Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

IVA

„Můj dar je otevírat muže a ženy větší radosti, lásce a svobodě.

Iva o masáži

Každý z nás může zažívat radost, potěšení, vášeň a lásku. Nejen občas, nahodile, souhrou vnějších okolností, ale často, stále. Může to být stav bytí. Jsou to poklady, které máme všichni v sobě. Rodíme se s nimi. Během života je často ztratíme.“

Já jsem je znovu našla a stále nacházím. Je pro mě radost a potěšení být průvodkyní na vaší cestě za radostí, potěšením a láskou. Jsem divoká i něžná, vášnivá i pečující, podle toho, co vás v daný okamžik může otevřít radostnému láskyplnému prožitku a naplněnému životu.

Těším se na setkání s vámi.
S láskou

Klienti o Ivě říkají:

Po mapování mám vše, co potřebuji, a moc za to děkuju. Děkuji za krásné vedení mé transformace, léčení. Dopady předčily mé očekávání. Teď je na mě, abych je zužitkovala.
Lucka
Když jsem šel na svou první masáž, moc jsem netušil, co mě čeká. Představoval jsem si natírání olejem a rychlou ejakulaci. Můj zážitek je ale úplně jiný. Už v úvodním rozhovoru mě zaujalo, jak přirozeně se mnou Iva mluvila, ale přitom šla přesně k jádru věci. Dozvěděl jsem se o technice velkého tahu, která mě zaujala, a chtěl jsem se ji naučit. Při vlastní masáži jsem byl fascinován tím, jak Iva přesně věděla, co potřebuju, a já jsem upadal do extatických stavů. Velký tah mi přinesl úplně nový zážitek, kdy jsem cítil, jak mi vibruje celé tělo, a jsem překvapen, že tento pocit trvá ještě po několika hodinách. Moc za to děkuji.
Filip
Iva je skvělá masérka. Umí se krásně nacítit, vytvořit láskyplnou atmosféru, má krásný příjemný dotek a zároveň se dokáže svou přítomností naladit na klienta, popřípadě mu pomoci změnit náladu k lepšímu. Velice jsem si masáž užil a dostal se na chvilku do ráje. Po masáži se cítím velice příjemně. Rád se budu k Ivě vracet.
Radek
Celostní smyslná masáž s Ivou byla pro mně hlubokým zážitkem. Nebyla to ,jenom‘ masáž, nýbrž náhled do mého těla i duše. Iva jakožto průvodce dokázala vytvořit přátelskou a bezpečnou atmosféru a její vědomé doteky ve mně vyvolali léčivý proces. Během masáže se hlava odpojila a na doteky odpovídalo jenom tělo, které se vyčistilo z nevědomé bolesti. Děkuji za zprostředkování téhle zkušenosti. Všem to moc doporučuji.
Jana
Milá Ivo, jsem vděčná za tuto novou zkušenost. Na mapování jsem se lépe poznala, své pocity a potřeby... Prohloubila si laskavost k sobě samé. Je to velký posun k dalšímu sebepoznávání a znovunastolení radosti ze života. Děkuji.
Jana
Masérka Iva má úžasné ruce. Tantra byla v šedesáti letech nové poznání, Iva byla moje šestá masérka a předvedla úplně jinou dimenzi. Co je Velký tah jsem vůbec netušil. Dopručuji hlavně starším pánům. S Ivou začíná i po šedesátce druhé kolo. Děkuji.
Vašek
Moc děkuji. Jste opravdu profesionální. Člověk na svém místě.
Radek
Děkuji, bylo to hluboké a krásné.
Aleš
Po třetím sezení mapování se cítím lehčí, vyrovnanější a citlivější. Děkuji za krásný přístup.
Oli
Moc děkuji. Bylo to velmi příjemné a uvolňující. Cítím se skvěle.
Pavlína
Tři hodiny úžasné výuky masáže ženy. Iva předvedla a já na Martině praktikoval. Ve svých 64 letech jsem se konečně dozvěděl jak zacházet se ženou. A jaké nejen já, ale my chlapi děláme chyby a to celý život. Pánové můžete i s ženami vynechat pravidelné pivo a zajděte do Arkaya a to vám garantujji, že se vám rozsvítí. Ještě jednou díky Ivě a Martině za světlo do života. S vámi mě baví svět.
Vašek
Po mapování s Ivou mám opravdu vše, co potřebuji a moc za to děkuji. Děkuji za krásné vedení mé transformace, léčení. Dopady předčily má očekávání. Teď je na mě, abych je zužitkovala. Moc ještě jednou za všechno děkuji. S láskou
Lucka

Profesionální výcvik

  • Core Touch profesionální výcvik pro pokročilé, Evropská akademie somatického vzdělávání EASE, Denisa Říha Palečková, Richard Vojík
  • Škola celostní smyslné masáže, Evropská akademie somatického vzdělávání EASE, Denisa Říha Palečková, Richard Vojík
  • Vaginální mapování, Evropská akademie somatického vzdělávání EASE, Denisa Říha Palečková, Richard Vojík
  • Retreat pro páry I, II, Evropská akademie somatického vzdělávání EASE, Denisa Říha Palečková, Richard Vojík
  • Asistence na kurzech Denisy Říha Palečkové a Richarda Vojíka
  • a další: Certifikovaný výcvik Sportovní a rekondiční masáž, Bazální stimulace...