Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

Co řekli klienti o Lace ...

Absolvovala jsem techniku vaginálního mapování, kterým mě ve třech kolech provedla Laka. Laka měla velmi citlivý a empatický přístup, nechyběl ani humor a dokázala vytvořit bezpečnou a uvolněnou atmosféru zároveň. Co bylo pro mě překvapivé, když se mi v průběhu masáže začaly vyplavovat již dávno zapomenuté situace, vyplouvaly AHA momenty a celkově přicházely nečekané emoční reakce ve všech škálách smíchu i pláče. To pokračovalo i při masáži jizev na břiše. Laka mě učila bolestivá a nepříjemná místa prodýchávat a celou dobu byla plně vědomě se mnou. Pomohla mi zbavit se některých již nepotřebných bloků z minulosti. A co mohu určitě potvrdit, že z pocitu necitlivosti došlo téměř okamžitě k výraznému zvýšení dalších prožitků, o kterých jsem ani netušila, že existují. Ještě jednou děkuji.
Marta
Chci se s vámi podělit o neuvěřitelný zážitek, kterým mě obdarovala Laka. Nepřítomnost kladného ženského prvku v mém životě vytvořila krustu černých železných obručí, svírajících mé myšlenky, chování i jednání se všemi lidmi, se kterými se v každodenním životě potkávám. Objednal jsem se do Centra těla Arkaya na Královskou masáž Core Touch k masérce Lace. Již při vstupu do masážního salonu mě přivítal její milý a bezprostřední úsměv - a jedna z obručí praskla. Pocit, že se známe již léta, bezprostřednost, s jakou mě prováděla tříhodinovým rituálem, úsměv, vcítění, něha jejích rukou - to vše mě vedlo neuvěřitelným zážitkem, světem doteků probouzejících zasuté vzpomínky, světem radosti i pláče, který rozpouštěl ty svírající obruče. Když skončila a já pomalu zklidňoval ten rotující vír zážitků svého těla i duše, poznání, přeměn i naplnění, cítil jsem se jako příroda po jarním teplém dešti - čistý, osvobozený, plný radosti i energie. S hlubokou úctou, pokorou i láskou se před ní skláním a marně hledám slova, jak jí poděkovat za tento zážitek, dar, kterým vrací lidem ztracenou víru v sebe sama.
František
Po úžasné sérii sezení s Lakou se cítíme jako znovuzrození. Vnímáme teď své tělo zcela novým způsobem. Je mnohem více než schránkou pro duši. Cítíme jeho smyslnost, hlubokou citlivost a velkou sílu. Díky Arkaya jsme získali inspiraci, jak tyto aspekty pozvat do svého každodenního života. Děkujeme všem, že jste součástí tak důležité služby, o které jsme přesvědčení, že vyřeší téměř všechny problémy na světě.
Ahu a Gokhan
Královská masáž pro mě byla OBROVSKÝM RITUÁLEM. V mém těle proběhl VELIKÝ TRANSFORMAČNÍ PROCES, kdy jsem se dostala velmi velmi daleko a do hloubky sama sebe. Řešila jsem si veliké věci a prožívala hluboké ozdravné procesy. Tímto velice DĚKUJI masérce jménem Laka, kterou jsem si vybrala, za úžasný PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP a oporu kterou mi byla. To přispělo k celkovému LÉČIVÉMU PROCESU. Přeji všem, dopřát si a oddat se do jiných dimenzí a výšin. Každá z nás si to ZASLOUŽÍ.
Jana
Absolvovala jsem 3 královské masáže u Laky a bylo to naprosto skvělé. Prošla jsem si vnitřní transformací, neboť to bylo poprvé, kdy se někdo druhý věnoval tak dlouho a pozorně mému tělu. Každá masáž byla speciální a jiná v tom, co tělo uvolnilo za emoční blokádu. Laka byla celou dobu mojí skvělou průvodkyní v přerodu a díky ní jsem si dovolila konečně naplno prožívat mnoho let potlačované a ukryté emoce a bloky. Bylo to tak silné, že jsem dokázala tato slova díků a zpětné vazby sepsat až po dvou měsících. Laku a vaše centrum doporučuji dále.
Martina
Laka má velice citlivý přístup a vnímá člověka nejen jako celek, a to i po duševní stránce. Dokáže se vcítit a navodit vzájemnou důvěru. Svým empatickým přístupem si mě jednoznačně získala. Masáž u Laky mohu jen doporučit.
Josef
Královská masáž s Lakou pro mě byla jako obřad uctění mého ženství.
Jana
Cítím se vnitřně čistý.
František
Cítím se jako znovuzrozený.
Michal
Bylo to magické!
Randy
Jsem šťastný. Získal jsem důvěru a víru, že lze v životě věci změnit, i prožívání v těle.
Rolf