Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

3 KLÍČE AKTIVNÍHO PŘIJÍMÁNÍ aneb jak zvýšit potěšení při masáži

smyslná masáž pro muže

Chtěli by jste mít intenzivnější a hlubší prožitky při masáži? Více probudit svou životní sílu a naplnit celé tělo radostí a štěstím?

Naučte se masáž přijímat aktivně.
Buďte sami strůjcem svého štěstí.

Pro aktivní přijímání masáže jsou nejdůležitější tři body, tzv. tři klíče: POHYB, DECH A ZVUK.

Pohyb

Přináší energii do těla a umožňuje její lepší proudění. Je to stejné jako při sportu. I po náročném tréningu se cítíme více nabití a s větším množstvím energie než před cvičením.

Dech

Dech nás spojuje s cítěním. Jeho prohloubení (ideálně po celou dobu masáže) umožňuje více cítit. Můžete si všimnout, že pokud v životě zažíváme něco nepříjemného, automaticky přestáváme dýchat. Tělo tak snižuje možnost prožívání případné bolesti. Pokud ale nebezpečí nehrozí a prožívat chceme, měli bychom dech vědomě prohloubit. Vědomá práce s dechem může dokonce umožnit vstoupení do stavů tranzu a extáze 🙂

Zvuk

Vydávání zvuků a vzdechů umožňuje rozšiřovat energii po celém těle prostřednictvím vibrací, které zvuk v našem těle vytváří. Energie vybudovaná na jednom místě se tak může rychle rozprostřít i do zbytku těla.

Zmíněné tři klíče doporučujeme vědomě aktivovat nejen při přijímání masáže, ale i při milováním s partnerem/partnerkou a v každodenním životě. Kdykoliv si během dne vzpomenete, prohlubte na chvíli vědomě svůj dech: při jízdě do práce, cestou na procházku či na nákup, při úklidu nebo i při práci na počítači…

Aktivní přijímání masáže v ARKAYA vítáme. Použití jednoho, dvou nebo ideálně všech třech klíčů umožňuje mnohem hlubší prožitek z masáže.

„Masáž předčila mé očekávání. Skutečně doposud se mi nepodařilo něco podobného prožít.“ Zdeněk

Vyzkoušejte TŘI KLÍČE při Vaší další masáži i Vy.

Pro muže navíc doporučujeme použití techniky Velký tah, která dokáže proměnit lokání vzrušení v celotělové prožitky blaženosti, trvající i na dlouhou dobu po masáži.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Za team ARKAYA Mgr. Denisa Palečková

© Mgr. Denisa Říha Palečková, 2019

Chcete tento článek zveřejnit či jeho části citovat na svém webu? Je to možné s uvedením autora (Denisa Říha Palečková) a zdroje článku (odkaz na tuto stránku). Zároveň nás prosím informujte na email info@denisapaleckova.cz a pošlete nám odkaz na Váš web, kde je citace či článek umístěn. Děkujeme!

Pokud budete chtít uvést také informace o autorce, využijte tento odstavec:

Denisa Říha Palečková
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, masážního studia ARKAYA® a profesionálního výcviku Core Touch®. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které jsou zaměřené na probouzení lásky v sobě, šťastný a harmonický život a prožívání radosti a rozkoše skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu a Tajemství šťastného vztahu