Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

Radost a rozkoš prožívané v našich tělech z nás dělají (u)spokojené ženy

Možná vám neuniklo, že v neděli byl mezinárodní DEN ŽENSKÉHO ORGASMU. (A celý týden předtím SVĚTOVÝ TÝDEN KOJENÍ.)

Je moc fajn, že se o obojím víc mluví a píše… a současně si říkám, proč na to vlastně potřebujeme tak upozorňovat? Proč máme vyzdvihovat něco, co je přece tak NORMÁLNÍ?

No, je to jasné… v naší společnosti to, co je hluboce lidské a přirozené, bohužel normální stále není. Historicky byl ženský orgasmus považován za nežádoucí, a ženy, které cítily rozkoš, za hříšné.. Správná žena totiž ze sexu nic neměla. Dokonce se jí příčil, a vytrpěla ho jen kvůli reprodukci a svému muži.

Nepřipomíná vám to něco? Stále potkávám ženy, které ze sexu „moc nemají“. Ne, neprožily žádné životní trauma. Žádné fyzické ani psychické násilí. A proč jim tedy tělesná láska nepřináší radost, nebo jim dokonce i vadí?

I když vás dnes za orgasmus už nikdo neodsoudí (a naopak byste jako ženy MĚLY být nejlépe multiorgasmické), bolavá historie ještě doznívá v tělech žen. I mladé ženy od svých matek stále dostávají poselství typu „no, to musíš holka nějak vydržet…“ a necítí, nebo se ostýchají cítit rozkoš.

Zatímco muži vyrážejí do našeho masážního studia zejména za radostí a potěšením (celostní smyslné masáže CORE TOUCH®), ženy se raději chodí „léčit“ (vaginální mapování). Odložit a uzdravit toto a tamto… ale rozkoš? To raději ne…

Přitom radost a rozkoš prožívaná v našich tělech jsou tím, co z nás dělá (u)spokojené ženy – zářivé partnerky i láskyplné maminky.

V psychickém i tělesném uvolnění jsme magnetem pro muže. Máme v sobě určitou lehkost, humor a nadhled.

Opravdu věřím, že určité zdráhání, pustit si do těla rozkoš a naplnění, je pozůstatkem zkušeností, kdy byly ženy za svou rozkoš pronásledované a trestané.

A jak se vlivu minulosti (ať už historické, rodové, společenské nebo osobní) zbavit? Odpověď je v našem těle. V těle, které CHCE prožívat radost a rozkoš. A které, když mu dáme příležitost, pohotově odkládá to, co mu v prožitku radosti brání.

Co to znamená? Že někdy k tomu, aby přišel orgasmus, potřebujeme nejprve prolít slzy. Uvolnit napětí, bolest, smutek či vztek… aby se v našem těle posléze mohlo  rozproudit potěšení. „Odšpuntovat“ to, co potěšení brání.

Proto i při celostní smyslné masáži některé ženy pláčou, aby posléze mohly zjistit, že poté je jejich tělo mnohem živější a citlivější…. a vzrušivé!

Klíčem je tedy pozorné vnímání svého těla a uvolněné vyjadřování čehokoliv, co se objevuje. Sekundu za sekundou. Smích, pláč, frustrace, rozkoš… otevíráme se a uvolňujeme do všeho, co nám naše tělo nabízí. Důvěřujeme jeho moudrosti a necháváme se vést…

Jak se se svým tělem opravdu propojit? Jak ho probudit do (větší) radosti a živosti? Vyzkoušejte:

Celostní smyslné masáže CORE TOUCH® v našem masážním prostoru ARKAYA® – Centrum těla

Jemnou dotekovou techniku VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ, která navrací a rozvíjí citlivost v ženském těle.

Online program pro páry i jednotlivce ZNOVUZROZENÍ SEXUALITY – pro obnovu sexuální síly a zlepšení sexuálního života! Odemkni skutečný potenciál zdravé, vášnivé a láskyplné sexuality.

10denní transformační výcvik CORE TOUCH® I.: Škola celostní smyslné masáže – Intenzivní trénink pro osobní rozvoj i profesionální vzdělání. Vědomá a citlivá práce s tělem, dotekem a intimitou je jedním z nejmocnějších nástrojů rozvíjení osobní síly, životní radosti, procítění vlastní životní cesty a možností, které v životě máš.

Denisa Říha Palečková
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, masážního studia ARKAYA® a profesionálního výcviku Core Touch®. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které jsou zaměřené na probouzení lásky v sobě, šťastný a harmonický život a prožívání radosti a rozkoše skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu a Tajemství šťastného vztahu