Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

IVA

„Můj dar je otevírat muže a ženy větší radosti, lásce a svobodě.

Iva o masáži

Každý z nás může zažívat radost, potěšení, vášeň a lásku. Nejen občas, nahodile, souhrou vnějších okolností, ale často, stále. Může to být stav bytí. Jsou to poklady, které máme všichni v sobě. Rodíme se s nimi. Během života je často ztratíme.“

Já jsem je znovu našla a stále nacházím. Je pro mě radost a potěšení být průvodkyní na vaší cestě za radostí, potěšením a láskou. Jsem divoká i něžná, vášnivá i pečující, podle toho, co vás v daný okamžik může otevřít radostnému láskyplnému prožitku a naplněnému životu.

Těším se na setkání s vámi.
S láskou Iva

Klienti o Ivě říkají:

Když jsem šel na svou první masáž, moc jsem netušil, co mě čeká. Představoval jsem si natírání olejem a rychlou ejakulaci. Můj zážitek je ale úplně jiný. Už v úvodním rozhovoru mě zaujalo, jak přirozeně se mnou Iva mluvila, ale přitom šla přesně k jádru věci. Dozvěděl jsem se o technice velkého tahu, která mě zaujala, a chtěl jsem se ji naučit. Při vlastní masáži jsem byl fascinován tím, jak Iva přesně věděla, co potřebuju, a já jsem upadal do extatických stavů. Velký tah mi přinesl úplně nový zážitek, kdy jsem cítil, jak mi vibruje celé tělo, a jsem překvapen, že tento pocit trvá ještě po několika hodinách. Moc za to děkuji.

Filip

Iva je skvělá masérka. Umí se krásně nacítit, vytvořit láskyplnou atmosféru, má krásný příjemný dotek a zároveň se dokáže svou přítomností naladit na klienta, popřípadě mu pomoci změnit náladu k lepšímu. Velice jsem si masáž užil a dostal se na chvilku do ráje. Po masáži se cítím velice příjemně. Rád se budu k Ivě vracet.

Radek

Celostní smyslná masáž s Ivou byla pro mně hlubokým zážitkem. Nebyla to ,jenom‘ masáž, nýbrž náhled do mého těla i duše. Iva jakožto průvodce dokázala vytvořit přátelskou a bezpečnou atmosféru a její vědomé doteky ve mně vyvolali léčivý proces. Během masáže se hlava odpojila a na doteky odpovídalo jenom tělo, které se vyčistilo z nevědomé bolesti. Děkuji za zprostředkování téhle zkušenosti. Všem to moc doporučuji.

Jana

Milá Ivo, jsem vděčná za tuto novou zkušenost. Na mapování jsem se lépe poznala, své pocity a potřeby... Prohloubila si laskavost k sobě samé. Je to velký posun k dalšímu sebepoznávání a znovunastolení radosti ze života. Děkuji.

Jana

Profesionální výcvik

  • Core Touch profesionální výcvik pro pokročilé, Evropská akademie somatického vzdělávání EASE, Denisa Říha Palečková, Richard Vojík
  • Škola celostní smyslné masáže, Evropská akademie somatického vzdělávání EASE, Denisa Říha Palečková, Richard Vojík
  • Vaginální mapování, Evropská akademie somatického vzdělávání EASE, Denisa Říha Palečková, Richard Vojík
  • Retreat pro páry I, II, Evropská akademie somatického vzdělávání EASE, Denisa Říha Palečková, Richard Vojík
  • Asistence na kurzech Denisy Říha Palečkové a Richarda Vojíka
  • a další: Certifikovaný výcvik Sportovní a rekondiční masáž, Bazální stimulace...