Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

Příběh názvu ARKAYA®

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Už v roce 2011 jsem věděla, že název Tantra Spa musím změnit. Na začátku to byl skvělý název, který slučoval název tantry a vystihoval luxusní lázně pro duši. Ale už po 4 letech, kdy Českou republiku zaplnilo mnoho salonů pseudo-tantry, nabízející povrchní erotické služby, to nebylo ono. Přestěhovali jsme se na nové místo, a já jsem cítila, že by bylo složité opatřit činžovní dům na Vinohradech štítem TANTRA. 

Nastalo hledání vhodného názvu. Nic mi neznělo dost dobře. Také jsem se obávala přechodu. Najdou nás lidé pod novým jménem, když jsou zvyklí na zavedené a kvalitní Tantra Spa, první profesionální masážní studio ve svém oboru?

V roce 2017, 10 let po vzniku Tantra Spa, jsem uklízela své spisy. Našla jsem i deník z učitelského výcviku jógy, který jsem v roce 2007 (v roce vzniku Tantra Spa!) absolvovala v Los Angeles se Shiva Reou. Hned na první straně nacházím tuto svou poznámku:

“ARKAYA = životní síla. V józe odpovídá pozici, kdy z hlubokého předklonu nabíráme energii, v záklonu otevřeme srdce a ruce sepneme nad hlavou. Skvělý název pro masážní studio!”

V ten moment mi srdce poskočilo radostí! Protože jsem znovu našla původní název pro naše Spa, na který jsem bůhvíproč zapomněla. A který tak SKVĚLE vystihuje samotnou podstatu naší práce! 

V ARKAYA® - Centrum těla pomáháme ženám, mužům i párům rozproudit život v těle a otevřít srdce. 

Mgr. Denisa Říha Palečková