Reservations: +420 775 108 888  | info@arkaya.cz

ARKAYA® DÁRKOVÉ POUKAZY

Možnost čerpání dárkových poukazů 2 roky od nákupu.

CORE TOUCH®
LUXUSNÍ MASÁŽ

120 min.

Smyslná intimní masáž celého těla, která Vás doslova nabije energií. Zažijte vitalitu a radost ze života. U mužů může masáž na přání zahrnovat také zážitek celotělového orgasmu díky Taoistické technice Velký tah, nebo také oblíbenou masáž prostaty a pánevního dna, která dokonale uvolňuje mysl a má blahodárné zdravotní účinky.

Cena 3.990 Kč

DARUJTE NAŠE DALŠÍ SPECIALITY:

MASÁŽE ČTYŘRUČNÍ A ŠESTIRUČNÍ

GLADIÁTOR

Program osobního rozvoje pro opravdové muže.

Potřebujete poradit? Volejte, pište:

 +420 775 108 888
info@arkaya.cz

Rádi se vám budeme věnovat.

FEEDBACK FROM OUR CLIENTS

About holistic sensual massages...

Rád bych Vám poděkoval za jedinečný zážitek. Vím, že dotek patří k životu, ale když to někdo opravdu umí, pak je vše o další rozměr života hezčí. Také bych každému doporučoval zážitek alespoň dvě, raději tři hodiny. Každému chvíli trvá než se oprostí od sebe samého a pak teprve je to ono.
Lukáš
Děkuji za včerejší masáž, kterou jsem u Vás absolvoval. Nádherné prostředí a péče. Nadpozemský zážitek. Po přečtení Vašich stránek jsem měl poměrně velké očekávání, bylo překonáno asi tak o 1000 procent.
Miloš
Masérka mi otevřela novou dimenzi a skvěle se do mě vcítila, proto bych jí chtěl touto formou veřejně poděkovat za skvělý zážitek, ještě dnes s několikadenním odstupem se cítím jako znovuzrozený.
Jirka V.
Po masáži se cítím jako v ráji, jsem vyklidněný a nabitý energií jako bych se vznášel. Moc jsem si užíval masérčinu přítomnost a péči a pevný a zároveň jemný dotek, jeho přítomnu a láskyplnou kvalitu.
Adam
Po několika měsících jsme se odvážili s partnerem objednat na párovou masáž. Zážitek předčil všechna naše očekávání. Byly to neskonale krásné dvě hodiny silných prožitků a nádherného uvolnění. Chování a přístup masérek v nás vyvolal pocit absolutní důvěry a nádherné pohody.
Helena
Stačí 5 minut a rozplynou se úvodní obavy a nervozita. Stačí 2 hodiny a ze dveří vycházím jiný, než jsem do nich vešel. Úžasný a hlavně hluboký, intenzivní zážitek.
Vojtěch
Bola som ako v bavlnke. Vnímala som nežnosť aj rozhodnú pevnosť. Užívala si jedno a bola som zvedavá, čo príde ďalej. Nechala som sa unášať. Takú záplavu energie som ešte nezažila!!! Najviac v rukách, potom v bruchu a nohách! Mala som potom až problém rozhýbať ruky, úplne totiž stratili pevné obrysy 🙂 Moj rozutekaný svet sa zastavil a ja som len bola.
Silvia
Byl to opravdu nádherný zážitek. Cítil jsem se uvolněně hned od samého začátku masáže, vše jsem nechal jít a dovolil jsem si přijímat a být plně přítomen s úžasným dotekem masérky. Chvílemi jsem se ztrácel ve vesmíru a jindy zase vnímal nárůst nádherně vibrující energie. Můžu vřele doporučit.
David
Absolvoval som iba kratku 90min masaz. Napriek tomu, ze som na masaz prisiel s konkretnou predstavou co asi potrebujem, po uvodnom rozhovore s maserkou ma jej energia uchvatila a ja som vedel, ze sa jej musim uplne oddat a nechal som priebeh masaze plne na nej intuicii. Bolo to najlepsie rozhodnutie ake som mohol urobit. Masaz pre mna bola transformacnym zazitkom. Mal som pocit ako keby tuzby mojho podvedomia boli v milisekundach naplnane a moja bytost bola hyckana doteraz nepoznanym sposobom. Napriek tomu v akom stave som na masaz prisiel, po masazi som odchadzal plne nabity energiou, v dobrej nalade a v sile. Bol to zazitok na hraniciach reality na ktory budem velmi dlho spominat.
Štefan
Masáž pro mě byla magickým zážitkem. V překrásném prostředí jsem se cítila příjemně a uvolněně, masér si se mnou před masáží otevřeně povídal a tím se rozplynuly moje pochybnosti a obavy. Jeho doteky byly krásné a pečující, používal různé typy doteků, od jemňoučkého hlazení peříčky až po zemité a pevné doteky. Z intimní masáže jsem měla trošku obavy, ale jeho doteky byly tak příjemné, že jsem se vezla na vlně blaženosti a mé tělo se vlnilo v rytmu mé probuzené energie. Ještě několik dní po masáži jsem cítila onu čistou a probuzenou energii v celém těle.
Když jsem dnes přišla do práce, tak mi kolegyně povídá: „Ty jsi dneska nějaká hezčí, rozzářenější, vyžehlenější...“, musela jsem se začít smát, protože přesně takhle jsem si už sama připadala doma v zrcadle. Potěšilo mě, že to není jen můj subjektivní názor. Myslím si, že včerejší masáž ve mne probudila více ženu. Poslední dobou jsem v sobě hodně posilovala svého vnitřního muže a na tu moji holku zlatou, jsem nějak pozapomínala, protože jsem si myslela, že je už silná dost! Ale včera jsem si uvědomila, že ona potřebuje také stále péči a hýčkání, a to se ji také od konečně dostalo.
Olina
Včerejší masáž byla skvělá! Už od jejího začátku jsem jasně cítila, jak jsou mužská a ženská energie jiné. Ruce masérky byly jako ona sama - laskavé a milující. Nečekala jsem, že to bude tak přirozené a uvolňující. Že tak brzy dokážu zapomenout na všechno a nechám se kolíbat v blaženém nevědomí. Byla moc pozorná a její doteky byly tak krásně pomalé, plynulé a něžné. Dala mi tolik něhy, jako snad dosud nikdo. Cítím své ženství - a přitom úplně jinak než minule. Jsem zranitelná a vůbec mi to nevadí. Rozněžnělá, sentimentální a uplakaná. A přitom nevím proč - silnější. Dala mi přesně to, co jsem potřebovala - vyhladila vrásky na mé duši a moje bolavé srdce naplnila něhou. Jsem díky ní smířená sama se sebou...
Ivana
Děkuji za nezapomenutelné okamžiky. Za dlouhou dobu jsem nezažil tolik pozornosti jako při nedávné masáži. Měl jsem pocit, jako by masérka věděla, co potřebuji, ještě dříve, než jsem si to sám uvědomil. Její přístup byl laskavý, plný lásky a respektu. S ní jsem se dokázal opět napojit na mé tělo a pocity a vypnout hlavu. Cítím vděčnost, že mi ukázala, co nádherného se uvnitř mě skrývá. Nemohu se dočkat, až si zážitek zopakuji.
MV
Chci ještě jednou moc poděkovat za úžasný prožitek se smyslnou masáží. Vážím si profesionality a vytvoření prostředí plné důvěry a citlivosti, se kterou jsem se mohla setkat. Mé tělo a smysly zažívaly krásný příval energie, a přestože jsem v současné době hodně vyčerpaná a bez dávky sexuální chuti, byla jsem překvapená, s jakým citem ve mně masér vše probouzel. Dostala jsem přesně to, co mé tělo potřebovalo a po čem toužilo: dotek, respekt a úctu. Vše ostatní, co mi tělo poskytlo, pro mne bylo bonus.
Michaela
Masáž byla úžasná. Konečně jsem se mohla cítit sama sebou, mohla jsem prožít všechny svoje emoce a přijmou se taková jaka jsem. Díky za každý okamžik, cítím se plná energie, přijímaná a milovaná.
Bára
Celostní smyslná masáž pro mě byla velice krásným a hlubokým zážitkem, který mě (mimo jiné) posunul i v sebepřijetí. Prožitek z masáže mi nejde slovy popsat, lze ji jen doporučit.
Eva

About healing programs...

Během každého sezení Vaginálního mapování se objevilo něco nového. Postupně docházelo k léčení a uzdravení traumat spojených s oblastí pánve. Došlo k přijetí sebe sama jako ženy. Uvolnily se emoce a stažení v celém těle spojená s porody, potratem. Vyčistily se různá přesvědčení a strachy spojené s menstruací, se sexem, se vztahy. Cítím se více propojená sama se sebou, se svými kořeny, více ve své ženské síle. Milování s partnerem je nyní mnohem intenzivnější a krásnějším. Vlastně teď své tělo více cítím. Cítím v něm více potěšení a radosti.
Pavla
Vaginální mapování ve mně otevřelo mou ženskou sílu, na kterou jsem úplně zapomněla. Znovu ve mně otevřelo vnímání sama sebe jako ženu. Divokou, nežnou, smutnou, veselou, snášenlivou a hluboce milující. Díky této úžasné zkušenosti jsem začala poznávat své hranice a možnosti. Postupně se učím tomu, jaké to je, cítit se skutečně dobře, milovat své tělo takové, jaké opravdu je. Neodsuzovat se, netlačit na sebe a na své okolí. To, že jsem začala projevovat své ženství i navenek zcela změnilo můj partnerský život. Tím, že zůstávám vědomě ve své ženské energii se pro mne můj partner stal mužem. Mužem, který ví, co dělá a kterému mohu věřit a následovat ho. Tento překrásný intimní zážitek doporučuji jednoznačně každé ženě, která se o sebe chce starat.
Anna S.
Po porodu jsem se bála milovat, už po pár sezeních Vaginálního mapování se mi navrátila chuť, a především díky léčení si bezbolestné milování s mužem užíváme lépe než kdy jindy.
Jana
Díky programu Potěšení a léčení se mi mění pohled na sebe samu, na svět, na život a jeho prožívání. Získávám větší rozhled a vystoupila jsem z jakési bubliny, ve které jsem žila. Cítím se více svobodnější a jsem velmi vděčná za možnost volby a za toto poznání.
Katka
Díky terapiím jsem po 10 letech konečně přestala trpět velkými bolestmi při menstruaci a stále to trvá.
Lenka
Nevím, jestli se mi podaří najít správná slova. Pořád ještě ve mně doznívá včerejší neobyčejný zážitek, to, že jsem se dokázal uvolnit a otevřít je hlavně zásluha masérky. Rozehrála s mým tělem úžasný koncert. Nevěřil bych, že při prvním setkání s vlastně neznámou ženou budu zažívat pocity takové intimity, důvěry a blízkosti. Nejsilnější byla pro mě masáž prostaty, tam jsem po počátečních vnitřních rozpacích zažil pocity opravdové extáze a naprostého odevzdání se.
M.
Program potěšení a léčení jsem vyhledala kvůli ztrátě potěšení ze sexu, kterou jsem řadu let nedokázala řešit. Už během prvních sezení jsem zaznamenala prolomení mnoha bariér, které mne trápily. Moje svaly kolem vagíny se pronikavě uvolnily. Nebyla jsem si ani vědoma, jak stažená jsem celé roky byla! Velkým milníkem pro mne byla první bezproblémová návštěva gynekologa po osmi letech. Vnímala jsem to jako potvrzení svého vyléčení. Po prvním sezení, které bylo nejtěžší, jsem začala vnímat daleko větší zájem o své tělo, svůj šatník a jak se v něm cítím. Vrátil se mi také cit do vagíny. Byla jsem schopná si připustit určité traumatické vzpomínky týkající se zneužití, s nimiž jsem bojovala od chvíle co se vynořily, že se opravdu staly a že tyto zážitky byly skutečnou příčinou mých potíží. Po druhém sezení jsem měla pocit, jako kdyby ze mne někdo vyházel kumbál plný krámů. S přítelem jsem prožila několik erotických zážitků, po kterých jsem dlouho marně toužila a začala jsem věřit, že i já mohu prožívat potěšení. Můj přístup k masturbaci se změnil. Praktiky, za které jsem se dříve velmi styděla, nyní chápu jako způsob, jak si dopřát potěšení. Při třetím sezení jsem měla velmi silný magický zážitek kontaktu s duchovními předky a se svou vlastní mocí. Přestože mne rozhodnutí přihlásit se na léčení stálo velkou dávku odvahy, byla bohatě odměněna. Je to jen tři měsíce a svůj původní problém dnes vůbec jako problém nevnímám, moje nutkavé zaobírání se vlastní sexualitou přestalo a můj zájem se přesunul do oblastí, které velice dlouho spaly.
Hana
Prošla jsem sérií vaginálních a análních mapování. Po celou dobu jsem cítila masérčinu přítomnost a bezpečí, což mi umožnilo hluboce se uvolnit a vnímat své tělo. Během každého sezení se objevilo něco nového. Postupně docházelo k léčení a uzdravení traumat spojených s oblastí pánve. Došlo k přijetí sebe sama jako ženy. Uvolnily se emoce a stažení v celém těle spojená s porody, potratem. Vyčistily se různá přesvědčení a strachy spojené s menstruací, se sexem, se vztahy. Cítím se více propojená sama se sebou, se svými kořeny, více ve své ženské síle. Milování s partnerem je nyní mnohem intenzivnější a krásnějším. Vlastně teď své tělo více cítím. Prohloubilo se vnímání mého těla. Cítím v něm více potěšení a radosti.
Pavla
Mapování pro mne bylo jedním z nejdůležitějších okamžiků na cestě sama k sobě. Uvědomila jsem si, jak moc jsem závislá na svém starším synovi, že jsem vlastně nepřestřihla pupeční šňůru a snažila se vkládat do něj to, co jsem sama v dětství nezvládla. Stále jsem měla nějaké očekávání, radila mu, co má dělat a kontrolovala, co skutečně udělal. Ve výsledku se děl pravý opak a nebyl spokojen on ani já. Během mapování se mi podařilo prožít znovu celý porod a pomyslně přestřihnout pupeční šňůru. Masérka byla nesmírně citlivá a vnímavá. Vytvořila pro mne bezpečný prostor a naprosto respektovala moje hranice. Byl to pro mne krásný zážitek a s láskou na toto mapování vzpomínám.
Katka
Chci poděkovat za sezení vaginálního mapování. Z počátku jsem byla trochu nervózní, protože to bylo mé první mapování od muže. Nervozita ze mě opadla už při úvodním rozhovoru a masér svým citlivým a empatickým přístupem umožnil, abych se cítila bezpečně a příjemně a dokázala se otevřít. Po mapování jsem cítila velkou úlevu. Má citlivost se hodně zlepšila a tím i kvalita prožitků při milování.
Eva

About individual courses...

Nejdůležitější věcí, co jsem se naučil, je ovládání a uvolňování sexuální energie tím, že dosahuji orgasmů bez ejakulace, a šíření této energii po celém těle. My muži se často cítíme po ejakulaci unavení a "vyčerpaní (vyhořelí)". Tantrický zážitek vám umožní nejen mít tolik orgasmů, kolik chcete, ale zůstáváte energetizovaní s vyšším naladěním (vibrací), a stáváte se citlivějšími bytosti. Mám pocit, že jsem se stal opět 14-letým hravým chlapcem, jednoduše řečeno - nadšeným pro nic a pro všechno. Jen lituji, že jsem se vše nedozvěděl a nenaučil už před lety!
Ryan (Canada)
Nikdy jsem si nedokázal přestavit, že budu schopen začít vnímat sexualitu takto otevřeně, s respektem a láskou. Už při první masáži jsem objevil, kolik bloků týkajících se mého těla a sexuality v sobě mám. Vlastně ihned jsem se rozhodl pro “výcvik” Gladiátor. Nastal doposud nejintenzivnější měsíc v mém osobním rozvoji, jaký jsem zažil - každým sezením a masáží jsem se dostával hlouběji a hlouběji k sobě. Srdce se mi začalo otevírat a já zažil, že je to bezpečné a krásné. Že dokážu se svojí energií pracovat a to bylo velmi osvobozující a zároveň posilující.
Š
Díky sezením a praktickým cvičením jsme se snadno posunuli do další fáze vztahu, vždycky nás vedly ke sblížení a prohloubení naší vzájemné lásky.
Lucka a Martin
Děkujeme za včerejší nádherné dopoledne. Včera večer i dnes ráno jsme s manželkou "čerpali" z poznatků nabytých u vás. Cítím, že naše milování postoupilo do "vyššího patra".
Jirka a Lenka
Jsem 7 let na invalidním vozíku. Po lékařské stránce je můj stav neměnný. Dnešní den jsem ale prožil něco, co mi ukázalo, jak málo vím o svém těle. Při masáži jsem cítil, jak částmi mého těla, které necítím, proudí energie, rozlévá se teplo a rozechvívá ho nádherné brnění. Pří masáži a dechových cvičeních jsem měl nádherný pocit jako kdybych byl součástí každé žilky ve svém těle. Každé a to myslím i v místech, o kterých již 7 let vlastně nevím. Po posledních tazích mě brnělo celé tělo a do večera jsem měl husí kůži a zvláštní zimnici. Musím upřímně přiznat, že mě masáž nejen velmi překvapila příjemnými pocity, ale donutila mě dívat se na mé tělo jinak. Jinak ho vnímat a nesnažit se vše pochopit rozumem. Těším se na příští sezení. Kam se posunu a co se stane. Vždyť, jak zjišťuji, jsem stále na začátku.
Marek P.