Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

Luxusní masáže, při nichž prožijete ten největší možný zážitek

Tento článek o ARKAYA® – Centrum těla vyšel v e-magazínu luxus.cz

Jste unavení z práce, potřebujete se dokonale uvolnit a již Vám k tomu nestačí jen horká vana? To samé jsem si před pár dny řekl i já. Nutně jsem již potřeboval zajít někam, kde se dokážu stoprocentně uvolnit a kde si budu připadat jako úplně jiný člověk. Chvíli jsem hledal na internetu a našel jsem stránky ARKAYA. Jedná se o centrum těla nacházející se v Praze, které nabízí speciální terapie a masáže jak pro ženy, tak i pro může či zamilované páry.

Stačilo mi, abych si přečetl pár recenzí, které na webové stránky psali návštěvníci, a bylo mi hned jasné, že musím zkusit navštívit toto centrum i já. Muži popisovali celý zážitek jako neuvěřitelný pocit, na nějž nelze poukázat slovy. Jiní dodali, že po celém těle pocítili nádherný pocit vibrující energie.

Hned po příchodu mě zaujaly příjemné a usměvavé zaměstnankyně, u kterých byla vidět radost z jejich práce. Ze širokého sortimentu všech masáží jsem si nejdříve vybral tu základní devadesátiminutovou, na níž jsem šel spíše pro vyzkoušení toho, jaké to bude, a musím říci, že jsem se mohl doslova nechat unášet na vlnách klidu a pohody, které mi byly poskytnuty díky jemným prstům skvělé masérky. Nejenom, že jsem si opravdu skvěle odpočinul od všech starostí, ale také jsem načerpal novou energii a perfektně se uvolnil.

Napodruhé jsem si řekl, že bych mohl vyzkoušet ještě intenzivnější masáž, takže jsem si zvolil tu, kterou centrum nazývá „Mystická masáž“ a mohu zaručit, že to za to prostě stojí. Masáž celého těla, do níž řadíme i masáž obličeje či prostaty, je prostě neuvěřitelná. Pocit, který jsem po této masáži měl, spousta mužů popisuje jako „celotělový orgasmus.“

Co je to celotělový orgasmus

Jedná se o jedinečný pocit, při němž cítíme pocit rozkoše úplně ve všech buňkách těla, což je především pro muže opravdu novinkou, kterou jen tak nezažijí.

Rozhodně tyto dvě návštěvy centra ARKAYA pro mě nebyly posledními. Mohl bych ještě poukázat, že centrum nabízí kromě klasických masáží i spousty terapií pro páry, týkající se sexuální zdatnosti, kurzy a další výuky.

Přijďte prožít nezapomenutelný zážitek i Vy! Vyberte si svou masérku / svého maséra, Rezervujte si svůj termín na telefonu +420 775 108 888 nebo on-line … a zažijte jedinečnou péči.

© Mgr. Denisa Říha Palečková, 2019

Denisa Říha Palečková
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, masážního studia ARKAYA® a profesionálního výcviku Core Touch®. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které jsou zaměřené na probouzení lásky v sobě, šťastný a harmonický život a prožívání radosti a rozkoše skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu a Tajemství šťastného vztahu