Reservations: +420 775 108 888  | info@arkaya.cz

TEREZA

Odevzdat své tělo vědomým dotekům a nechat svou mysl zapomenout na svět tam venku. Každý z nás se může ve svém těle cítit nádherně. Bude mi potěšením Vás těmito místy provádět.

Tereza about the massage:

Láskyplný dotek a moc přítomného vědomí jsou pro mě kouzelné nástroje k otevírání srdce i těla. Naše tělo je náš jediný prostředek vnímání, cítění a prožívání v tomto světě. Čím více své tělo vnímáme, čím více radosti v něm prožíváme, tím lépe rozumíme jeho řeči a jeho intuitivnímu vedení.

Dnes už to vím, dnes už to žiju. Nebylo tomu tak ale vždy. Prošla jsem si mnoha bolestivými obdobími, mnoho let jsem žila v nepřijetí sebe a svého těla, v popírání své sexuality, v odmítání Ženy uvnitř sebe. Byla jsem vyhaslá a v napětí.

Ale díky své cestě vím, že to jde jinak. Že je možné rozkvést, začít se mít rád a s důvěrou se odevzdat proudu života. Uvědomila jsem si, kolik starých vzorců a ochranných zdí kolem svého srdce jsem si nesla z dob dětství a dospívání. Díky postupnému přijímání svých stínů a díky jemné práci s tělem jsem se začala otevírat a stávat se tím, kým ve skutečnosti jsem - Ženou, se vším, co k této nádherné životní roli patří.

Bude mi ctí a potěšením stát se Vaší společnicí - spolu s Vámi objevovat a nacházet Vaši radost, živost a vášeň. Vaši opravdovou živoucí podstatu.

S úctou k Vašim životním příběhům

What do clients say about Tereza:

U Terezy jsem byla na masáži dutin a velice mě překvapilo, jak je tato masáž příjemná. Terezka je velice vnímavá, jemná a pozorná. Moc se mi její masáž líbila, krásně jsem si u ní odpočinula a odcházela jak znovuzrozená. Doporučuji všem!
Jana
Masáž s Terezkou byla plná smyslných prožitků a nádherných dotyků. Respektovala moje přání, byla v průběhu masáže dokonale vnímavá a dokázala se krásně vcítit do toho, co mi dělá dobře, co jsem zrovna potřeboval. Po masáží jsem se cítil dokonale zrelaxovaný. Budu se těšit na opakování tohoto krásného zážitku. Děkuji, Terezo!
Radek
Terezka je nádherná a smyslná žena, která dokáže probudit spoustu krásného v sobě a tedy také ve svých klientech. Její klidná a laskavá pozornost, zvědavá a s láskou dávající povaha najde jemné i hravé cesty jak potěšit a probudit vnímavého člověka a vést ho k radostnému prožívání každé minuty masáže. Je to opravdová tantrická kněžka, co vás dokáže citlivě doprovázet do Vašich vlastních hlubin a přitom Vás přimět cítit celé Vaše tělo a podporovat ho, aby si užívalo hojivých, zklidňujících, vzrušujících, jemných i pevných doteků, až kam jen Vám samotným to půjde a kam jen si sami dáte souhlas jít. Terezka je přímá a současně dokonale laskavá žena. Rád si užívám její přítomnosti a těším se na další společný "výlet", díky.
Jirka M.
Na masáži od Terezky oceňuji hlavně její krásný dotyk, kterým dokáže laskavým způsobem nabít a rozvibrovat všechny buňky. Skvěle a intuitivně dává pozornost všem místům na těle, která to potřebují, aby se člověk cítil přijímán, milován a opečován. Děkuji.
Michal

My education and training courses:

  • CORE TOUCH® I: Škola celostní smyslné masáže, Denisa Říha Palečková a Richard Vojík. 10denní výcvik sexuologické práce s tělem (2018 a 2020).

Další absolvované semináře a kurzy:

  • Moudrost těla ženy - síla středu, Denisa Palečková. Napojení na intuici a ženskou moudrost (2019)

  • Radost a potěšení, Denisa Palečková. Jak objevit a vyjádřit radost a potěšení skrze tělo (2018).

  • Osvoboď své vnitřní dítě, Monika Nisznanská. Pětidenní intenzivní seminář zaměřený na léčení zranění z dětství a přepis porodní zkušenosti (2017, asistence: 2018, 2019, 2020).

  • Reiki - zasvěcení do 1. stupně, Kateřina Prokešová Doležalová (2013).

  • Retreat pro páry, Denisa Říha Palečková, Richard Vojík (2011, 2018, asistence 2019).

  • a dále konstelační práce, intenzivní rozvoj skrze partnerské vztahy, rodinu a děti.

Book your massage today

on +420 775 108 888

or e-mail info@arkaya.cz