sice cizí jazyky na dvou vysokých školách a pracovala v několika firmách, abych zjistila, že tudy moje cesta nevede. I proto umím být neobyčejně pečlivá a mám jedinečný cit pro detaily, což zdánlivě nejde dohromady s mým mystickým založením, na druhou stranu díky těmto vlastnostem umím nahlédnout do duše a tak se mi daří jet s jinými lidmi ,,na stejné vlně“. Když se změní Vaše nálada, moje se změní také. Jsem však schopná se odpoutat a znovu pro Vás nalézt sluneční světlo a příjemné emoce. Občas trpím i hypersenzitivitou, nicméně ji umím využívat pro empatii a mohu tak v poskytování masáží excelovat jako vlídná, ohleduplná a vnímavá.

Nejlépe se mi žije bez stabilní denní rutiny, miluji pocit, když nevím, co přinese nový den. Jsem nepolapitelná. Intenzita, s jakou rozjasním Vaši mysl bude záviset na rozmanitosti Vašich přání, které mi přednesete. Díky své vnímavosti přijímám atmosféru svého okolí. Pokud bych měla jeden den jako druhý, moje konverzace bude nezajímavá, myšlenky holé a nudné. Stala bych se fádní bytostí. Jestliže pro mě budou Vaše nesplněná přání a očekávání tak trochu výzvou, budu vtipná, optimistická a plná představivosti, moje konverzace bude bohatá a jiskřivá.

Klienti o Laře říkají:

Chtěl bych touto cestou vyjádřit své zážitky, pocity a také v neposlední řadě velkou pochvalu. Již od vstupu jsem byl velmi mile překvapen milým a vstřícným přístupem, uveden krásnou chodbou do místnosti s Budhou a s velmi pěknými předměty. Slečna Lara na mě již od prvního okamžiku působila krásným klidem, harmonií a nevšedním kouzlem. Také hudba doplňovala krásné prostředí. Masáž probíhala ve stoje krásným hlazením a poté na lehátku probíhali jednotlivé části Tantrické masáže. Bylo to pro mne poprvé a musím vyzvednout ty oblasti, které byly pro mne nové o obzvlášť zážitkem. Krásná masáž, přikládání teplých vlhkých ručníků, poté posouvání hedvábným prostěradlem, což byl balzám na nervové ukončení smyslových bodů na kůži, dále přejetí peříčkem a chlupatou kožešinkou, což způsobilo u mne pocit blaha. Je to zásluha slečny Lary, která toto provádí s láskou, citem, něžně a harmonicky. Žádný pocit spěchu, stresu, nervozity. Tato masáž na mne zanechala hluboký pocit blaha a spokojenosti. Byl jsem nadšen a touto cestou vyjádřete sl. Laře dík a uznání, protože jsem byl tak okouzlen, že jsem ani moc nemluvil, vnitřně prožíval tu krásu a potěchu těla a smyslů. Dokonce uvažuji, zda bych mohl navštívit Váš kurz a toto se naučit. Můžete být spokojeni, že máte takové osobnosti jako Lara ve Vašem kolektivu a jedním slovem si je hýčkat a udělat jim prostor pro jejich další růst. Zaslouží si to. Ještě jednou děkuji sl. Laře za krásné chvíle s ní a Vám za umožnění pobytu v krásném prostředí. Váš příznivec a spokojený zákazník.
Jirka K.
Laru vrele doporucuji. Za posledni roky jsem byl na mnoha tantrickych masazich. Nedavno jsem byl poprve u lary. Musim rict, ze tato masaz predcila vsechny me zkusenosti z masazi, ktere jsem za posledni leta zazil. Citil jsem se diky Lare tak, a prozival tolik, kolik jsem ani netusil, ze je mozne. Moc nemluvila, ale kdyz uz neco rekla, bylo to presne a vystizne. Bravo!
Filip
Osvobozující, energií nabíjející, uvolňující. Člověk je pln radosti. Lara je dokonalá profesionálka s maximální empatií.
Alena Pechová
Chtěl bych strašně moc poděkovat za skvělou tantrickou masáž. Protože jsem ji dostal darem, přišel jsem bez jakéhokoliv očekávání. A výsledek? SUPER, SUPER, SUPER! Byla mi nabídnuta i masáž prostaty, a protože ani to jsem nikdy nezažil, nechal jsem se vést a díky slečně Laře jsem dosáhl nepoznaného. Určitě Vás budu doporučovat a chválit všude kudy chodím. PS: Třeba se jednou dočkám, ušetřím a vyzkouším i masáž 4ruč. To asi musí být nářez! Přeji mnoho úspěchů a ať se Vám daří.
Karel Spáčil
Po masáži se cítím jako v ráji, jsem vyklidněný a nabitý energií jako bych se vznášel. Moc jsem si úžíval Tvou přítomnost a péči a Tvůj pevný a zároveň jemný dotek, jeho přítomnu a láskyplnou kvalitu. Děkuji
Adam
Cítím se velmi uvolněně, po masáži cítím, jak je tělo hebké, provoněné a krásně odpočaté. Příjemný a povzbuzující pocit
Stačí dvě slova. NAPROSTO FANTASTICKÉ 🙂
First Tantric expirience and it was amazing. She is wonderful, sensite and experienced. Very soft touch, amazing hands. Fully recommended. Its something not to forget.
Andres
It was my first time ever - and it was amazing!!! Enjoyed pray second. Could stay all day.
Yosci (Israel)
Rád bych poděkoval za minulou masáž s Larou, byla to perfektní masáž.
Vladimír

Profesionální výcvik

  • 2015 - Kurz celostní smyslné masáže včetně joni, lingam, třináctá komnata, 4. dimenze, vaginální a anální mapování
  • 2015 - Sexological Bodywork
  • 2015 - Ayurvédská masáž
  • 2015 - Reiki
  • 2016 - Masáž drahými kameny
  • 2017 - Sportovní masáž
  • 2017 - Zdravotní masér (klasická a regenerační masáž)
  • 2018 - Základní thajská masáž
  • 2018 - Protahovací thajská masáž

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: