REZERVUJTE SI ČAS  ☏ +420 568 897   🖂 objednavky@arkaya.cz  \"\" English

VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ

Jemná dotyková technika,
která navrací a rozvíjí citlivost v ženském těle

„Dýchám, zářím, žiju.“

Kateřina

Máš pocit, že bys v intimním životě mohla nebo měla prožívat více?

Potřebuješ efektivní léčení tělesných i dušeních jizev, zranění či necitlivosti?

Objev léčivé možnosti vaginální mapování.
Podívej se na video >

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

\"Vaginální mapování pro mě byla terapie, která přinesla nejrychlejší a nejefektivnější výsledky a to téměř okamžitě. Od uvolnění vnitřního napětí, až po první bezbolestnou menstruaci v mém životě.\"

Lucie

Vaginální mapování: potěšení a léčení

Program pro ženy, které touží prožívat více radosti, lásky, otevřenosti, smyslnosti, ukotvení a směru ve svém životě. Program pro zvýšení intenzity a kvality sexuálního prožitku.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Program Vaginální mapování vždy sestavujeme individuálně přímo na míru podle úvodního pohovoru, kde zjistíme Váš záměr a Vaše požadavky.

Program se skládá z praktických cvičení, na kterých Vás naše terapeutky či terapeuti budou prostřednictvím láskyplného pozorného doteku provádět cestou zvýšení schopnosti prožívat a cítit intimní části Vašeho těla.

Naučíte se, jak vnést více vědomí a láskyplné pozornosti do těchto míst, které jsou základem života i naší životní energie a vitality. Získáte schopnost více a hlouběji prožívat, případně také uvolnit staré bloky, napětí a více se otevřít lásce a radosti.

Možné je také léčení jizev, zranění či necitlivosti vzniklé porodem, operačními zákroky či zneužíváním. 

„Velká část žen, se kterými se setkávám, někde v hloubi těla a duše cítí, že by v životě i v intimní oblasti mohly a měly prožívat VÍC. Víc lásky, víc naplnění, víc smyslu, víc radosti, víc hloubky, víc vášně... V příručkách pro zlepšení sexuálního života se zpravidla setkáme s řadou technických návodů, které však z intimního života činí spíš zručnostní a sportovní výkon, než aby vedly k naplňujícímu milování a blaženosti. Zmiňované “tipy a triky\" se často míjejí účinkem proto, že cesta k prohloubení ženské sexuality nevede skrze silnější stimulaci, ale díky zvýšení vlastní citlivosti, ukotvení se ve svém středu, otevření se a odevzdání. Namísto přidávání technik a stimulace především ubíráme a rozpouštíme to, co hlubce a intenzitě prožitku blaženosti brání.\"

Denisa Palečková

Zakladatelka centra ARKAYA®

Vaginální mapování v médiích:

Článek:
Vaginal mapping:

znovuzrození vaší intimity

Článek:
Vaginální mapování
– víc než pouhá masáž

Článek:
Sex po porodu
není tabu

\"Mapování by měla absolvovat každá žena.\"

Markéta

Vyberte si svou průvodkyni vaginálním mapováním:

Ceník

Varianta Basic
3 sezení - Běžná cena masáží: 15 000 Kč tj. sleva 21%
11 900 Kč
Varianta Standard
4 sezení - Běžná cena masáží: 20 000 Kč, tj. sleva 26%
14 900 Kč
Varianta Exclusive
5 sezení - Běžná cena masáží: 25 000 Kč, tj. sleva 28%
17 900 Kč

Rezervujte si svou návštěvu na +420 775 108 888

nebo on-line:

Co říkají ženy, které vaginální mapování prožily:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam."
Petra
"Nikdy nezapomenu jak lehce se mi dýchalo, když jsem šla po posledním sezení VM domů. Byla jsem najednou tak uvolněná a šťastná, nejen proto, že jsem to dokázala, ale hlavně pro to, že se uvolnila velká část toho napětí a tlaku, který si v sobě nesu.”
Lenka
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam."
Petra

S vaginálním mapováním se můžete seznámit i na dvoudenním prožitkovém kurzu:

Potěšení a léčení:
VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ

Čím se liší individuální sezení od kurzu?

Často se nás ptáte, zda je lepší jít nejprve na kurz nebo na individuální sezení vaginálního mapování?
Čím se liší kurz a individuální sezení?

Obojí skýtá něco, a přestože je metoda jedna a ta samá, je i prožitek často odlišný. Něco může poskytnout pouze seminář a něco zase hlavně individuální sezení.

Výhody individuálního sezení:

 • 1
  Zkušený terapeut
  Pracujete se zkušenou masážní terapeutkou či terapeutem. Ti mají s metodou již bohaté zkušenost a jsou pro Vás velmi kvalitními průvodci. (Důležité: zjistit si: kam jdu, ke komu jdu, jaké má daný terapeut vzdělání a zkušenosti, jaké má reference…).
 • 2
  Soukromí a uvolnění
  Díky soukromí se můžete možná snáze uvolnit (ovšem některé ženy se zase lépe uvolní díky tomu, že vnímají uvolnění jiných žen na semináři, a funguje to jako inspirace).
 • 3
  Individuální nebo párové
  Na sezení můžete být sama nebo na přání i s partnerem. Také individuální sezení lze pojmout jako výuku. Některé ženy chtějí, aby se metodu naučil i partner. Často pak volí variantu, že při jednom či více ze série sezení (VM nabízíme v balíčku minimálně 3 sezení) je přítomen i partner. Lze mu vysvětlit celý postup, učit, nebo ho jen nechat dívat a být přítomen, podporovat. Řada žen je na sezení ovšem ráda i sama, alespoň částečně. Mohou se cítit svobodněji; v tom smyslu, že nemusí nic vysvětlovat - co jak prožívají a proč.

Výhody kurzu:

 • 1
  Výklad k metodě od Denisy Palečkové
  Denisa Palečková techniku Vaginálního mapování do České republiky zavedla. Kurzy Potěšení a léčení pro laickou i odbornou veřejnost pořádá v ČR od roku 2012.
 • 2
  Léčivé pole
  Díky aktivní účasti mnoha dalších žen vzniká na seminářích jedinečné “léčivé pole”. Zkušenost a posun každé jednotlivé účastnice je současně i obohacením pro ostatní ženy. Řada z vás má možná zkušenost, že ve skupině si zacvičíte (například jógu, zumbu, …) mnohem lépe a vydatněji, než když dělate to samé doma. Zde kromě tohoto efektu ještě dochází k obohacení každé ženy i na vnitřní rovině skrze zkušenost ostatních.
 • 3
  Další techniky
  Seminář doplňují další techniky práce s tělem a dechem pro hlubší uvolnění a puštění nepotřebného.
 • 4
  Účast partnera, kamarádky
  Na seminář je možné vzít i svého partnera, kamaráda, kamarádku… někoho, kdo se metodu naučí a s nímž pak můžete pokračovat i po kurzu v dalších sezeních. Také na kurzu se seznámíte s dalšími, kteří se postup naučí, a můžete se na dalších sezení domluvit společně.

Seminář je výrazně cenově dostupnější a nabízí velmi hlubokou osobní zkušenost. Individuální sezení zase dává příležitost zkušené terapeutky/terapeuta a dává přijímající ženě prostor jen pro sebe. Také je výhoda posloupnosti sezení, protože VM je opravdu “cesta\", která trvá déle než jedno sezení či jeden den. Napoprvé se určitá témata a prožitky “otevřou”, a potom dobíhají. Při pokračování v sezení žena vidí, jaký dělá pokrok.

Hodně žen volí to i to. Není zase až tak podstatné, čím začít dříve. Možná vysvětlení ze semináře a takové určité “energetické zasvěcení” do atmosféry mapování je dobré na začátek. Ale není podmínkou. S rámcem seznamuje i masážní terapeut/ka v rámci individuálního sezení.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jak být šťastná, zářivá a přitažlivá již po jedné masáži?

Získejte 3 klíče ZDARMA