Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

TEREZA

Odevzdat své tělo vědomým dotekům a nechat svou mysl zapomenout na svět tam venku. Každý z nás se může ve svém těle cítit nádherně. Bude mi potěšením Vás těmito místy provádět.

Tereza o masáži

Láskyplný dotek a moc přítomného vědomí jsou pro mě kouzelné nástroje k otevírání srdce i těla. Naše tělo je náš jediný prostředek vnímání, cítění a prožívání v tomto světě. Čím více své tělo vnímáme, čím více radosti v něm prožíváme, tím lépe rozumíme jeho řeči a jeho intuitivnímu vedení.

Dnes už to vím, dnes už to žiju. Nebylo tomu tak ale vždy. Prošla jsem si mnoha bolestivými obdobími, mnoho let jsem žila v nepřijetí sebe a svého těla, v popírání své sexuality, v odmítání Ženy uvnitř sebe. Byla jsem vyhaslá a v napětí.

Ale díky své cestě vím, že to jde jinak. Že je možné rozkvést, začít se mít rád a s důvěrou se odevzdat proudu života. Uvědomila jsem si, kolik starých vzorců a ochranných zdí kolem svého srdce jsem si nesla z dob dětství a dospívání. Díky postupnému přijímání svých stínů a díky jemné práci s tělem jsem se začala otevírat a stávat se tím, kým ve skutečnosti jsem - Ženou, se vším, co k této nádherné životní roli patří.

Bude mi ctí a potěšením stát se Vaší společnicí - spolu s Vámi objevovat a nacházet Vaši radost, živost a vášeň. Vaši opravdovou živoucí podstatu.

S úctou k Vašim životním příběhům

Klienti o Tereze říkají

U Terezy jsem byla na masáži dutin a velice mě překvapilo, jak je tato masáž příjemná. Terezka je velice vnímavá, jemná a pozorná. Moc se mi její masáž líbila, krásně jsem si u ní odpočinula a odcházela jak znovuzrozená. Doporučuji všem!
Jana

Profesionální výcvik

  • CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže, Denisa Říha Palečková a Richard Vojík. 10denní výcvik sexuologické práce s tělem (2018 a 2020).

Další absolvované semináře a kurzy:

  • Moudrost těla ženy - síla středu, Denisa Palečková. Napojení na intuici a ženskou moudrost (2019)

  • Radost a potěšení, Denisa Palečková. Jak objevit a vyjádřit radost a potěšení skrze tělo (2018).

  • Osvoboď své vnitřní dítě, Monika Nisznanská. Pětidenní intenzivní seminář zaměřený na léčení zranění z dětství a přepis porodní zkušenosti (2017, asistence: 2018, 2019, 2020).

  • Reiki - zasvěcení do 1. stupně, Kateřina Prokešová Doležalová (2013).

  • Retreat pro páry, Denisa Říha Palečková, Richard Vojík (2011, 2018, asistence 2019).

  • a dále konstelační práce, intenzivní rozvoj skrze partnerské vztahy, rodinu a děti.

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín na telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: