Reservations: +420 775 108 888  | info@arkaya.cz

IVA

“My gift is to open men and women up for greater joy, love and freedom.”

Iva about the massage:

Each of us can experience joy, pleasure, passion and love. Not only sometimes, randomly, due to external circumstances, but often and still. It may be the state of being. Those are treasures we all have inside us. We get born with them but during the life we often lose them.“

I found them again and I still keep finding them. It is a pleasure and happiness for me to be a guide on your way to joy, pleasure and love. I am wild and tender, passionate and caring according to what can open you at the moment to the joyous loving experience and fulfilled life.

Looking forward meeting you.
With love

What do clients say about Iva:

Když jsem šel na svou první masáž, moc jsem netušil, co mě čeká. Představoval jsem si natírání olejem a rychlou ejakulaci. Můj zážitek je ale úplně jiný. Už v úvodním rozhovoru mě zaujalo, jak přirozeně se mnou Iva mluvila, ale přitom šla přesně k jádru věci. Dozvěděl jsem se o technice velkého tahu, která mě zaujala, a chtěl jsem se ji naučit. Při vlastní masáži jsem byl fascinován tím, jak Iva přesně věděla, co potřebuju, a já jsem upadal do extatických stavů. Velký tah mi přinesl úplně nový zážitek, kdy jsem cítil, jak mi vibruje celé tělo, a jsem překvapen, že tento pocit trvá ještě po několika hodinách. Moc za to děkuji.
Filip
Iva je skvělá masérka. Umí se krásně nacítit, vytvořit láskyplnou atmosféru, má krásný příjemný dotek a zároveň se dokáže svou přítomností naladit na klienta, popřípadě mu pomoci změnit náladu k lepšímu. Velice jsem si masáž užil a dostal se na chvilku do ráje. Po masáži se cítím velice příjemně. Rád se budu k Ivě vracet.
Radek
Celostní smyslná masáž s Ivou byla pro mně hlubokým zážitkem. Nebyla to ,jenom‘ masáž, nýbrž náhled do mého těla i duše. Iva jakožto průvodce dokázala vytvořit přátelskou a bezpečnou atmosféru a její vědomé doteky ve mně vyvolali léčivý proces. Během masáže se hlava odpojila a na doteky odpovídalo jenom tělo, které se vyčistilo z nevědomé bolesti. Děkuji za zprostředkování téhle zkušenosti. Všem to moc doporučuji.
Jana

My education and training courses:

  • Core Touch – advanced professional training (European Academy of Somatic Education EASE, Denisa Palečková and Richard Vojík)
  • Holistic sensual massage (European Academy of Somatic Education EASE, Denisa Palečková and Richard Vojík)
  • Vaginal mapping (European Academy of Somatic Education EASE, Mgr. Denisa Palečková, Ing. Richard Vojík)
  • Retreat for couples I, II (Mgr. Denisa Palečková, Ing. Richard Vojík)
  • Assissting at various courses (Mgr. Denisa Palečková, Ing. Richard Vojík)
  • a další: Certified training in sports and relaxing massages, Basal stimulation...

Book your massage today

on +420 775 108 888

or e-mail info@arkaya.cz