Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

JANA

„Nechte se ode mě hýčkat a rozmazlovat. Poznejte dotek jinakosti a objevte fantastické dary a schopnosti našeho těla.

Jana o masáži

Mou vášní je rozdávat a sdílet radost a potěšení. Vědomí, že jsme strůjci svého štěstí, je mým hnacím motorem pro objevování nových obzorů a možností. Baví mě hrát si se sexuální energií, s naší životní silou, a dát tak prostor naší mysli prožívat život jinak – naplno, s radostí a lehkostí.

Vědomý dotek je tou nejkrásnější věcí, kterou si můžeme my lidé navzájem dopřát. Je to dotek, kterým vyjádříme plnou pozornost a přítomnost. Je to dotek, který vám přinese pocit výjimečnosti a jedinečnosti. A přesně takový pocit si zasloužíte… 😉

Práce s tělem a intimitou má neuvěřitelnou moc. Tělo a mysl jsou jako dvě spojené nádoby. Fungují spolu a navzájem na sebe reagují a doplňují se. Ovlivnit naše uvažování leckdy není snadné, ovšem díky tělu toho můžeme dosáhnout.

Vědomé doteky jsou tím nejlepším nástrojem, jak přimět hlavu k pozitivnímu myšlení a tím pádem měnit nejen sebe, ale i svět kolem nás.

„Celostní smyslná masáž v sobě spojuje jak péči o tělo, tak i osvojování nového způsobu prožívání a užívání si života. Navíc skrze vědomý dotek zažijete pocit bezpečí, klidu a bezpodmínečné lásky.

Dovolíte si odpočinout, zrelaxovat a obnovit spojení mezi tělem a myslí. Ukotvíte se ve svém těle a necháte volně plynout pocity a emoce, které často zůstávají kdesi hluboko v našem nitru.

Dopřejte pozornost, potěšení a lásku tomu nejdůležitějšímu člověku na světě – sami sobě. Pojďme spolu rozproudit životní energii, objevit slastnou chuť do života a stát se šťastnými a sebevědomými. Nemůžeme nic ztratit, jedině získat…   🙂

Klienti o Janě říkají:

Po delším čase jsem si konečně dovolila pohýčkat své tělo a absolvovala masáž „Otevři své srdce“ u Janičky, které tímto moc děkuji za jemnost, hravost a něžnou pozornost … krásně jsem si to užila a oblažila své srdce i duši 😊. Jen to příště bude na delší čas, hodina pro ženu je opravdu velmi velmi málo. Děkuji Jani
Petra
Já si každou masáž s Janičkou neskutečně užívám, protože ona přesně v daný moment vycítí, co moje tělo potřebuje a výsledkem je pro mě velmi intenzivní zážitek.
Jonáš
Děkuji Janě za nezapomenutelné okamžiky. Za dlouhou dobu jsem nezažil tolik pozornosti jako při nedávné masáži. Měl jsem pocit, jako by věděla, co potřebuji ještě dříve, než jsem si to sám uvědomil. Její přístup byl laskavý, plný lásky a respektu. S ní jsem opět dokázal se napojit na mé tělo a mé pocity, opět jsem dokázal vypnout hlavu. Cítím vděčnost, že mi ukázala, co nádherného se uvnitř mě skrývá. Nemohu se dočkat, až si zážitek s ní zopakuji. Děkuji.
MV
Jana je úžasná masérka, kterou můžu jedině doporučit. Kromě rozmanité a skvěle zvládnuté techniky je výjimečná ve schopnosti okamžitě poznat a uzpůsobit masáž tomu, co se masírovanému líbí – dokonce hned při první masáži jsem měl pocit, že to věděla snad lépe než já sám :-)
Jaroslav
Jano, musím říct, že masáž s Tebou byla opravdu zajímavá! Tvůj dotek je energický a zároveň smyslný. Dokážeš se nacítit na člověka a dodat mu přesně to, co potřebuje. Moc Ti děkuju za krásný zážitek, opravdu to stálo za to.
Honza
S masáží jsem byl velmi spokojen. Široká paleta doteků od pevných zemitých až po ty lehké jako pírko. Masáž mě vedla více a více do přítomnosti a do prožitku ve svém vlastním těle. Energie nebyla soustředěná jen v jednom místě, ale pomocí dechu se rozšiřovala do celého těla až z toho byl velice intenzivní, hluboký a uvolňující prožitek.
Jan
Mnoho díků Janě! Zjistil jsem, že vaše centrum ARKAYA® poskytuje služby na velmi vysoké úrovni a že je to skutečná tantra, nejen laciná erotická masáž. Jana byla velmi profesionální - v úvodním rozhovoru, ve vášni, se kterou vše dělala až po závěrečný rituál. Vytvořila správnou směsici práce s čakrami a hluboký smyslný rituál. Bylo to skvělé! Velmi rád přijdu znovu, až budu opět v Praze.
Tim
Naprosto fantastické a uvolňující! Velmi rád se vrátím!
J.
Totální přijetí, láskyplné hýčkání. Vášeň a nevinnost v jednom. Tohle vše a mnohem více jsem zažíval při celostní terapii s Janou. Mým záměrem bylo si po rozchodu trochu vyčistit hlavu a nechat se hýčkat. Díky totální otevřenosti Jany k mé osobě, láskyplným dotekům a vědomé práci jsem na masáži nechal mnohem více. Slzy smutku a opuštění vystřídal příval radosti ze sebepřijetí. Děkuji moc Jani za tvůj přístup. Díky tobě se zase přijímám takový, jaký jsem. Daleko lépe vnímám své tělo i skrze své srdce lidi kolem sebe. Těším se na další setkání.
Petr
Krásná žena, jemná, úplně super!
Slavomír
Nádherný zážitek. Moc krásná masáž ❤️
Richard
Vřele doporučuji Janu 🙂 Něžná, příjemná, nebezpečná 😉
Petr
Jana byla prostě úžasná, šíleně fantasticky úžasná. Ale buďte opatrní! Mohlo by se stát, že se z Vás stane na masážích závislý fanatik...
Andy
Fantastická masáž!! Přesně taková, jakou jsem potřeboval. Skvělá energie a odborný přístup...
Tim
Jana je úžasná. Cítím, jak je mé tělo živé, zelektrizované a zároveň neskutečně uvolněné.
Sdílet masáž s manželem, se kterým slavíme 27. výročí svatby, byl úžasný zážitek. Děkujeme Janě a Martině za prohloubení našeho manželského pouta.
Mac a Melissa
Krásná masáž od Jany - jemná, citlivá. Magický dotek s neuvěřitelnými detaily. Díky.
Marek
Jano, byla jste skvělá. Cítím se uvolněně a poctěn. Vaše nádherná vůně mi zůstane v paměti.
Mike
Děkuji moc za nádhernou masáž celého těla i ducha. Nádherné doteky a inspirace do dalších let. Ještě jednou díky.
Jindra

Profesionální výcvik

  • Masér pro sportovní a regenerační masáže (Masérská škola REFIT)

  • Ayurvédská masáž (EduSpa College)

  • Indická (antistresová) masáž hlavy (EduSpa College)

  • Hot stones - lávové kameny (Masérnička)

  • Schultzův autogenní trénink
  • Odborný výcvik celostní smyslné masáže (Evropská akademie somatického vzdělání EASE)

  • CORE TOUCH II – profesní výcvik pro pokročilé (Evropská akademie somatického vzdělávání EASE - probíhá)

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín na telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: