Reservations: +420 775 108 888  | info@arkaya.cz

BEATI

„Chceme-li zažít něco, co jsme ještě nikdy nezažili, musíme pro to udělat něco, co jsme ještě nikdy nedělali.

Beati about the massage:

Moje cesta k masážím a práci s tělem vede skrze vlastní potřebu prožívat větší hloubku života, víc radosti. Z potřeby zpomalit, uvolnit se, dovolit si prožít každý jednotlivý okamžik a procítit ho. Uvnitř sebe.

Současně s tím jsem si uvědomila, že téma doteku mě baví a provází mě celým mým životem. Masáže mě bavily snad „odjakživa“. Zajímám se o to, jak myšlení a prožívání člověka souvisí s kvalitou jeho života a s jeho zdravím. Jak fungují mezilidské vztahy. Jak funguje nejen tělo, ale i životní energie. To vše mě přivedlo k práci s tělem a vědomým dotekem.

Navyšování, uvolňování a kultivace životní – sexuální energie je pro mě klíčem a odpovědí na široké spektrum otázek, na které jsem se kdysi i bála zeptat, natož pak na ně hledat odpovědi. Naše tělo si je umí najít samo. My mu jen musíme dát prostor a pozornost.

Máme v rukou – a to v případě práce s vědomým dotekem doslova – mocný nástroj ke změně toho, když nám v našem životě není “pohodlně“. Tím nástrojem je naše tělo. 

To, co v životě prožíváme, se nám podepisuje na našem těle, ale také naopak to, jak se cítíme v našem těle, se odráží v našich životech.“

Jsem velmi vděčná za příležitosti být přítomna okamžitým změnám, které se díky důvěře, vědomému doteku, vědomému prožívání a mnohdy i nutné odvaze překročit hranice komfortní zóny, odehrávají. Nepřestává mě fascinovat, kolik se toho může za tak krátký čas změnit a jak velký to může mít dopad do našich životů.

Dovolte si být naplnění láskyplným dotekem, energií a péčí.

Mým nejhlubším přáním a je, abyste si odnášeli radost a naplnění jako dárek s sebou do svých domovů a do svých životů.

Bude mi potěšení být Vaší průvodkyní na cestě k radosti.

S láskou a úctou

What do clients say about Beati:

Ahoj Terezko, musím ti s odstupem času znovu poděkovat za mapování. Jsem moc ráda, že jsem se pro něj rozhodla, i když jsem váhala, ale asi to bylo to, co jsem potřebovala. Líp pociťuju své tělo a mnohem líp si zvědomuju své hranice a dokážu je dát jasně najevo. Děkuji Ti za nádherný prožitek na cestě k sobě.... jsi úžasná!
Jana M.
Byl to uzasny zazitek, ktery me prenesl z fyzickeho prostoru do jine dimenze. Jediny problem je, ze bych to chtel ted zazivat znovu a znovu! Dekuji.
Mark

„Při masážích je moje i Vaše pozornost zaměřena pouze na Vaše tělo a Váš prožitek. V tu chvíli neexistuje nic jiného.“

Udělejte si radost a přijďte si odpočinout a načerpat energii pomocí vědomého doteku.

Nebo pokud cítíte, že je na čase udělat ve svém životě nějaké změny, něco ze svého života odložit, nebo naopak udělat prostor pro to, co chcete ve svém životě přivítat, budu ráda součástí této Vaší cesty jako Váš průvodce a pomohu Vám přepsat mapy Vašeho života tak, aby se Vám v něm žilo krásně.

My education and training courses:

  • Reiki mistr – Ushui Shiki Ryoho - 3. Stupeň čtyřstupňového systému Reiki – Ing. Miluška Klímková, Ostrava

  • Moudrost těla ženy – Síla středu – Mgr. Denisa Palečková, Praha

  • Radost a potěšení – Mgr. Denisa Palečková, Praha

  • Otevři své srdce - Mgr. Denisa Palečková, Praha

  • Přepis limbického otisku – Mgr. Denisa Palečková a Ing. Richard Vojík, Brno

  • Mentální harmonizace – Tereza Kramerová, Praha

  • Rekvalifikační kurz – Sportovní masáž – Zázraky duše s.r.o., Ostrava

  • Core Touch® I. – Škola celostní smyslné masáže – Mgr. Denisa Palečková a Ing. Richard Vojík, Dubovice

Book your massage today

on +420 775 108 888

or e-mail info@arkaya.cz