CELOSTNÍ SMYSLNÁ MASÁŽ vás naučí více prožívat rozkoš

Celostní smyslná masáž, je mnohem víc než masáž. Je to příležitost k osobnímu rozvoji. Skrze ni se učíme lépe vnímat svoje tělo, respektovat ho a přijímat. Učíme se naslouchat svým pocitům a chápat je jako pomocníky na naší cestě životem.

Ženské tělo je jako houba

Vnímá a absorbuje do sebe všechny situace. A prožitky, které jsou bolestné, a přitom zůstanou nevyjádřené, pak způsobují v těle sníženou citlivost. Mohou to být úplně “jednoduché” věci, jako že vás někdo třeba svými slovy a chováním zraní a vás to bolí. Pokud to prostě a jednoduše “spolknete”, vaše tělo si tu zkušenost pamatuje. A někde se shromažďují nevyjádřené slzy nebo třeba vztek.

Žena, která zadržuje emoce, tím tlumí vlastní potěšení. Potlačí bolest, ale spolu s tím musí nutně potlačit i radost, na rovině těla i duše. “Pod pokličkou” jsou tak nejen slzy či zlost, ale i pocity hezké.

Vědomé láskyplné doteky celostní smyslné masáže mohou i tyto pocity pomoci uvolnit. Ženské potěšení se rozvíjí nejen skrze “správnou techniku”, ale z veliké části díky tomu, že žena nechá ze svého těla “odejít” to, co ji svazuje a tlumí. Její tělo pak automaticky prožívá mnohem víc, je citlivější. A díky tomu roste i jeho schopnost prožívat rozkoš ?

Pro ženy je síla erotického prožitku přímo úměrná míře, nakolik se žena dokáže otevřít a odevzdat. K tomu láskyplný, vědomý a přítomný dotek maséra či masérky velmi napomáhá. Velkou roli hraje i atmosféra otevřenosti a respektu.

Co vás na masáži čeká?

Samotný rituál masáže obsahuje mnoho zajímavých prvků, které probouzejí každou buňku těla a oslovují jeho smyslovost. Kromě olejové masáže se aktivuje kůže i skrze další typy doteků (pevnější i jemnější) a hlazení. Zpravidla zahrnuje kožešinky, peříčka a horké žínky. Nechybí ani úvodní rituál, kdy masírující ještě vestoje “zdraví” přijímající/ho a s úctou ho vede do hlubokého prožitku.

Masáži předchází kratší rozhovor. Zpravidla masírující zjišťuje, zda už klient/-ka masáž někdy zažil/-a a co je jeho či jejím přáním, aby díky masáži prožil/-a. Pro někoho je to hluboký relax, pro někoho dobrodružný výlet, pro dalšího cesta rozvoje a/nebo léčení. Záleží na každém, zda si zvolí i masáž intimních partií nebo ne a zda bude chtít, aby ho masírovala žena nebo muž.

Pokud bude žena přijímat masáž včetně intimní masáže (pohlaví), je nahá. Masážní místnost je dostatečně vytopena. Přesto i tak žena může být po část masáže zakrytá v místech, která zrovna nejsou masírována, bude-li si to tak přát.

Při rituálu Umění doteku bez intimní masáže může mít žena na sobě spodní prádlo nebo opět být nahá, což je pro prožitek mnohem příjemnější. Pokud by z toho ale žena byla po celou dobu nervózní, může si na sobě nechat prádlo.

V původní tradici je v masáži nahý i ten, kdo masáž dává. Není to kvůli erotickému vzrušení, ale proto, že nahota v sobě nese prostotu a lidskost. V nahotě jsme také určitým způsobem zranitelní i silní zároveň.

V našem masážním studiu toto přizpůsobujeme tak, aby se klient/-ka cítil/-a komfortně. Pro ženské klientky je někdy nahota maséra spojena i s obavou, co se bude dít. Proto obzvlášť mužským masérům při výuce masáže doporučujeme, aby vždy měli zakryté pohlaví. Klientky se pak více mohou zrelaxovat. Také masérky mají často šátek přes bedra, kalhotky nebo i tílko.

Rozkoš v každé buňce těla

Muži i ženy celostní smyslnou masáž vyhledávají kvůli tomu, že jim pomáhá rozšířit kapacitu prožívání rozkoše.

Muži se díky práci s dechem a svalovým napětím a uvolněním při technice zvané Velký tah mohou naučit, jak prožívat celotělový orgasmus a vybrat si, zda při vyvrcholení chtějí či nechtějí ejakulovat. Pro většinu mužů je to novinkou a poprvé prožijí, že je možné při orgasmu cítit rozkoš v každé buňce těla, velmi intenzivním a slastiplným způsobem vyvrcholit a přitom si vybrat, že tento prožitek může být i bez ejakulace. Že mohou cítit hluboké uspokojení a uvolnění a současně nepřicházet o energii při ejakulaci.

Kdo na celostní smyslné masáže chodí?

Muži i ženy všech věkových skupin. Podmínkou pro intimní masáž, pokud si ji klient/-ka zvolí, je zletilost. Vzpomínám na případ, kdy otec dal svému synovi k 18. narozeninám Královskou (3-hodinovou) masáž. Chtěl, aby jeho syn svou sexualitu poznal a rozvíjel tím nejhlubším možným způsobem. Z takového mladého muže je pak pochopitelně i mnohem lepší, citlivější a vnímavější milenec ?

Ženy často chodí s tušením, že jim celostní smyslná masáž pomůže s léčením určitého zranění a bolesti. Díky tomu se pak naplno může rozvinout jejich potěšení. K blokům v prožitku rozkoše patří i tak “obyčejná” věc, jako stud a pocit, že “se mnou a/nebo s mým tělem je něco špatně”. I to celostní smyslná masáž pomáhá uvolnit a klient/-ka pak svoje tělo vnímá s vděkem coby velmi moudrý a nádherný klenot, kterého si váží a naslouchá mu.

Celostní smyslné masáže rády navštěvují i páry. Pro většinu dvojic je to inspirace do intimního života. Pro někoho je lákavé určité dobrodružství a vykročení ze zóny komfortu, ochutnání něčeho dosud nepoznaného. V ARKAYA® jsme měli řadu klientů, kteří si dali párovou celostní smyslnou masáž jako dárek k výročí vztahu. Tyto dvojice často odcházely s extatickými pocity a prohloubením vztahu. Sdílený zážitek pro ně byl oslavou i rozšířením obzorů do dalšího intimního života.

Pro další páry je celostní smyslná masáž “voláním o pomoc”, protože hledají cestu z nějaké slepé uličky či krize. Zkušení masážní terapeuti i zde mohou pomoci případné napětí v páru s citem a pochopením pojmenovat a dvojici dále nasměrovat, jak případné konflikty a krize řešit.

Zkušený CORE TOUCH® masér či masérka mají hluboké zkušenosti práce s lidmi na rovině těla i duše, jsou citliví a svou práci dělají z upřímné touhy lidem pomáhat na co nejhlubší úrovni. Nejde tedy jen o prvoplánové erotické postupy. Protože sexualita člověka je velmi komplexní a úzce provázaná s jeho duší.

Přijďte prožít nezapomenutelný zážitek i Vy!