Rezervace: +420 775 108 888  |  ONLINE REZERVACE

ANGELIKA

„Pozornost věnovaná naší tělesné schránce dovede účinně rozpouštět nejen tělesné obtíže, ale i jakékoli psychické bloky, které brání harmonickému prožívání života. Tuto svou zkušenost předávám svým klientům.

Angelika o masáži

Práce masérky pro mne není jen povoláním, ale cítím ji jako své poslání. Několik let jsem pečovala o svou maminku v invalidním důchodu, a v tomto období jsem se začala vzdělávat v oblasti seberozvoje, práce s tělem a masáží. Zažívala jsem sama na sobě, jak pozornost věnovaná naší tělesné schránce dovede účinně rozpouštět nejen tělesné obtíže, ale i jakékoli psychické bloky, které brání harmonickému prožívání života. Tuto svou zkušenost předávám nyní svým klientům. 

Klienti o Angelice říkají:

Angelika je velmi talentovaná masérka, jejíž osobní rozvoj přirozeně a plynule vyústil v profesi, jíž se věnuje s láskou i odbornou znalostí. Absolvovala jsem s ní rovněž osobní terapii, aby mi pomohla rozklíčovat životní téma, které jsem řešila. Naprosto mě ohromilo, jak mě vedla k rozpoznání příčiny dané situace, k uznání svých pocitů a podpořila mě k následování vlastního intuitivního vedení. Odcházela jsem s úlevou, že konečně vím, co potřebuji právě teď udělat.
Adeli
Dobrý den, Angeliko, moc děkuji za dnešní naprosto úchvatný zážitek. Určitě jsem nebyla u Vás naposledy. S pozdravem
Martina
Masáž s Angelikou byla včera velmi pěkná. Výborně jsem se bavil. Až Angeliku uvidíte, můžete jí prosím říct, že jsem byl velmi spokojený, je jemná, milá a umí naslouchat mému tělu. Také je velmi přátelská, přístupná a vyslyšela má očekávání. Připadal jsem si jako u pečující mámy. 😉
J.M.
Zpočátku jsem se cítil nesvůj, napjatý z neznámého. To ale brzy pominulo při úvodním rituálu. Tělem mi začala proudit zvláštní vzrušivá energie, která u mě vyvolávala třes pravé nohy i ruky. Po uložení se na lehátko začala masáž samotná. Byla lehká, příjemná, zejména v oblasti zad, kde jsem cítil, jak mi pod doteky běhá mráz po zádech, ale jiný, příjemný. Takto probíhala masáž až do konce. Díky řízenému dýchání jsem se dostal do stavu, kdy moje mysl na chvíli odešla mimo tělo a já vnímal doteky jako by ve 5D filmu. Po masáži jsem byl oslabený, neschopný souvisle mluvit, plynule chodit, špatná koordinace pohybů, to ale po 30 minutách odeznělo a od tohoto momentu jsem se cítil úžasně volně, svobodně, odpočatě a tento pocit stále trvá. Angeliko smekám před Vašim uměním.
Vít
Děkuji za první zkušenost dotyku. Nádhera, vnímání různých materiálů, teplo a jemnost dlaní. To vše je skvělí zážitek.
R.
Masáž s Angelikou byl zážitek, který jsem zažíval úplně poprvé v životě. Ona je tak jemná a pečující. Zajistila, že jsem se po celou dobu cítil komfortně.
Aneesh
Nádherná masáž! Jedna z nejlepších smyslných masáží, jakou jsme kdy měli. Mnohokrát děkujeme!
Linda + Tim

Profesionální výcvik

  • 2015/16 Asistence na kurzech (Mgr. Denisa Palečková, Ing. Richard Vojík)
  • 2015 EASE Celostní smyslné masáže (Mgr. Denisa Palečková, Ing. Richard Vojík, Evropská akademie somatického vzdělání)
  • 2013 Masér pro sportovní a rekondiční masáže (Vzdělávací zařízení  akreditované MŠMT)
  • 2013 Medová masáž (Dagmar Rydzi, Brno)
  • 2013 Čokoládová masáž (Dagmar Rydzi, Brno)
  • 2011-2013 Mohendžodáro (Ženské harmonizační cvičení, MUDr. Monika Sičová Lažánky)
  • 2012 Mohendžodáro cvičitelka 1stupně (Ženské harmonizační cvičení, MUDr. Monika Sičová,Ing. Igor Samotnáý, Osho Sugama Meditation Center)
  • 2007-2013 Usui Shiki Ryoho Reiki 1−4 stupeň terapeut, Mistr učitel  1-2 stupeň + 9 měsíční kurz Jarka Fibichová, Pohořelice, 3 mistrovský  stupeň  Bc. Markéta Stejskalová,Prostějov, 4 stupeň Mistr – učitel Jana Kolová, Ostrava
  • 2009 Andělské reiki 1−2 stupeň (Helena Bagoňová, Božice)

Probuďte ve svém těle znovu život

Rezervujte si termín na telefonicky: +420 775 108 888 

e-mailem: info@arkaya.cz nebo online: